MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tomaszzet

Post #1 Ocena: 0

2016-04-27 21:32:07 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-04-27 21:17:41, michal_556644 napisał(a):
Dałem się złapać kilka lat temu, dopiero teraz się zorientowałem.
Rozwiązanie problemu (przynajmniej w moim przypadku) polega na zalogowaniu sie na konto <a href="https://www.completesavings.co.uk/Features/Profile/Default.rails" target="_blank" target="_new">https://www.completesavings.co.uk/Features/Profile/Default.rails</a> (dane logowania powinny być na mejlu podanym przy rejestracji) i anulowaniu subskrybcji w profilu konta...
Pozdrawiam "szczęśliwców" :-?


Pod warunkiem, ze takiego emaila masz. W emailu moze byc link do strony logowania, ktora bedzie wymagala podania dodatkowych informacji o Tobie.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kamiliam2184

Post #2 Ocena: 0

2018-02-11 11:03:52 (6 lat temu)

Kamiliam2184

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 11-02-2018

Skąd: Cambridge

Witam ostatnio równie zauważyłem ze wyżej wymieniona firma pobiera pieniądze z mojego konta co miesiąc w wysokości 15£ jak się szybko okazało robi to już ponad rok czasu mam pytanie czy uda się uzyskać zwrot pobranych pieniędzy jeśli tak to pisze onporade jak to zrobić pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2018-02-11 11:18:22 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Amazon coraz nachalniej narzuca swój Amazon prime . Ostatnio nawet założyli mi już te konto bez mojej zgody . Drugi raz w ciągu kilku lat . Wcześniej pobrali mi 73 funty później po mojej interwencji oddali. Tym razem przegieli pałe, dzwoniłem powiedziałem ze to skandal te ich sposoby na zakładanie kont prime , oszustwo , powiedzieli ze canceluja mi te konto za darmo , powiedziałem im ze najs mi całego amazona skasować bo nie życzę sobie by takie oszuści i złodzieje mieli dostęp do moich kart i danych osobowych, próbowali mnie zatrzymać to musiałem wspomnieć o mojej niecheci do Francji i Francuzów i kim tak naprawdę są i zawsze byli.... zamknęli moje konto odrazu :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kamiliam2184

Post #4 Ocena: 0

2018-02-11 12:08:02 (6 lat temu)

Kamiliam2184

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 11-02-2018

Skąd: Cambridge

U mnie chyba wyszło to przez National Express jak kupowałem bilet w uk zastanawiam się czy mogę odzyskać te pieniądze proszęo radę może ktoś już miał taki przypadek pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2018-02-11 13:29:45 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2018-02-11 11:18:22, Wielim napisał(a):
Amazon coraz nachalniej narzuca swój Amazon prime . Ostatnio nawet założyli mi już te konto bez mojej zgody . Drugi raz w ciągu kilku lat . Wcześniej pobrali mi 73 funty później po mojej interwencji oddali. Tym razem przegieli pałe, dzwoniłem powiedziałem ze to skandal te ich sposoby na zakładanie kont prime , oszustwo , powiedzieli ze canceluja mi te konto za darmo , powiedziałem im ze najs mi całego amazona skasować bo nie życzę sobie by takie oszuści i złodzieje mieli dostęp do moich kart i danych osobowych, próbowali mnie zatrzymać to musiałem wspomnieć o mojej niecheci do Francji i Francuzów i kim tak naprawdę są i zawsze byli.... zamknęli moje konto odrazu :)

Trzeba patrzyc gdzie sie klika ;-)

Kamiliam2184 - https://www.complaintsboard.com/complaints/complete-save-fraud-c629279.html
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,