MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciąża nielegalnej imigrantki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

Str 2 z 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2016-11-10 19:32:11 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2016-11-10 18:49:54, Adacymru napisał(a):
albo dziecko zostanie umieszczone w rodzinie tymczasowej do czasu deportacji matki.

Edit Sorry, co z dzieckiem? Ojciec nie jest Brytyjczykiem

Cytat:
Moze jak pojdzie prowadzic ciaze w prywatnie zupelnie, to nie beda pytac za wiele.


Wlasnie o to prywatne prowadzenie ciazy chcialam jeszcze zapytac ile to mniej wiecej moze kosztowac? Bo porod to wiem mniej wiecej

[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 10-11-2016 19:33 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2016-11-10 19:58:11 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #3 Ocena: 0

2016-11-10 20:01:54 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Skoro nigdy nie pracowała i jest tu nielegalnie, to w jakim celu przyjechała? W celu urodzenia dziecka, zalegalizowania pobytu i życia potem z zasiłków? Czegoś tu bardzo nie rozumiem...

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 10-11-2016 20:08 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

mwuser

Post #4 Ocena: 0

2016-11-10 20:18:29 (7 lat temu)

mwuser

Posty: 84

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2010

Skąd: mojawyspa

UK-Turystyka-porodowa-ma-sie-dobrze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2016-11-10 20:33:43 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Nie przyjechala tu urodzic dziecka przypuszczam, ze wpadli bo chyba nie sa az tak glupi, zeby w ich sytuacji decydowac sie na dziecko.
Chyba, ze ja o czyms nie wiem i dlatego pytam na forum bo moze ktos wie, moze rzeczywiscie urodznie dziecka ma jakis wplyw na legalizacje pobytu.
Siedzi w domu bo nie zna jezyka, inaczej moglaby pracowac gdzies na czarno. A zasilki tez odpadaja oboje sa tu nielegalnie. Jak ktos zaglada czesto na to forum to sie domysla jak tu przyjechali, ale moge przypomniec



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #6 Ocena: 0

2016-11-11 07:27:43 (7 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

Jezeli bedzie chciala miec ciaze prowadzona prywatnie I prywatnie placila za porod to musi sie liczyc z kosztem powyzej £4000. Takiego rachunki dostawaly moje klientki z NHS kiedy to NHS myslalo ze przyjechaly tutaj tylko rodzic a Nie mieszkaja na stale. Prywatnie bedzie to napewno wiecej.

Co do pomocy gdy pozostania w UK po porodzie to bym na to Nie liczyla na jej miejscu. Nawet Polki w podobnych przypadkach sa naciskane na powrot do Polski I nie maja praw do zasilkow a sa tu legalnie.Jedna ktora znam osobiscie rozstala sie z partnerem z ktorym ma dzieci,nigdy tu Nie pracowala,nie ma zadnych praw do zasilkow. Probowalismy uzyskac jakakolwiek pomoc I jedna to pomoc z councilu w postaci tygodniowych xakupow za ktore placila pracownica councilu bo klientka musiala robic te zakupy w jej obecnosci.
Jednoczesnie council naciskal,robil wywiady zeby zmusic ja do powrotu do Polski bo tutaj ta dorazna finansowa pomoc byla tylko tymczasowa. W efekcie wrocila do bylego partnera zeby miec srodki na zycie I nie wracac do Polski.
Po porodzie dostanie pewnie pomoc w formie pokoju I moze pomoc finansowa ale tymczasowa do momentu gdy Ja deporuja/wroci do swojego kraju.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2016-11-11 13:02:10 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2016-11-11 07:27:43, GiantGoram napisał(a):
Po porodzie dostanie pewnie pomoc w formie pokoju I moze pomoc finansowa ale tymczasowa do momentu gdy Ja deporuja/wroci do swojego kraju.

Chcesz powiedzieć, że personel szpitalna czy pielęgniarka środowiskowa może do tego przyłożyć palec? Ona sama raczej nie będzie występowała o żadną pomoc bo wie, że jest tu nielegalnie no i z obawy przed deportacją właśnie


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #8 Ocena: 0

2016-11-11 15:07:35 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2016-11-10 13:28:10, SweetLiar napisał(a):
Nie może się zarejestrować chyba, że da się jakoś ominąć potwierdzenie adresu bo ona nie ma żadnego, nigdy nie pracowała. W jej sytuacji najlepiej byłoby wrócić do siebie i tam donosić ciążę, ale ktoś jej nagadał, że jak urodzi tutaj to dziecko dostanie z miejsca obywatelstwo i ona będzie też mogła zalegalizować z czasem swój pobyt. Czy to prawda? ja się na tym kompletnie nie znam






obywatelstwa nie dostanie bo z jakiej racji? moje dzieci sa tu urodzone i sa Polakami a nie Anglikami

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #9 Ocena: 0

2016-11-11 17:49:24 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Znam podobna sytuacje z tym ze dziewczyna pojechala do Grecji - ktos jej nagadal ze jak tam urodzi dziecko t wladze beda musieli jej pozwolic tam zostac - w szpitalu po sprawdzeniu jej dokumentow i to ze byla nielegalnie ja i dziecko deportowano z powrotem i to pociagiem , na droge tyllko dostala pare pampersow i mleka dla dziecka . Ale jak pisalam wyzej bylo to w Grecji, moze tutaj jest inaczej
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

GiantGoram

Post #10 Ocena: 0

2016-11-12 08:16:15 (7 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

Szpital Nie zapewni jej pomocy. Po sprawdzeniu danych osobowych szpital poinformuje social services I oni juz sie nia zajmia. Lokalny coucil tez bedzie w to zaangazowany ale na koncu dojdzie do deportacji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,