MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wspólne konto bankowe i blokada .

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 34

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kwiat_zielony

Post #1 Ocena: 0

2013-09-19 18:03:36 (11 lat temu)

kwiat_zielony

Posty: 387

Kobieta

Z nami od: 15-01-2012

Skąd: U.k.

Witajcie :-)
Na pewno co nie którzy mnie pamiętają :-)
Przejdę do sprawy ...jestem z mężem w separacji uff z jednej strony ulga a z drugiej problemy...
Mamy wspólne jedno konto bankowe i założyłam tylko na siebie nowe konto gdzie wpływać mi mają benefity na dzieci i w późniejszym czasie oczywiście wypłata .
Problem jest z tym obecnym kontem ,zostało zablokowane.Mąż (jeszcze mąż) powiadomił mnie o blokadzie i oczywiście z pretensjami że zablokowałam i nawet wypłata mu nie wpłynie.
Czy ktokolwiek wie dlaczego powstała ta blokada? zaznaczam że nie chciałam blokady wspólnego konta i czy to może być jakiś błąd wprowadzony przez urzędnika bankowego ? czy to po prostu taka procedura ? W dodatku nie wiem co mam zrobić gdyż mąż ma zakaz policyjny zbliżania się do mnie a trzeba tę sprawę jakoś z bankiem wyjaśnić i czy musimy być oboje w tym banku
Proszę o poradę i o wskazówki
Pozdrawiam
Anna

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinosia1989

Post #2 Ocena: 0

2013-09-19 18:16:20 (11 lat temu)

malinosia1989

Posty: 1554

Kobieta

Z nami od: 25-10-2010

Skąd: Londyn

Ale ma problem nie moze sobie kretyn otworzyc nowego konta tylko problem sprawia jeszcze.. Wybac ale czubek jakis
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

kwiat_zielony

Post #3 Ocena: 0

2013-09-19 18:21:39 (11 lat temu)

kwiat_zielony

Posty: 387

Kobieta

Z nami od: 15-01-2012

Skąd: U.k.

ale co to ma do konta istniejącego ? Ja się z niego nie wypisałam jeszcze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinosia1989

Post #4 Ocena: 0

2013-09-19 18:24:13 (11 lat temu)

malinosia1989

Posty: 1554

Kobieta

Z nami od: 25-10-2010

Skąd: Londyn

W tym to Ci nie pomoge ale mezowi konto zablokowali po tym jak w tym samym banku HSBC otworzylismy konto wspolne...
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

kwiat_zielony

Post #5 Ocena: 0

2013-09-19 18:25:30 (11 lat temu)

kwiat_zielony

Posty: 387

Kobieta

Z nami od: 15-01-2012

Skąd: U.k.

to też HSBC ,więc to może być taka "procedura"?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kwiat_zielony

Post #6 Ocena: 0

2013-09-19 18:27:33 (11 lat temu)

kwiat_zielony

Posty: 387

Kobieta

Z nami od: 15-01-2012

Skąd: U.k.

jeszcze upewniła mnie Pani że nie będzie blokady a tu masz ...chodzi o to,że jego wypłata nie wpłynie w danym czasie a ja zostaję z dziećmi na lodzie :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Markywee

Post #7 Ocena: 0

2013-09-19 18:30:43 (11 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

W lloydsie tego nie ma.

Blokada wspolnego konta moze byc tylko raczej na wniosek policji, lub tez osoby posiadajacej konto (joint account), ze np rozchodzi sie z partnerem, i do czasu rozprawy itd itp bedzie blokada.

Zamiast gdybac - po prostu zadzwon do banku/przejdz sie...

==============

Nie rozumiem. Blokada na wplywy na konto? eee?

Lepiej sprawdz czy maz nie sciemnia. Albo moze byc tak, ze przekierowal wplate na swoje "nowe" konto, ktore ma dopiero zakladane.

Musisz dokladnie pogadac z bankiem.

Albo mozliwe ze jakas procedure maja. W loydsie myk myk zadnych przestojow nie mialem podczas zakladania/laczenia kont

[ Ostatnio edytowany przez: Markywee 19-09-2013 18:49 ]

Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kwiat_zielony

Post #8 Ocena: 0

2013-09-19 18:35:32 (11 lat temu)

kwiat_zielony

Posty: 387

Kobieta

Z nami od: 15-01-2012

Skąd: U.k.

Właśnie dowiedziałam się również że mąż założył nowe konto tylko na tym wspólnym są finanse jeszcze.
Byłam dziś rano zakładając konto w banku i zapewniła mnie Pani że nic takiego nie nastąpi.
Policja na pewno nie złożyła takiego wniosku.
Więc jutro z rana spacerek do banku mnie czeka ..
Dziękuję M
Anna

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2013-09-19 22:51:52 (11 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Maz jak chce isc z toba do banku (i ty sie zgadzasz) a ma zakaz zblizania sie (policyjny- police bail), to musi isc najlepiej do swojego adwokata, albo na posterunek i starac sie o zmiane- najlepiej jak zarezerwuje spotkanie w banku i na ten czas moga zmienic. Jak to jest sadowy zakaz tymczasowy do rozstrzygniecia rozprawy (court bail), to tylko sad moze zmienic, kontaktuje sie ze sadem albo adwokatem i albo zmienic moga ze ma zakaz kontaktowania sie/zblizania poza sytuacjami np zalatwiania spraw formalnych w banku wczesniej ustalonych formalnie spotkan, albo na konkretny dzien. Jak ma zakaz zblizania sie (Restraining Order), to tez musi isc do sadu i aplikwac o zmiany.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kwiat_zielony

Post #10 Ocena: 0

2013-09-19 23:00:59 (11 lat temu)

kwiat_zielony

Posty: 387

Kobieta

Z nami od: 15-01-2012

Skąd: U.k.

Tak to policyjny zakaz dla mojego bezpieczeństwa,nie wiem jak jest z sądowym gdyż nie mam żadnego pisma ani od adwokata ani od policji ,tylko słowa ..nie mam na dzień dzisiejszy Ada nic na piśmie ..tylko słowa o zakazie zbliżania się do mnie.Nic na piśmie .
Czyli podejmując spotkanie z mężem w banku mogę go narazić na dodatkowe problemy? jeśli nie mam nic na piśmie ,nic do tej pory nie otrzymałam na piśmie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,