MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Obywatelstwo brytyjskie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 267 z 313 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 266 | 267 | 268 ... 311 | 312 | 313 ] - Skocz do strony

Str 267 z 313

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tonieinna

Post #1 Ocena: 0

2017-10-02 11:10:40 (7 lat temu)

tonieinna

Posty: 40

Kobieta

Z nami od: 29-10-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-10-01 22:59:14, rezydentura1 napisał(a):
Cytat:

2017-10-01 22:06:53, zealot napisał(a):

Panństwo Brytyjskie jest bardzo pozytywnie nastawieni na kasę.



Co prawda to prawda *THUMBS UP* Doją imigrantow ile wlezie. Maja ogromne w tym doswiadczenie. Niewolnicy, imigranci i tzw. uchodzcy (niemiecki wymysl na tania sile robocza).

Egzamin sluzy głownie wyciagnieciu od nas kasy. Poza tym sprawdza, czy jestesmy na tyle kumaci, aby rozumiec polecenia i rozkazy w jezyku angielskim oraz czy poradzimy sobie w zyciu bez pomocy panstwa. Prawdopodobnie taki byl zamysl.

Filmiki z egzaminu Trinity sa na YT. Parodia *ROFL* Warto obejrzec.

Smieszne jest tez te cale przedstawienie na poczatku egzaminu. Nagrywanie probek glosu, sprawdzanie wszystkiego, zdjecie itd.


Tak jak zealot napisal. UK jest bardzo pozytywnie nastawione na ciezko zarobione pieniadze, przez imigranow. Co kraj to obyczaj :-(


Cały ten test i ta procedura przed to jedna wielka parodia 😂

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evangelina

Post #2 Ocena: 0

2017-10-02 12:07:54 (7 lat temu)

evangelina

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 09-12-2014

Skąd: waterfall

dzwonilam do passport office i nikt nie powiadomil ich ze jestem po ceremoni. zlozylam complain ze zadam zwrotu za bilety jesli nie wyrobia sie w terminie, bo z ich winy nie mam paszportu a juz 2 tygodnie minelo, stracone. nawet nie raczyl nikt powiadomic. wkurzylam sie. a 18-stego lece na urlop. a jakas pinda z register office zaniedbala obowiazek zglosic, co powinno byc zrobione dzien po ceremonii.

[ Ostatnio edytowany przez: evangelina 02-10-2017 12:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cwirekk

Post #3 Ocena: 0

2017-10-02 20:33:40 (7 lat temu)

cwirekk

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 01-10-2017

Skąd: Wieś

Szkoda :( miałem nadzieje ze uda mi sie choc te 200f oszczędzić :) Filmiki widziałem faktycznie parodia.
Dzięki i pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-10-02 20:56:46 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2017-10-02 12:07:54, evangelina napisał(a):
dzwonilam do passport office i nikt nie powiadomil ich ze jestem po ceremoni. zlozylam complain ze zadam zwrotu za bilety jesli nie wyrobia sie w terminie, bo z ich winy nie mam paszportu a juz 2 tygodnie minelo, stracone. nawet nie raczyl nikt powiadomic. wkurzylam sie. a 18-stego lece na urlop. a jakas pinda z register office zaniedbala obowiazek zglosic, co powinno byc zrobione dzien po ceremonii.

Zadac to mozesz wielu rzeczy, ale nawet jak nie zdaza, to nic nie dostaniesz, bo oni nie ponosza odpowiedzialnosci, ze rezerwujesz bilety bez dokumentow w reku. Zakladam, ze masz tez polskie dokumenty, a jak zarezerwowalas bez, to juz Twoje ryzyko.

Zreszta masz wyjatkowo wysokie oczekiwania wobec innych, wiec sama powinnas byc super zorganizowana.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evangelina

Post #5 Ocena: 0

2017-10-03 10:34:07 (7 lat temu)

evangelina

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 09-12-2014

Skąd: waterfall

Cytat:

2017-10-02 20:56:46, Richmond napisał(a):
Cytat:

2017-10-02 12:07:54, evangelina napisał(a):
dzwonilam do passport office i nikt nie powiadomil ich ze jestem po ceremoni. zlozylam complain ze zadam zwrotu za bilety jesli nie wyrobia sie w terminie, bo z ich winy nie mam paszportu a juz 2 tygodnie minelo, stracone. nawet nie raczyl nikt powiadomic. wkurzylam sie. a 18-stego lece na urlop. a jakas pinda z register office zaniedbala obowiazek zglosic, co powinno byc zrobione dzien po ceremonii.

Zadac to mozesz wielu rzeczy, ale nawet jak nie zdaza, to nic nie dostaniesz, bo oni nie ponosza odpowiedzialnosci, ze rezerwujesz bilety bez dokumentow w reku. Zakladam, ze masz tez polskie dokumenty, a jak zarezerwowalas bez, to juz Twoje ryzyko.
dzwonilam drugi raz do register office, wyszlo na to ze jedna pani nie przekazala drugiej w register ofice ze ja mialam zaaplikowane opcja 2w1, przepraszali przez telefon za ta sytuacje, mam zlozyc complain na pismie, i czy to oczekiwania? sory, normalna kolej rzeczy i przepisy ze dzien po ceremoni powinno sie to zglosic, a ze jedna pinda drugiej nie przekazala i nie dopelnila swojego obowiazku.. bez komentarza.
liczac czas od ceremonii i ustawowe 20 dni jak paszport dociera zmiescilam sie w czasie bukujac bilety. a poslizg tylko i wylacznie z winy urzedniczek w register office. bo sobie zapomnialy czy nie sprawdzily aplikacji. jak zwal tak zwal czyli zaniedbanie swojego obowiazku.bo na 20 dni na wydruk od powiadomienia spokojnie sie zmiescilam ze swojej strony

Zreszta masz wyjatkowo wysokie oczekiwania wobec innych, wiec sama powinnas byc super zorganizowana.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evangelina

Post #6 Ocena: 0

2017-10-03 16:11:02 (7 lat temu)

evangelina

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 09-12-2014

Skąd: waterfall

dodam ze ceremonia byla prywatna za ktora zaplacilam wiec pani x... go.... obowiazkiem bylo na drugi dzien wykonac telefon w celu odblokowania paszportu zeby poszedl do druku. zaplacilam w NCS raz za zlozenie porzadnie jak nalezy i za ceremonie, wiec moje oczekiwania sa jak najbardziej na miejscu. sa za to za to zaplacilam. i co powinno byc zrobione a przez niedopatrzenie wykonane nie zostalo. wiec dlaczego mam ponosic tego konsekwencje. bez komentarza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anula1234

Post #7 Ocena: 0

2017-10-03 17:59:13 (7 lat temu)

Anula1234

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-10-03 16:11:02, evangelina napisał(a):
dodam ze ceremonia byla prywatna za ktora zaplacilam wiec pani x... go.... obowiazkiem bylo na drugi dzien wykonac telefon w celu odblokowania paszportu zeby poszedl do druku. zaplacilam w NCS raz za zlozenie porzadnie jak nalezy i za ceremonie, wiec moje oczekiwania sa jak najbardziej na miejscu. sa za to za to zaplacilam. i co powinno byc zrobione a przez niedopatrzenie wykonane nie zostalo. wiec dlaczego mam ponosic tego konsekwencje. bez komentarza
[/QUOTE

A moze szykuja jeszcze niespodzianke i zaprosza cie na passport interview .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evangelina

Post #8 Ocena: 0

2017-10-03 20:53:25 (7 lat temu)

evangelina

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 09-12-2014

Skąd: waterfall

nie. dzwonilam tam 2x przyznali sie do bledu i przepraszali za niedopatrzenie. Ewidentnie pomylka, home office zreszta potwierdzilo ze nie zglosili po ceremonii. mam nadzieje ze dostane wkoncu paszport w nasteonym tygodniu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KASZKA666

Post #9 Ocena: 0

2017-11-01 13:48:22 (6 lat temu)

KASZKA666

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 01-11-2017

Skąd: Lo

Hej, Ja wczoraj dostalam list a Immi, ze moja aplikacja po 5 mcach czekania zostala rozpatrzona pozytywnie. DZwonie dzis do councilu a oni, ze maja malo osob do wpisywania danych osob, ktore beda zglaszaly sie na ceremonie (na podstawie listu z Immi), ze mnie jeszcze z systemie nie ma i zebym zdzwonila w przyszlym tygodniu. Gdy skladalam podanie za pomoca Servisu w Councilu Pani poinformowala mnie, ze ceremonie odbywaja sie 2 razy w tyogodniu. Po 5 miesiacach ceremonie odbywaja sie juz tylko raz w miesiacu ! Limitowana ilosc miejsc 35, z czego 1 Novembra czyli dzis juz jest 28 miejsc zabookawanych. Oczywiscie mozesz wykupic za jedyne 110f prywatna ceremonie i miec ja juz jutro (150f w weekend). Brytyjskie panstwo jest bardzo lase na kase swoich imigrantow.
*HELP**HELP**HELP*
Wychodzi na to, ze jak nie zaplace to zalapie sie na ceremonie nie 23 listopada, ale 20 grudnia i czekanko przedluzy sie jeszcze o 2 miesiace plus czekanie potem na sam paszport. REWELACJA *IN LOVE*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2017-11-01 13:53:28 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak skladalam w 2011r, to ceremonie tez byly co miesiac. Po tyle miesiacach czekania, to chyba nie jest juz taki problem?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 267 z 313 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 266 | 267 | 268 ... 311 | 312 | 313 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,