MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z założeniem konta w banku

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

wojta1

Post #1 Ocena: 0

2016-10-11 17:58:35 (8 lat temu)

wojta1

Posty: 202

Mężczyzna

Z nami od: 01-02-2009

w tym roku w czerwcu zakladalem online dwom moim znajomym w lloydsie w aplikacji wpisalem adres gdzie mieszkali i jedyne co musieli zrobic to isc skserowac do lloydsa dowod osobisty i paszport .do tygodnia przyszly dokumenty karta i pin

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Janek89

Post #2 Ocena: 0

2016-10-21 22:40:17 (8 lat temu)

Janek89

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 06-10-2016

Skąd: Londyn

Zrobiłem jak radziliście, złożyłem aplikacje online w Lloyds na konto classic, przyjeli aplikacje i dostałem wytyczne aby przyjść z dokumentem potwierdzającym adres. Byłem w 3 placówkach i wszyscy chcieli jakiś rachunek. Dzwoniłem na infolinie łącznie ponad 10 razy przez ten czas licząc że trafie na kogoś kto mi powie że nie trzeba ale każdy mówi to samo, że potrzebuje potwierdzenie adresu. Kuzyn wynajmuje i nie ma mnie jak wpisać do rachunku. Jakieś inne pomysły? Nie wierze że UK pod tym względem jest bardziej zacofana niż Polska

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2016-10-21 23:11:14 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Trzeba bylo zabrac ze soba kopie ich wlasnych zasad, pare stron w tyl byl link.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-10-22 06:14:45 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Bako81

Post #5 Ocena: 0

2016-10-22 07:39:15 (8 lat temu)

Bako81

Posty: 152

Mężczyzna

Z nami od: 16-04-2011

Skąd: troszke wieksze

Właśnie to przerabiałem wczoraj ze swiezakami . Idziesz do pierwszej lepszej agencji oni Cie u siebie rejestrują i odrazu mówisz czy mogli by wysłać na ,,Twój" adres list z potwierdzeniem ze jestes u nich zarejestrowany i szukasz pracy. List moi znajomi dostali na drugi dozen ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #6 Ocena: 0

2016-10-22 14:29:55 (8 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja ostatnio otwierałem drugie konto w innym banku.
Dla nich list z agencji nie jest potwierdzeniem adresu.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #7 Ocena: 0

2016-10-22 15:58:29 (8 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:
Nie wierze że UK pod tym względem jest bardziej zacofana niż Polska


To nie jest zacofanie tylko bronią się przed zakładaniem kont na lewe osoby i nielegalnych imigrantów.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kubusandpuchate

Post #8 Ocena: 0

2016-10-22 17:10:01 (8 lat temu)

kubusandpuchatek

Posty: 297

Mężczyzna

Z nami od: 11-03-2010

Skąd: essex

mozna zalozyc takie
http://personal.natwest.com/personal/current-accounts/nonuk-eu-residents-hub.html

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Guzior3

Post #9 Ocena: 0

2016-10-22 22:38:53 (8 lat temu)

Guzior3

Posty: 130

Mężczyzna

Z nami od: 07-05-2015

Skąd: Rugby

Cytat:

2016-10-21 22:40:17, Janek89 napisał(a):
Zrobiłem jak radziliście, złożyłem aplikacje online w Lloyds na konto classic, przyjeli aplikacje i dostałem wytyczne aby przyjść z dokumentem potwierdzającym adres. Byłem w 3 placówkach i wszyscy chcieli jakiś rachunek. Dzwoniłem na infolinie łącznie ponad 10 razy przez ten czas licząc że trafie na kogoś kto mi powie że nie trzeba ale każdy mówi to samo, że potrzebuje potwierdzenie adresu. Kuzyn wynajmuje i nie ma mnie jak wpisać do rachunku. Jakieś inne pomysły? Nie wierze że UK pod tym względem jest bardziej zacofana niż Polska


Kolego bo zaaplikowałeś na nieprawidłowe konto jakim jest classic, powinieneś zaaplikować na "BASIC ACCOUNT" . Wiem że banki chowają informacje na temat tego konta i nie widać go na wierzchu po wybraniu typów kont ale wystarczy w Google wpisać "Lloyds Basic Account" i od razu znajduje. Poniżej masz linka, kiedy strona się otworzy to klikasz na "Applying from outside the UK i potem Apply Here. Chyba wszystkie banki mają takie konto tylko ukrywają je i nie proponują ich bo zwyczajnie na nich nie zarabiają. Jeśli nadal będą chcieli potwierdzenia adresu to chyba najłatwiej i najszybciej wymienić polskie prawo jazdy na angielskie jeśli się je posiada i dzięki temu zyskuje się proof of address.

https://www.lloydsbank.com/current-accounts/all-accounts/basic-account.asp

EDIT: Alternatywą może być aplikowanie o "Prepaid Card", na początek wystarczy aby pracodawca miał gdzie wpłacać wynagrodzenie, potwierdzenie adresu nie jest wymagane. https://www.moneysupermarket.com/prepaid-cards/

[ Ostatnio edytowany przez: Guzior3 22-10-2016 23:32 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Roberto480

Post #10 Ocena: 0

2016-10-23 08:09:25 (8 lat temu)

Roberto480

Posty: 868

Mężczyzna

Z nami od: 11-07-2012

Skąd: Peterborough

Stantander bank. Internetowo otworzysz. W rubrykach napisz że jesteś od roku samozatrudniony i mieszkasz pod tym adresem co mają kartę wysłać ponad rok. Nikt tego nie będzie sprawdzać. Ja trzem swoim pracownikom tak otworzyłem. Bez problemów. To co pisze że ponad rok to ja tak pisalem. Może jak prawdę napiszesz bo się boisz to też dadzą. Nie pamiętam czy jest też pytanie poprzedni adres bo nieraz się pytają. Wpisz adres kuzyna gdzie mieszkal poprzednio lub aktualny byle byś podał pond trzy lata. Dla nich to ważne a nie do sprawdzenia. Wprowadz w szukanie ten bank i aplikuj nawet dziś a w ciągu tygodnia zdaje się będziesz miał kartę. Sprawdzone. Bank. Normalny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,