MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zwrot pieniedzy za prowadzenie konta w uk - Lloyds

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 51

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kalkien

Post #1 Ocena: 0

2016-12-08 13:47:44 (7 lat temu)

kalkien

Posty: 24

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 17-11-2014

Skąd: Londyn

Miałem jakiś czasu temu konto. O ile dobrze pamiętam nazywało się "Silver Account". Wiem, że naliczano mi wtedy opłaty bezprawnie. Czy od nich nie ma problemów z odzyskaniem kasy? No i czy fakt, że konto jest nieaktywne, ma jakieś znaczenie?

[ Ostatnio edytowany przez: kalkien 08-12-2016 13:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2016-12-08 13:55:57 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #3 Ocena: 0

2016-12-08 14:04:51 (7 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Cytat:

2016-12-08 13:47:44, kalkien napisał(a):
Miałem jakiś czasu temu konto. O ile dobrze pamiętam nazywało się "Silver Account". Wiem, że naliczano mi wtedy opłaty bezprawnie. Czy od nich nie ma problemów z odzyskaniem kasy? No i czy fakt, że konto jest nieaktywne, ma jakieś znaczenie?

[ Ostatnio edytowany przez: <i>kalkien</i> 08-12-2016 13:48 ]




dlaczego bezprawnie? jak zakładałeś konto to pytali ciebie czy chcesz darmowe bez dodatków czy płatne z ubezpieczeniem telefonu, holowaniem samochodu w razie potrzeby i ubezpieczeniem turystycznym. Zakładam że wybrałeś tę drugą opcję więc cię kasowali.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2016-12-08 17:07:17 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #5 Ocena: 0

2016-12-08 17:34:15 (7 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Kumpel miał takie konto m.in.z ubezpieczeniem turystycznym.Bulił 8 lub 9 gbp co miesiąc.
Jak mu zagubiono bagaż na włoskim lotnisku i przyszedł z potwierdzeniem administracji tego lotniska na piśmie do banku,to mu oświadczyli,że firma ubezpieczeniowa daje rękojmię tylko za straty podczas zorganizowanych imprez turystycznych organizowanych przez brytyjskie biura podróży lub brytyjskich touroperatorów...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2016-12-08 17:54:21 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jesli powiedzieli ci ze musisz poniesc oplaty zeby miec konto to mozesz sie starac.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kalkien

Post #7 Ocena: 0

2016-12-09 13:37:43 (7 lat temu)

kalkien

Posty: 24

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 17-11-2014

Skąd: Londyn

No właśnie - że bezprawnie to się domyślam po kilku artach w sieci. Czytałem że wiele osób wyciągnęło tak sporą kasę, żaden marian mi nie podpowiadał :D Różnie piszecie. Jest na forum jakiś spec od tego?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-12-09 13:47:06 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2016-12-09 16:35:31 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak Ada napisala, jesli powiedzieli, ze jedyna opcja otwarcia konta w banku, to konto Silver, ktore bylo za oplata, to wprowadzili Cie w blad.

Jesli zaproponowali to konto, a Ty sie zgodziles i nie zainteresowales sie ta oplata, to nie wprowadzili Cie w blad.

No i pytanie kiedy zorientowales sie, ze placisz za dodatkowe produkty, ktore sa Ci nie potrzebne?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2016-12-09 16:57:25 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-12-08 17:34:15, camilius napisał(a):
Kumpel miał takie konto m.in.z ubezpieczeniem turystycznym.Bulił 8 lub 9 gbp co miesiąc.
Jak mu zagubiono bagaż na włoskim lotnisku i przyszedł z potwierdzeniem administracji tego lotniska na piśmie do banku,to mu oświadczyli,że firma ubezpieczeniowa daje rękojmię tylko za straty podczas zorganizowanych imprez turystycznych organizowanych przez brytyjskie biura podróży lub brytyjskich touroperatorów...


mialem kiedys Silver Account w Lloyds przez kilka miesiecy do czasu kiedy zgubilem telefon. Gdy zglaszalem to na policje w ten sam dzien to policja powiedziala mi ze musze wrocic z numerem IMEI czy jak to sie nazywa teraz juz nie pamietam . Niestety telefon przyszedl mi poczta jako przedluzenie kontraktu bez zadnych papierow wiec udalem sie do salonu Vodafone na Ilford , tam jakis tepy koles nie umial tego sprawdzic a ja nie mialem czasu zeby w ten sam dzien szukac innego salonu. Po dwoch dniach w salonie Vodafone na Oxford St dostalem numer IMEI zgubionego telefonu, zglosilem na policje i udalem sie do banku gdzie dali mi papiery do wypelnienia. Dostalem odpowiedz odmowna poniewaz nie zglosilem na policje w ciagu 24h , odwolalem sie , napisalem dlaczego zglosilem po 48h ale moja apelacja nic nie dala. Dodam ze wczesniej mialem ubezpieczenie w Carephone Warehouse za 9 funtow na miesiac i 6 razy zgubilem telefon w ciagu 6 miesiecy (jak pech to pech , lubilem imprezowac w tamtym czasie i naprawde gubilem te telefony) i za kazdym razem dostawalem nowy , taki sam telefon. Juz nigdy wiecej zadnego ubezpieczenia z banku

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,