MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polak闚 w UK

Przegl康aj tematy

Problem z za這瞠niem konta w banku

nast瘼na strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejd do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Post闚: 58

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Janek89

Post #1 Ocena: 0

2016-10-06 08:16:00 (rok temu)

Janek89

M篹czyzna

Z nami od: 06-10-2016

Sk康: Londyn

W Londynie jestem od paru dni, wczoraj by貫m w banku lloyds aby za這篡 konto ale chcieli ode mnie potwierdzenie zamieszkania. Nie dosta貫m jeszcze 瘸dnego rachunku za media tak瞠 nie mam jak im pokaza, mieszkam u kuzyna tak瞠 nie mam umowy poza tym bank 篡czy sobie jak捷 specjaln umowe na wynajem. Umowy o prace nie mam ,nie potrzebuje. Jestem freelancerem(programista), przyjecha貫m do UK 瞠by zrobi kilka projekt闚(zajmie mi to jakis rok, mo瞠 troszk d逝瞠j) ale bez konta w banku nikt mi nie b璠zie chcia p豉ci. Czy wiecie mo瞠 gdzie moge podjecha 瞠by za這篡li mi konto od r瘯i? Nie musi by Londyn. Chyba 瞠 konto na dow鏚 to ju przesz這嗆

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2016-10-06 09:14:18 (rok temu)

AgentOrange

M篹czyzna

Z nami od: 17-05-2015

Sk康: Twickenham

Musisz mie potwierdzenie adresu. Niech kuzn doda Ci do council tax - podatku gminnego. To nic nie kosztuje.

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

wojta1

Post #3 Ocena: 0

2016-10-06 20:46:14 (rok temu)

wojta1

M篹czyzna

Z nami od: 01-02-2009

wejdz na strone lloydsa i zloz aplikacje o konto standard najprawdopodobniej dostaniesz odmowe ale zaproponuj ci konto basic ono ma tam pewne ograniczenia ale na start jest dobre.jak sie zgodzisz na to konto to musisz tylko sie udac do banku z dowodem osobistym albo paszportem do skserowania i po tym za ok tydzien dostaniesz poczt karte pin i dokumenty .nie musisz miec potwierdzenia adresu. przerabialem to juz w tym roku dwa razy

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

wojta1

Post #4 Ocena: 0

2016-10-06 20:48:29 (rok temu)

wojta1

M篹czyzna

Z nami od: 01-02-2009

nie konto standard tylko classic

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

FireWire

Post #5 Ocena: 0

2016-10-08 14:56:29 (rok temu)

FireWire

M篹czyzna

Z nami od: 13-05-2016

Sk康: Inverness

Kiedy jak tu przyjecha貫m pierwszy raz, nie znaj帷 j瞛yka, chodzi貫m kilka razy. Nie mia貫m nic, nie mia貫m potwierdzenia adresu, ani internetu. Mia貫m prac. Kombinowa貫m jak ko pod g鏎. By貫m w paru oddzia豉ch r騜nych bank闚 - nikt nie chcia mi otworzy konta - pewnie przez m鎩 angielski. Wpad貫m na genialny pomys by poprosi pracodawc o referencje - takie 瞠 u niego pracuj. Prac mia貫m zapewnion przez czas wakacji. Chodzi貫m ponownie od banku do banku tym razem z "referencjami" i w ko鎍u w oddziale LloydsTsb (wtedy jeszcze razem) zlitowali si i otworzyli mi konto. Nie wiem na co liczy osoba, kt鏎a zak豉da temat, kt鏎y minimum raz w miesi帷u kto podbija, lub zak豉da taki sam, bo temat nie wnosi nic nowego a porady w ka盥ym temacie s takie same. W Londynie nie ma jednego Lloydsa, jest kilka oddzia堯w gdzie pracuje ilu tam pracownik闚, mo積a pokusi si i zapyta, kt鏎y z pracownik闚 m闚i po polsku i liczy na jego pomoc. Poza tym w banku ka盥y pracownik jest tylko cz這wiekiem i ka盥y z nich ma sw鎩 dobry i z造 dzie, kto z nich mo瞠 mie wyjeXXne, a mo瞠 mie troch altruisty w sobie i nie czepia si bzdurnych procedur typu potwierdzenie adresu i otworzy Ci konto tego samego dnia, a jak nie to um闚i Ci na spotkanie z konsultantem (oko這 tygodnia). Tak rozumiem, jak ka盥y z nas nie masz czasu biega i szuka pracownika, kt鏎y Ci otworzy konto ot tak, ale nikt na forum nie otwiera kont. Oczywi軼ie pozostaje te mo磧iwo嗆 aplikacji online, ale je瞠li nie robi貫 tego wcze郾iej, zajmie Ci ona tyle samo czasu, co pr鏏a znalezienia pracownika, kt鏎y pomo瞠 Ci w otwarciu konta. W tym roku te pomaga貫m w zak豉daniu konta, by這 zbywanie by zrobi form online, ale za ka盥ym razem uda這 si um闚i na spotkanie z konsultantem. Ju nie pami皻am gdzie pisa貫m, ale jak Ci m闚i, 瞠by za這篡 online, to m闚, 瞠 nie masz internetu, albo 瞠 dzielisz internet i z powod闚 bezpiecze雟twa nie chcesz podawa swoich danych na cudzym komputerze, zreszt w oddziale te mo積a powiedzie, 瞠 pr鏏a online si nie powiod豉 b康 jest dla mnie zbyt skomplikowana. Jak Ci powiedz, 瞠 nie masz potwierdzenia adresu, spr鏏uj zam闚i starter z kart sim dowolnego operatora za darmo jeden pracownik to przyjmie inny nie. Proponuj um闚i si na wyrobienie NIN, to b璠ziesz mia list z potwierdzeniem spotkania/nadania NIN i mo積a i嗆 z tym do banku. Nie wiem jak wynajmujesz mieszkanie/pok鎩 czasami landlord te jest formalist i mo瞠 sporz康zi umow najmu z Tob i masz mo瞠sz z kwitami na siebie uda si do banku lub wcze郾iej wspomniany kwit z concilu. Poza tym Lloyds nie jest jedynym bankiem, zawsze mo瞠sz p鎩嗆 do innego ale to by這 w innych w徠kach na forum.

[ Ostatnio edytowany przez: FireWire 08-10-2016 15:05 ]

Wybierasz si do UK - potrzebujesz numer UK? wy郵 Ci kart sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

wildduck23

Post #6 Ocena: 0

2016-10-08 15:55:10 (rok temu)

wildduck23

Konto usuni皻e

Mia豉m dawno temu problem z za這瞠niem konta. Musialam miec konkretny rachunek za energie, gaz, council. Teraz jedna z moich college'u ma podobny problem. Przyjecha jej ch這pak z hiszpani mieszkaj na jej mieszkaniu wynaj皻ym przez firm. Nikt mu nie za這篡 konta dop鏦i nie b璠zie mial konkretnego rachunku by豉 w lloyd, barclays.w pon ma i嗆 do santadera. Co za tym idzie jej ch這pak nie mo瞠 znale潭 sta貫j pracy bo bez Nin go nigdzie nie przyjm. Zostaje wynaj璚ie malutkiego flat 瞠by przynajmniej mia jaki konkretny rachunek.Jesli kto mieszka u rodziny sprawa wydaje sie prostsza bo ten kto mo瞠 do陰czy do rachunku za pr康 albo council, ale jak oboje przyjezdni to z tym moz by problem na pocz徠ku.

[ Ostatnio edytowany przez: wildduck23 08-10-2016 15:57 ]

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2016-10-08 16:33:27 (rok temu)

Adacymru

Kobieta

Moderator

Z nami od: 11-07-2007

Sk康: Polnocna Walia

Cytat:
mieszkaj na jej mieszkaniu wynaj皻ym przez firm

- potwierdzenie od firmy o miejscu zamieszkania = adres
- potwierdzenie od firmy o zatrudnieniu

Lloyd nie wymaga potwierdzenia adresu - Lloyds Bank

Wydrukowac sobie mozna ich wlasne zasady i zabracze soba na wizyte do banku.
Ada

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

wildduck23

Post #8 Ocena: 0

2016-10-08 16:45:57 (rok temu)

wildduck23

Konto usuni皻e

Z tym ze on mieszka u niej nielegalnie. W um闚i jest napisane ze pok鎩 kt鏎y ona zajmuje jest wy陰cznie na ni i nie mo瞠 mieszka z nikim. Narazie on mieszka bo mieszka ale to jest dom tylko i wy陰cznie dla pracownik闚 szpitala. Dziewczyna jest w kropce co ja mog jej doradzi jeszcze? Ch這pak musia zrezygnowa z 3 ofert pracy bo wymagali Nin...

[ Ostatnio edytowany przez: wildduck23 08-10-2016 16:47 ]

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2016-10-08 17:40:00 (rok temu)

Adacymru

Kobieta

Moderator

Z nami od: 11-07-2007

Sk康: Polnocna Walia

Do NIN nie potrzeba potwierdzenia adresu. Oni chca adres, zeby list z potwierdzeniem spotkania przeslac, i pozniej numer. Na co on czeka z tym NIN? Jak dostanie list z NIN to moze ze soba wziazc do banku.

Ale... jak pisz ena stronie Lloyds, obywatele EU potrzebuja dowod potwierdzajacy tozsamosc (dowod, paszport, etc). Moze tez wymienic prawo jazdy na angielskie i bedzie mial i dokument tozsamosci i potwierdzenie adresu.

Jak dziewczyna ma juz konto w banku, to moze go dopisac do swojego. Jak nie chce do tego co ma, to niech otworzy nowe konto i jego dopisze. On tez mozepodac jej numer konta zeby wyplate dostac.
Ada

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

wildduck23

Post #10 Ocena: 0

2016-10-08 17:54:53 (rok temu)

wildduck23

Konto usuni皻e

Nikt w banku nie otworzy konta bez adresu UK. Ju to przerabia豉m. Nie ma takiej opcji 瞠by za這篡li mu konto skoro tu oficjalnie UK nie mieszka. Z Nin to samo na co wy郵 mu list z potwierdzeniem jak on nigdzie nie zameldowany?

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejd do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

nast瘼na strona » | ostatnia »

Dodaj og這szenie

dodaj reklam »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczk UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najni窺za cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,