MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

piekar10

Post #1 Ocena: 0

2013-09-29 19:10:47 (11 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

witam

Nie wiem od kiedy ale , zmieniły się zasady naliczania opłat za gas i prąd , a dokładnie kiedyś były dwie stawki za pąd i gas , np , pierwsze 900kw 27p za kw a pozostałe 11p za kw, teraz jest tylko jedna stawka plus stała opłata abonamentowa roczna.

niby podobne ale łatwo sprawdzić kto jest tańszy i łatwiej sprawdzić rachunek .

Kolejna sprawa bardzo istotna , tak jak co roku kończy się wam kontrakt na telefon , czy internet , ubezpieczenie auta ,czy co 2 lata , i szukacie na internecie lepszej oferty na przyszły rok tak należy robić właśnie z gazem i prądem , jeśli nie będziesz zmieniał dostawcy będziesz przepłacał - moim zdaniem , warto brać tylko oferty fix na rok czy 2 wtedy cena nie może wzrosnąć.

Ja obecnie w moim rejonie podpisałem kontrakt z Marks and Spencer , szkoda ,że na rok ale oferta bardzo dobra , dużo lepsza od tej co proponował mi obecny dostawca. do przyszłego września podwyżki prądu i gazu mnie nie interesują no chyba ,że stanieje to wtedy przestane grzać .
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ruuuda

Post #2 Ocena: 0

2013-09-29 21:18:46 (11 lat temu)

ruuuda

Posty: 2349

Kobieta

Z nami od: 05-02-2013

Skąd: brak

My korzystamy jak narazie z South-elec. , nie ma jakiś większych " naciagniec". Po Twoim poście , z ciekawości sprawdzę jak to jest z umowa , i tez co proponują inni dostawcy.
Korzystaj z dnia. Jutro jeszcze dniem nie jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AGALON

Post #3 Ocena: 0

2013-09-29 21:53:24 (11 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja w zeszłym roku zmienilam taryfę na gaz i prąd u dostawcy , z którym jestem od 2005 roku. Stawki są "zamrożone " do 2014 roku, mogę przedłużyć w każdej chwili do 2016 roku. Dostawca zobowiązał sie do informowania mnie o obecnych kwotach za jednostki gazu i prądu oraz w każdej chwili jesli inna firma będzie miała bardziej atrakcyjna - niższa ofertę nizeli moja obecna. Negocjacja w takich sprawach to podstawa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

smartpolak

Post #4 Ocena: 0

2013-10-29 20:26:17 (11 lat temu)

smartpolak

Posty: 25

Mężczyzna

Z nami od: 04-07-2013

Skąd: Worcester

ja też mam taryfę fixed z edf. prawie wszyscy podnoszą ceny oprócz tego właśnie dostawcy. nie wiem czy edf podniesie ceny bo rząd jest dosyć wkurzony na dostawców energii i prawdopodobnie będą jakieś duże zmiany w tym zakresie. okazało się, że np. ceny energii elektrycznej w ciągu ostatnich kilku lat potaniały albo pozostały bez zmian a dostawcy podnoszą ceny o kilkanaście procent i więcej...
There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who dont

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

GiantGoram

Post #5 Ocena: 0

2017-04-01 23:01:11 (7 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

Pewnie niektorzy z was dostali listy od dostawcow energii ze ceny energii ida w gore. E.ON wyslal juz listy z informacja,inni niekoniecznie.
5 najwiekszych dostawcow juz podnioslo lub podniesie ceny energii,ostatni dzien na zmiane dostawcy przed podwyzka to 26 kwietnia 2017.
Nawet jezeli zostalo wam jeszcze kilka tyg umowy ze obecnym dostawca to mozecie odejsc od niego 49 dni przed koncem umowy bez klientow wczesniejszego odejscia. Nie musicie nawet informowac obecnego dostawce ze odchodzicie. Nowy dostawca skontaktuje sie z obecnym,spiszcie tylko stan licznika z dnia zamiany dostawcy,trzeba potem podac I staremu I nowemu zeby zamknac/otworzyc nowy rachunek.
Tak jak pisal przedmowca-fixed rate gwarantuje ze cena energii Nie pojdzie w gore podczas trwania kontraktu. Przed zakonczeniem umowy w nastepnym roku znow zmienic dostawce lub poprosic obecnego o znalezienie tanszej taryfy bo zejdziecie automatycznie na standard po uplywie umowy,a ta jest droga.
Prad,gas I ubezpieczenie samochodu zmienia sie co roku!-chyba ze obecny dostawca energii ma tansza oferte niz standard po zakonczeniu umowy-warto zapytac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,