MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

PPI (payment protection insurance)

« poprzednia strona

Strona 10 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 10 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

queenOfChocolat

Post #1 Ocena: 0

2018-03-23 12:14:04 (6 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

a czy ktos sie ubiegal o zwrot platnosci za platne konto w przypadku jak zostalo 'mis-sold'? partner na poczatku pobytu w UK (jakos ponad 12 lat) posiadal konto silver - przy zakladaniu babka powiedziala ze skoro co przyjechal to niekwalifikuje sie na bezplatne... jak sie skapnal to oczywiscie zlikwidowal, ale to bylo dopiero po okolo 2 lat. czytalam, ze mozna aplikowac o zwrot, macie jakies doswiadczenia?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Matt96

Post #2 Ocena: 0

2018-03-23 12:51:19 (6 lat temu)

Matt96

Posty: 237

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2016

Skąd: West midlands

Cytat:

2018-03-23 12:14:04, queenOfChocolate napisał(a):
a czy ktos sie ubiegal o zwrot platnosci za platne konto w przypadku jak zostalo 'mis-sold'? partner na poczatku pobytu w UK (jakos ponad 12 lat) posiadal konto silver - przy zakladaniu babka powiedziala ze skoro co przyjechal to niekwalifikuje sie na bezplatne... jak sie skapnal to oczywiscie zlikwidowal, ale to bylo dopiero po okolo 2 lat. czytalam, ze mozna aplikowac o zwrot, macie jakies doswiadczenia?
Ja miałem konto w NatWest o nazwie gold założone 13 lat temu chyba w tamtym roku spróbowałem aplikować o zwrot pieniędzy i udało się nie duża kwota wyszła około 130£ ale zawsze coś .Wczoraj wysłałem jeszcze do Barclaysa bo mam kartę kredytowa i płaciłem card protection policy a wyczytałem gdzieś ze to tez może się kwalifikować pod ppi ,także zawsze trzeba próbować .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 10 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,