MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Samochód na raty u dealera

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

chmuragradowa

Post #1 Ocena: 0

2015-06-15 13:11:11 (9 lat temu)

chmuragradowa

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 15-06-2015

Skąd: Birmingham

Witajcie!
Planuję zakup samochodu na raty. Kwota rzędu 5 tys funtów, bez wkładu własnego (wkład pójdzie na ubezpiecznie). Kredyt na 3 lata.
Powiedzcie czy z dobrym credit scorem i zarobkami rzędu 20 tys rocznie, mam szansę na taki kredyt samochodowy?
Czytałam trochę o kredytach i po rozważeniu wszystkich za i przeciw wole jednak u dealera niż w banku (mój własny po 3 latach pobytu tutaj, nadal nie ma dla mnie kwoty pożyczki, którą mogę u nich uzyskać ;) ).
Kart kredytowych nie mam, z historii kredytowej jedynie 2 tel na abonament. Zarejestrowana do wyborów jestem :)
Nie wiem czy coś jeszcze mogę zrobić... Nie chcę sprawdzać na stronach firm finansujących żeby ratingu nie popsuć.

Może był ktoś z Was w podobnej sytuacji i przy takich zarobkach dostał podobnej wielkości kredyt na auto? Na jakie oprocentowanie mogę liczyć?

[ Ostatnio edytowany przez: chmuragradowa 15-06-2015 13:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #2 Ocena: 0

2015-06-15 15:38:53 (9 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

powiem ci ze moj maz dostal kredyty na 2 auta. Rata jednego auta to bylo 400f a drugiego 280f mc. Wydaje mi sie, ze ze musisz miec po prostu stale dochody no bo coz wiecej. I zawoc uwage na salon/komis w jakim kupisz. Niech ci wylicza ile rata ma wynosic, bo przy kupieniu okerslilsmy rate ile chcemy placic a jak przyszly papiery z umowa to okazlo sie ze te razy sa o 90f wyzsze, bo jakies tam oplaty, oprocentowanie blabla... nie powinnas mec problemu, ale dodam ze my te auta kupilismy 5 lat temu wiec nie wiem czy teraz sa jakies extra wymogi ktore trzeba spelniac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #3 Ocena: 0

2015-06-15 17:03:12 (9 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Dealer czy handlarz? To jest roznica.
Zastanow sie ile miesiecznie chcesz placic.

Sprawdz tescobank

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 15-06-2015 17:05 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #4 Ocena: 0

2015-06-15 20:15:16 (9 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Troszkę w tym temacie sie ostatnio interesowałem. Choć nie musi to być wyrocznia.

Jesli chodzi o Twój dochód to nie wiem, ale to napewno zależy od firmy. Raczej nie będziesz mieć problemu, ale brak historii kredytowej równa sie zła historia. Zatem watpię zeby to było niskie oprocentowanie. To, ze masz teraz wysoki rating nic nie znaczy, bo praktycznie nie masz historii a jest on wysoki tylko dlatego, ze nie jestes zadłużony. A jak sie zachowujesz w spłacie jakiegoś kredytu to tego nie wiedza.

Opisywałem tu przykład faceta co miał 980 pkt na Experianie i kredytu na auto nie dostal, bo wcześniej nie brał kredytów i nie był wiarygodny.

Wiec raczej powinieneś dostać. Z tym, ze z wyższym oprocentowaniem. Sa firmy, ktore dają praktycznie każdemu.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,