MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Eksmisja z wynajętego lokalu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ... 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

Str 8 z 19

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mamuska1972

Post #1 Ocena: 0

2011-05-15 14:21:29 (13 lat temu)

mamuska1972

Posty: 77

Kobieta

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: clacton on sea

Niestety dostalismy juz pismo z sadu.Nasz angielski jest bardzo slaby ale napisane jest ,ze po 25 maja rozpocznie sie proces.I ze landlord nie chce zebysmy u niego mieszkali.Pani z cansilu po przeczytaniu pisma powiedziala,ze to juz jest zatwierdzone,ze musimy sie wyprowadzic jest to kwestia czasu.Nie wiemy ile ale podobno okolo 4 tygodni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mamuska1972

Post #2 Ocena: 0

2011-05-15 14:27:15 (13 lat temu)

mamuska1972

Posty: 77

Kobieta

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: clacton on sea

Zaleglosci musze oddac ale to i tak nic nie zmienia ,wyprowadzis sie musimy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2011-05-15 14:30:50 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Mozesz przepisac tresc tego pisma (bez twoich danych osobowych oczywiscie), bo to troche lakonicznie brzmi "okolo 4 tygodni", byc moze data 25 maja to data kiedy macie sie wyprowadzic?
Niezaleznie od tresci pisma, radzilabym sie jak najszybciej zwrocic do Shelter po pomoc/porade.

Tutaj masz adres najblizszego oddzialu:

18 Carnarvon Road
Clacton on Sea
Essex
CO15 6QF
0344 515 1860

Tutaj masz info, najpierw trzeba sie umowic na spotkanie przez telefon, jak widac na ich stronie, maja rowniez mozliwosc zorganizowania tlumacza.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mamuska1972

Post #4 Ocena: 0

2011-05-15 14:36:37 (13 lat temu)

mamuska1972

Posty: 77

Kobieta

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: clacton on sea

Sorki to co napisalam okolo 4 tygodni to sa slowa pani z cansilu.Zaraz ci napisze co jest w tych papierach z sadu.Dziekuje za info to faktycznie jest niedaleko odemnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mamuska1972

Post #5 Ocena: 0

2011-05-15 14:55:45 (13 lat temu)

mamuska1972

Posty: 77

Kobieta

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: clacton on sea

The court proceedings will not begin until after :Wednesday 25 may 2011

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2011-05-15 15:16:00 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

OK, czyli jeszcze nie wszystko stracone. Zadzown jutro do Shelter, umow sie na spotkanie, powiedz im o korespondencji dotyczacej postepowania sadowego, a na spotkanie wez ze soba wszystkie dokumenty zwiazane z wynajeciem (umowe, potwierdzenie wplat, etc). Najlepiej spisac sobie nawet chronologicznie wydarzenia, tzn rozmowy z wlascicielem, rozmowy z urzednikiem w gminie, etc etc. To ulatwi sprawe, i nie bedzie marnowania czasu na spotkaniu na zamieszanie z przypominaniem sobie co gdzie kiedy. Rowniez wez ze soba informacje dotyczace twojego dochodu, zatrudnienia, etc etc

Jesli wasza sytuacja finansowa nie tylko w odniesieniu do czynszu jest podbramkowa, tzn rowniez inni zaczna sie wkrotce dopominac o niesplacone dlugi, Shelter rowniez sluzy pomoca w ustaleniu jakiegos planu wyjscia z dlugow, i pomagaja w negocjacjach z wierzycielami. Jak nie beda mieli informacji o waszych realnych mozliwosciach, to moze z mieszkaniem wyjdziecie na sucho, ale kosztem pojawienia sie innych dlugow.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kubakuba

Post #7 Ocena: 0

2012-06-26 23:13:43 (12 lat temu)

kubakuba

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 26-06-2012

Skąd: londyn

Witam, potrzebuje rady? Moja sprawa wyglada nastepujaco. z dniem 22 czerwca zakonczyla sie moja umowa na mieszkanie ktore wynajmowalem od blisko 3 lat. Mieszkam z pełnolentnimi dziecmi z tego jedno uczy sie w collage a starsze szuka pracy. Tak sie zlozylo ze nie mam z czego zaplacic za rent i ostatnie rachunki, landlord jest czlowiekiem z ktorym nie mozna sie dogadac i chce natychmiastowego placenia za rent. a ja nie moge ani zaplacic ani za co zmienic mieszkanie. Mam u niego za depozyt równy miesiacowi najmu. To ze prawa wywalic nas nie moze bo sadownie sie to odgrywa juz wiem ale pytnanie CZY JESLI NIE MAM Z NIM PODPISANEJ UMOWY NA KOLEJNY OKRES PONIEWAZ WYGASLA zmienia to co kolwiek o czym piszecie w postach wyzej? czy sad moze nazucic jakas kare na mnie? podkresle ze do tej pory przez 3 lata placilem mu regularnie, z rachunkami bylo inaczej bo pracowalem w kratke od dluzszego czasu. Dziekuje z gory. Pozdrawiam Kuba

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

epsilon

Post #8 Ocena: 0

2012-06-26 23:16:58 (12 lat temu)

epsilon

Posty: 503

Kobieta

Z nami od: 29-03-2012

Skąd: samotnia

Jak nie masz podpisanej umowy to obowiązuje Cię chyba 2 miesięczne wypowiedzenie.
Nie chcę Ci wprowadzać w błąd więc więcej nic nie napiszę, myślę, że ktoś Ci za chwilkę odpowie na wszystkie pytania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #9 Ocena: 0

2012-06-26 23:29:58 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

tak, umowa się przedłuża automatycznie i jest aktualna, czas wypowiedzenia dla ciebie jest 2 miesiace, ale gdy płacisz.

Jak nie płacisz i dostaniesz eksmisje to masz zasr@@ papiery na 6 lat.
Będziesz miał coraz więcej problemów związanych z różnymi kontraktami, wynajmem mieszkań a o kupnie to w ogóle...
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

kubakuba

Post #10 Ocena: 0

2012-06-27 21:44:30 (12 lat temu)

kubakuba

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 26-06-2012

Skąd: londyn

dziekuje za informacje... troche mnie to przeraza... czy sad patrzy na to ze usiluje dogadac sie z landlordem? prosty przyklad... on posiada 850 fontow ktore sa depozytem... jesli bede probowal dogadac sie z nim ze pomieszkam powiedzmy do 12 czy 14 przyszlego miesiaca (data rentu to 22 dzien kazdego miesiaca) bo bedziemy mieli mozliwos pomieszkac przez max 3 tyg u znajomego. Daje to cos?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ... 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,