MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak dugo sie czeka na wpis do electoral register ?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 28

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Sate777

Post #1 Ocena: 0

2016-07-01 03:57:51 (8 lat temu)

Sate777

Posty: 89

Mężczyzna

Z nami od: 11-11-2014

Skąd: Liverpool

3 tygodnie temu wyslalem aplikacje on line i cisza. JAk sprawdzam swoj credit score to wyskakuje mi brak wpisu. To normalne i musze jeszcze cierpliwie czekać czy powinienem juz zaczac sie do nich dobijać?
No wiem , referendum wiec pewnie zajeci ale ja chcialbym aplikowac o karte kredytowa a bez tego ciezko...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2016-07-01 08:02:50 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Powinienes dostac list zwrotny z lokalnego urzedu, ze wpisali Cie na liste i Twoje nazwisko bedzie dodane do rejestru z konkretna data.

Online zobaczysz sie zwykle po 2 miesiacach.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2016-07-01 08:23:58 (8 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Jak żona się rejestrowała to dostała list że zostanie dopisana za 3-4 miesięcy bo dopiero wtedy będzie najbliższe uaktualnienie rejestru.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sate777

Post #4 Ocena: 0

2016-07-01 12:28:14 (8 lat temu)

Sate777

Posty: 89

Mężczyzna

Z nami od: 11-11-2014

Skąd: Liverpool

Czyli kartę kredytowa dostane za jakieś pól roku. No to żeście mnie pocieszyli :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2016-07-01 15:56:22 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

możesz zaryzykować capital One Najbardziej podstawowa służąca do odbudowy credit score, moze dadzą ci 200 funtów. Praktycznie nic nie ryzykujesz bo i tak musisz czekać około 6 miesięcy, a czasami się udaje.
Jak się uda to się uda, przez 6 miesięcy już będziesz miał kilka razy spłacona karte i gdy już będziesz miał wpis to sobie aplikujesz o następną.

Sprowadź to.
http://www.capitalone.co.uk/creditcards/credit-cards-for-bad-credit.jsf
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

violettaphotogr

Post #6 Ocena: 0

2016-07-01 16:16:00 (8 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2016-07-01 03:57:51, Sate777 napisał(a):

No wiem , referendum wiec pewnie zajeci


Referendum nie ma tu nic do rzeczy.......
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2016-07-01 22:06:26 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Lepiej poczekac na list z urzedu z data wpisu do rejestru, a potem poczekac, az bedzie online. Ja wystapilam o nowa karte tuz po exchange, zeby nie miec wlasnie takiego problemu. A jak przyszla (przekierowanie poczty), to zmienilam od razu adres na nowy.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2016-07-02 03:34:06 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

no lepiej, ale to potrwa kilka miesięcy, więc wg mnie jak mu się śpieszy żeby ruszyć temat credit score to można spróbować.
W przypadku odrzucenia i tak za kilka miesięcy nie będzie miało znaczenia, a są tacy co dostawali karty nie posiadając ani rejestru wyborców, ani właściwie adresu, bo mieszkali w Pubie, pokój udzielony przez pracodawcę nad pubem, a nawet chyba łóżko.
Ta karta po to właściwie jest.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Sate777

Post #9 Ocena: 0

2016-07-03 09:44:11 (8 lat temu)

Sate777

Posty: 89

Mężczyzna

Z nami od: 11-11-2014

Skąd: Liverpool

Aplikowalem o barclaycard .Tez podobno latwo dostac a mi odrzucili aplikacje. Bolalo tym bardziej ze w Brclaysie mam konto biznesowe, juz pol roku obslugiwane bez zadnych debetow, z cotygodniowymi wcale nie małymi wplywami.

zarejestrowalem sie w checkmylife zeby sprawdzic ten swoj credit scoere . Wyszło ze mam problem z ta lista wyborcow i pisali o potwierdzenie adresu. Ale tego to juz nie kumam. Po co mialbym jakiejs zewnetrznej agencji od ktorej nic nie chce wysylac moje wyciagi bankowe. Tym bardziej ze nawet takowych nie mam bo wszystkie przychodza on-line. Nie chciałem pocztą,szkoda papieru.Aktualny adres mam tez w driving licence ale tego akurat nie chca.

Czy takim czymś powinienem sie przejmować?

Address Verification Required
When we searched your credit file the agency appeared unable to find you in their records at your current address. This can happen for various reasons and is nothing to worry about - approximately 10% of all searches give similar results.
We now need to verify your identity at both your current and previous addresses. To enable us to do this, please forward an original bank statement or credit card statement addressed to you at both your current and previous addresses. We will of course return original documents to you straight away.
You can send them to us any way you like. The quickest ways are either to scan and email the required documents to customer.care@checkmyfile.com, or send them to us by fax to 0870 094 0069 - no cover sheet is required.
If sending by email, we recommend that you password protect the attachment and use your postcode as the password, without spaces.
Or you can send copies of them to us by post, if this is easier for you, using our freepost address (no stamp is required):
FREEPOST RRUR-JKSU-AEGA
Credit Reporting Agency Limited
Chynoweth House
Trevissome Park
Blackwater
Truro
Cornwall
TR4 8UN
For your own peace of mind you may wish to send your original documents by recorded delivery. Only items sent by recorded delivery will be returned using the same method.
We are sorry for any inconvenience caused by the need for verification. As you will no doubt appreciate, these measures are undertaken solely in the interest of the security of your data.
If you have any query at all, or can't provide the required bank statements or credit card statements, please don't hesitate to send us a secure message or call us on our Freephone number 0800 612 0421.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2016-07-03 11:55:47 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Kiedy sie przeprowadziles? Zmienies adres w bankach i wszystkich innych instytucjach, ktore raportuja do agencji kredytowych?

Po zmianie adresow, zaczna sie uaktualniac w agencjach kredytowych i wtedy beda mogly zweryfikowac Cie pod nowym adresem i nie beda chcialy jego potwierdzenia. Teraz najwyrazniej nie maja zadnych danych na ten temat.

Checkmyfile to w ogole jest firma trzeba, ktora konsoliduje raporty z 3 agencji kredytowych i nie wysylalabym im nic. Sprawdz swoj raport bezposrednio na Experia, Equifax i Noodle.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,