MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bank nie chce mi przyznać karty kredytowej, kredytu i innych produktow finansowych.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 93 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 91 | 92 | 93 ] - Skocz do strony

Str 3 z 93

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2012-02-11 23:16:59 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

nie wiem co to jest, może Richmond będzie w temacie.

Ja wystartowałemw efekcie od capital one.

A wogóle to ja miałem jeszcze lepsze jazdy.

barclays, przyznał mi platynową kartę kredytową, a po tygodniu, nawet nie zdążyłem jej użyć została mi anulowana hehehehe mimo że mam zapas pieniędzy pokrywający nawet kilkakrotnie kwotę przyznanego limitu kredytowego.
nieźle nie?
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

krakn

Post #2 Ocena: 0

2012-02-11 23:24:05 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2012-02-11 23:11:54, evasta4 napisał(a):
Chcialam tez wypelnic online w agencji kredytowej cos takiego (ponizej),ale chca tam dokladne dane karty i troche sie boje:-?

https://www.callcredit.co.uk/stat-report-online/index.php?action=register_display&tpl=regPurchase


Za sprawdzenie twojego scoringu pobiorą kwotę 12 funtów
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

evasta4

Post #3 Ocena: 0

2012-02-11 23:36:51 (12 lat temu)

evasta4

Posty: 1948

Kobieta

Z nami od: 12-06-2008

Skąd: Hampshire

Cytat:

2012-02-11 23:24:05, krakn napisał(a):
Cytat:

2012-02-11 23:11:54, evasta4 napisał(a):
Chcialam tez wypelnic online w agencji kredytowej cos takiego (ponizej),ale chca tam dokladne dane karty i troche sie boje:-?

https://www.callcredit.co.uk/stat-report-online/index.php?action=register_display&tpl=regPurchase


Za sprawdzenie twojego scoringu pobiorą kwotę 12 funtów


Na tej stronie niby chca tylko 2 funty,ale chca jednoczesnie wszystkie dane z karty debetowej,co mnie troche przeraza:-?
"(...)Ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie,parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę(...)".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #4 Ocena: 0

2012-02-12 00:16:58 (12 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

http://www.equifax.co.uk/Products/credit/credit-report.html

Tutaj masz pierwszy darmowy. Musisz podać dane karty( bezpieczne) bo jakoś muszą miedzy innymi Cie sprawdzić.
Ale pamiętaj żeby skasować direct debet który oni ustawią. Sprawdź czy nie wymagają np. telefonicznego potwierdzenia rezygnacji.Bierzesz, sprawdzasz za darmo przez miesiąc ale po tym czasie zaczną ściągać miesięczną opłatę jeśli nie anulujesz DD. Bezpieczne ale należy pamiętać o kasacji.

Tak z tego co czytałem to nie masz najnormalniej w świecie 3 lat historii a niektóre banki tego wymagają.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2012-02-12 07:09:21 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

A widzisz, zależy to też od banku, i chyba też czasu na jaki trafisz.
Mam takich znajomych co przyjechali do UK założyli konto i dostali karty kredytowe odrazu razem z debetowymi.


Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

tofik78

Post #6 Ocena: 0

2012-02-12 07:45:57 (12 lat temu)

tofik78

Posty: 1660

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: BS

ja bym sprobowala gdzies indziej zalatwic karte...
jak przyjechalismy do uk w 2004 roku zalozylismy konta i chyba po mcu zlozylismy aplikacje o karty kredytowe. Dostalismy limit po 400 funtow. Z jakies 4 lata temu chcielismy zwiekszyc limit mezowi i co Natwest zwiekszyl o 50 funtow no smiech na sali. Kiepscy z nas klienci dla nich bo karta zawsze grzecznie splacona bez odsetek. A ze z 450 funtow nie poszalejesz, to maz zlozyl o karte w tesco (ta z 12 badz 15 mcy holidaya bezodsetkowego) i dostal limit 2000 gdzie Natwest oszacowal he he ze tylko zaufac mozna o 50 funtow wiecej

[ Ostatnio edytowany przez: tofik78 12-02-2012 07:47 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

trenero

Post #7 Ocena: 0

2012-02-12 08:07:48 (12 lat temu)

trenero

Posty: 248

Mężczyzna

Z nami od: 03-03-2011

Skąd: west midlands

U mnie jest lepszy numer.Piec lat w tym samym banku[lloyds burdelos] karta kredytowa jest..kasia regularnie wpływa..i ciagle slysze to samo jak pytam o kredyt.
A won mnie stąd..
Zastanawiam sie nad zmianą banku.Tyle powodow co bank wymysla to sie w glowie nie miesci.
Nie ma pojecia czym oni sie kieruja...moze na ladne oczy..i tu jest problem
hulaj atoo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

myfreedom

Post #8 Ocena: 0

2012-02-12 09:49:03 (12 lat temu)

myfreedom

Posty: 656

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2008

Skąd: Kent

no nie, karta kredytowa to raczej dla banku czynnik wplywajacy na to by kredytu nie przyznac, masz kredyt, kupujesz cos karta kredytowa i automatycznie splacasz dwie rzeczy, potrzebujesz wiecej pieniedzy na splate swoich zobowiazan

nie nalezy traktowac tez k.kredytowej jako forme samego kredytu, bank moze zmienic oprocentowanie badz wypowiedziec ci k.kredytowa wlasciwie w kazdej chwili zostawiajac cie ze splata wszystkich naleznosci

k.kredytowa sluzy pomoca, kupujesz-oddajesz, wlasciwie najczesciej to prestiz chodzacy w parze ze snobizmem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #9 Ocena: 0

2012-02-12 10:31:10 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

he, dla mnie posiadanie karty kreytowej to zaden snobizm, żaden plus, to oznacza że nie jesteś wstanie zarządzać swoimi wydatkami i bilansować do zarobków.

Reszta to marketing, i wciskanie ludziom że jak się ma błyszczącą karte kredytową to się jest kimś ważnym, to tak samo jak z telefonami, czy jak dzieciaki spostrzegają palenie fajek.

Wszytko jedno, ważne ze robi się koło tego magiczną otoczkę by klient tego pożądał.

kredyt to zwykły towar, za który trzeba płacić.

raz miałem kartę kredytową, ale jak mi we francji opróżnili konto i potem było strasznie dużo kłopotów to się wyleczyłem, fakt że było to bardzo dawno temu i były trochę inne zasady niż teraz.

W każdym bądź razie miałem sporą firmę w 2 krajach i ani grosza kredytu. Po prostu step to step.
Zamiast oddawać odsetki, to kwotę "odsetek" ładowałem w inwestowanie.
A w momencie chwilowego załamania rynku, gdy klientów nam brakowało, miałem jeden kłopot mniej, nie musiałem się martwić że muszę spłacić kredyt, wystarczyło tylko zadbać o opłaty i wypłaty dla ludzi.
Ogromny luxus, zwłaszcza jeżeli miało się na głowie kilkudziesięciu pracowników.

Tak samo teraz, wszytko za żywą gotówkę kupuje wszytkie inwestycje jakie tu zrobiłem to też za gotówkę
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #10 Ocena: 0

2012-02-12 10:43:49 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 93 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 91 | 92 | 93 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,