MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z założeniem rachunku w banku

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

masculino

Post #1 Ocena: 0

2015-08-28 11:10:22 (9 lat temu)

masculino

Posty: 31

Kobieta

Z nami od: 04-08-2015

Skąd: Oldham

Proszę o wskazówki co mogę zrobić w sytuacji której pokrótce opiszę .
Byłam w Angli do roku 2009 ,miałam rachunek w lloyds nie zamknęłam go bo kozystam z niego około roku później jeszcze. Nie miałam limitu ani żadnego zlecenia na tym rachunku,rachunek też był
bezpłatny.Obecnie wróciłam do UK i moja wizyta w banku skończyła się informacją ze nie mogę kontynuować tego rachunku bo mam zadłużenie w wysokości 1 tys funtów na rachunku. Dostałam numer telefonu gdzie mogę zadzwonić i wyjaśnić skąd takie zadłużenie. Dodzwonić się tam graniczy z cudem. Ale podejrzewam ze sprawić to będę musiała. Jednak rachunek w banku potrzebuje na wczoraj czy mam szansę zanim tam sprawę wyjaśnię i spłace założyć rachunek w innym banku ? Zaznaczam że nie było mnie 6 lat i nie mogę podać adresów na 3 wstecz. Czy to ze mam zadłużenie w jednym banku dyskwalifikuje mnie w każdym innym ?
Dziękuję

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #2 Ocena: 0

2015-08-28 12:20:13 (9 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Cytat:

2015-08-28 11:10:22, masculino napisał(a):
Dostałam numer telefonu gdzie mogę zadzwonić i wyjaśnić skąd takie zadłużenie. Dodzwonić się tam graniczy z cudem.


To znaczy ile na tej infolini wisiałaś że uznałaś że to cud się tam dodzwonić?

Tam jest twój krok numer jeden jaki musisz zrobić. Dzwoń i wyjaśniaj skąd takie zadłużenie i co można z tym zrobić. Nawet jeśli czas dodzwonienia się to byłaby godzina. Może jeszcze da się to odkręcić.

Wszystkie banki przed otworzeniem konta bankowego sprawdzają twoją historię kredytową. Jeśli są tam jakieś długo nie spłacane zaległości to będą ci robić problemy z nowym kontem. A jeśli już jakiś bank założy to będzie to konto z bardzo ograniczonymi możliowściami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2015-08-28 13:04:43 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A adres zmienilas czy dalej mialas w UK i przychodzily tam list? Moze wyslali nowa karte, z ktorej ktos skorzystal i narobil Ci dlugow.

Bedziesz musiala to wyjasnic, bo inaczej czeka Cie podstawowe konto w wiekszosci bankow. Na dodatek wyjasnienie sprawy i tak troche zajmie i mam tu na mysli miesiace, nie dni.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

masculino

Post #4 Ocena: 0

2015-08-28 13:05:26 (9 lat temu)

masculino

Posty: 31

Kobieta

Z nami od: 04-08-2015

Skąd: Oldham

Oczywiście ze zależy mi na wyjaśnieniu sprawy z zadłużeniem bo nie miałam żadnych zobowiązań w stosunku do banku a kwota tys funtów to nie 10.
Dzwoniłam juz kilkukrotnie. Pisałam nie było mnie 6 lat więc zadłużenie jest z tego okresu lub przez ten okres wzrastało. Cokolwiek to jest wymaga czasu na wyjaśnienie i ewentualna spłata również. A rachunek w banku potrzebuje na juz. Musze mieć możliwość płacić zlecenia rachunków.
Liczyłam na odpowiedz pomocną bo to ze z bankiem musze wyjaśnić problem zdaje sobie z tego sprawę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

masculino

Post #5 Ocena: 0

2015-08-28 13:07:46 (9 lat temu)

masculino

Posty: 31

Kobieta

Z nami od: 04-08-2015

Skąd: Oldham

Adresu nie zmieniłam początkowo był to adres byłego męża później on się wyprowadził i nie mam wiedzy czy kiedykolwiek odbierał listy
Oczywiście wyjaśnię bo to niemała kwota jednak to zajmie dużo czasu a ja rachunek potrzebuje na juz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #6 Ocena: 0

2015-08-28 13:08:41 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Nat West, Barclays otworzysz konto. Mniej szans w Halifax bo to grupa LLoyds.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

masculino

Post #7 Ocena: 0

2015-08-28 13:09:18 (9 lat temu)

masculino

Posty: 31

Kobieta

Z nami od: 04-08-2015

Skąd: Oldham

A co oferuje bank z rachunkiem podstawowym?
Bo ja nie potrzebuje żadnych limitów itp. Zapłacić kartą,zlecić opłatę z rachunku i zapłacić coś w internecie tle potrzebuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

masculino

Post #8 Ocena: 0

2015-08-28 13:11:13 (9 lat temu)

masculino

Posty: 31

Kobieta

Z nami od: 04-08-2015

Skąd: Oldham

W Barclays potrzebują 3 lata adres podać

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #9 Ocena: 0

2015-08-28 13:16:04 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2015-08-28 13:11:13, masculino napisał(a):
W Barclays potrzebują 3 lata adres podać


Jak idziesz do oddziału to pytają o adres zamieszkania a nie z przed 3 lat. A jak ewentualnie zapytają to podasz adres z Polski i nic się nie stanie. Ale trzeba iść osobiście, nie online. Przez internet większość będzie chciała 3 lat.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2015-08-28 13:19:26 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2015-08-28 13:09:18, masculino napisał(a):
A co oferuje bank z rachunkiem podstawowym?
Bo ja nie potrzebuje żadnych limitów itp. Zapłacić kartą,zlecić opłatę z rachunku i zapłacić coś w internecie tle potrzebuje

Jak otworza najbardziej podstawowe konto, to mozesz skonczyc z karta do wyplat z bankomatow i tyle. Oczywiscie bankowosc internetowa, ale z platnosciami w internecie moze byc problem.

Sprawdz swoja historie kredytowa, bo moze okazac sie, ze masz wiecej dlugow, o ktorych nie wiesz. Dowiesz sie tez czy ten dlug wisi w agencjach kredytowych i czy bedziesz miala problem z otwarciem konto bankowych czy nie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,