MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak dlugo mozna czekac

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tygrysek78

Post #1 Ocena: 0

2009-05-25 13:38:29 (15 lat temu)

tygrysek78

Posty: 128

Kobieta

Z nami od: 30-12-2006

Skąd: Manchester

Cytat:

2009-05-25 12:29:31, brylanncik23 napisał(a):
dobra rada!!!skoro nie pomagaja twoje telefony do nich to udaj sie do CITIZENS ADVICE BUREAU i popros by oni zadzwonili w twoim imieniu.Ja mialam podobna sytuacje z child tax credit.bylo pare zmian w naszych warunkach,wiec zadzwonilam i to zglosilam.musialam wypelnic nowa forme, gdyz bylo za duzo zmian.czekalam 4 tyg i tez bylo mi mowione ze wszystko jest w processingu.poszlam do tego biura i poprosilam by oni zadzwonili, bo dla mnie to za dlugo trwa.w przeciagu 24h wszystko zostalo rozliczone i dostalam pieniadze na konto z calym wyrownaniem,niemalym bo bylo grubo ponad £1ooo.polecam zalatwienie sprawy w ten sposob .powodzenia i pozdrawiam.:-P


A wiesz że już mi chodziło po głowie żeby iść gdzieś po pomoc. Ja jestem w takiej sytuacji że od początku (od 7m-cy) nie dostałam ANI JEDNEGO LISTU z odpowiedzią że np. mam czekać czy coś w tym stylu. Poprostu NIC :-Y A wysłałam już 2 listy w tej sprawie.
Daje im jeszcze tydzień na odpowiedź w sprawie skargi. Jak się nie odezwą to skorzystam z twojej rady. Wielkie dzięki:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Verrine

Post #2 Ocena: 0

2009-06-23 12:53:27 (15 lat temu)

Verrine

Posty: 88

Kobieta

Z nami od: 11-02-2009

Skąd: Midlands

Troche czasu im to zajmuje my dostalismy po 17 miesiacach czekania. Zawsze cos im bylo nie tak. Juz na koniec poszlam do CAB bo mialam dosc uzerania sie samej, bo po tym jak otrzymalam w koncu pismo ze nam przyznali, przyslali kolejny papier, a wstrzymali platnosc,ale co tam pisac i mowic CaB mila pani nie powiem zerknela na kartke kawalek papierka wielkosci A4 zawierajacy pytania typu: Kiedy dziecko przyjechalo do UK na poczatku miesiaca, srodku bla bla.Zadzwonila do CHB po rozmowie z kolezanka wnioskujac z ich wstepnej konwersacji,probowala mi w mowic ze to moja nowa aplikacja hahah, doszlam do wniosku ze kobieta jest z innej bajki, usmiechnelam sie i wyszlam nawet jej nie nawtykalam bo mi rece opadly i w ogole zrobilo mi sie jej zal.Z domu zadzwonilam i sprawe wyjasnilam NARESZCIE.

[ Ostatnio edytowany przez: Verrine 23-06-2009 12:57 ]

Człowiek nie jest ani aniołem, ani bydlęciem, nieszczęście w tym, iż kto chce być aniołem, bywa bydlęciem. Blaise Pascal

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,