MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Eksmisja z wynajętego lokalu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 17 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

Str 17 z 19

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2015-12-11 22:54:19 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Powinnas znalezc cos za mniej niz 1300 w Londynie, moze nie bedzie to super dzielnica, moze po zlej stronie miasta, ale jest to mozliwe.

Oczywiscie problemem moga byc za niskie zarobki i pewnie dlatego pozostaja prywatni landlordzi. 2 bedroom powinien spokojnie wystarczy dla dwojki dzieci. Nawet urzad nie dalby Wam wiecej pokoi, wiec agencja tym bardziej nie moze mowic, ze potrzebne sa 3 sypialnie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

female81

Post #2 Ocena: 0

2015-12-11 23:15:50 (8 lat temu)

female81

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 11-12-2015

Skąd: london

mam nadzije ze uda nam sie niestety poki co opcja wynajmu przez agencja a oni wybieraja w lepszych kandydatach . Mamy jeszcze troche czasu do eksmisji ale wlasnie tu zastanawia mnie kto ponosi koszta sadowe i ile to jest bo tech cholerny urzad prze mnie ze mamy sie nie ruszac poki nas wywala

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #3 Ocena: 0

2015-12-12 09:43:21 (8 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2015-12-11 23:15:50, female81 napisał(a):
mam nadzije ze uda nam sie niestety poki co opcja wynajmu przez agencja a oni wybieraja w lepszych kandydatach . Mamy jeszcze troche czasu do eksmisji ale wlasnie tu zastanawia mnie kto ponosi koszta sadowe i ile to jest bo tech cholerny urzad prze mnie ze mamy sie nie ruszac poki nas wywala



Przestań denerwować się, bo nerwy nie rozwiążą Twojego problemu, a wręcz odwrotnie, może być tak, że pod ich wpływem podejmiesz błędną decyzję, która spowoduje nieodwracalne konsekwencje.

Proponuję wziąć się w przysłowiową garść, zebrać wszystko co masz w tej sprawie...- nie wiem czym dysponujesz, ale na pewno musisz mieć kontrakt, i wypowiedzenie, nie przez telefon, ale na piśmie od landlorda/agencji - i idź do CAB, żeby dowiedzieć się krok po kroku na czym polega procedura eksmisji i dlaczego wg. pracownika cauncilu masz na nią czekać.

Wiem, że słowo "eksmisja" może spowodować nieprzyjemne dreszcze, ale może jest to jakaś wskazówka, dzięki której Wasza sytuacja mieszkaniowa ulegnie poprawie(?)





Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2015-12-12 09:50:43 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

To nic nowego, ze ma czekac na eksmisje. Dopoki landlord nie wystapi do sadu i nie bedzie papieru, to urzad nic nie zrobi. Dopiero wtedy podejma dzialanie i beda szukac tymczasowego lokum dla nich.

W ten sposob urzad eliminuje tych, ktorzy jednak moga sobie poradzic i tych, ktorzy celowo "zalatwiaja" sobie wypowiedzenie, zeby wydebic lokal socjalny.

Obstawiam, ze cytowana eksmisja rumunskiej rodziny byla na skutek braku platnosci, a w takiej sytuacji urzad nie pomaga.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #5 Ocena: 0

2015-12-12 11:44:35 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2015-12-12 09:50:43, Richmond napisał(a):
To nic nowego, ze ma czekac na eksmisje. Dopoki landlord nie wystapi do sadu i nie bedzie papieru, to urzad nic nie zrobi. Dopiero wtedy podejma dzialanie i beda szukac tymczasowego lokum dla nich.

W ten sposob urzad eliminuje tych, ktorzy jednak moga sobie poradzic i tych, ktorzy celowo "zalatwiaja" sobie wypowiedzenie, zeby wydebic lokal socjalny.

Obstawiam, ze cytowana eksmisja rumunskiej rodziny byla na skutek braku platnosci, a w takiej sytuacji urzad nie pomaga.

Tak, to prawda. Najpierw eksmisja, potem mieszkanie. Jeżeli komuś się chce poszukać wątku w którym opisywałem, to nawet z zaległością (3 000) sąd nakazał ten problem rozwiązać Councilowi. Nikt nie chciał za nią wpłacić, no to zgadnijcie kto to zapłacił? Wiem wiem, zaraz będzie krzyk że to z podatków. Nie rozumem tych krzykaczy. To i tak już zapłacone nawet jakby gardło zedrzeć to i tak nie cofną...
bądź każdym razie teraz teraz zabezpieczyli się przed zadłużeniem tego mieszkania. Nawiasem mówiąc, ładnego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

female81

Post #6 Ocena: 0

2015-12-12 20:53:08 (8 lat temu)

female81

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 11-12-2015

Skąd: london

dziekuje serdecznie
tak tak wszystko prawnie posprawdzane section 21, Wypowiedzenie na pismie zostalo zaakceptowane przez council . Wkurza mnie tylko ze jedyne co sa w stanie mi zaproponowac to nawamianie mnie do ignorowania listu z sadu z eksmisja i czekanie na komornika ktory nas wykapie hmmm i wtedy oni sobie wkraczaja do akcji biorac nas na te ich posiadlosci lol Ja naprawde nie che pojsc za ich rada !
Dziekuje wszystkim za zainteresowanie watkiem zalezy mi jednak bardzo na opini osob ktore byly juz w sytuacji po tej drugie stronie : kiedy przedzedl do nich bailiffs Pytam dlatego ze wiem jak nalezy szukac mieszkan do wynajmu i bede walczyc o nie jak lwica ale w razie czego w razie malej cienkiej niklej opcji ze nam sie nie uda to chialabym se dowiedziec czego mozna spodziewac jesli jednak dojdzie do sytuacji kiedy bede zdana tylko na council dlatego wazne sa dla mnie opini eosob z doswiaczeniem w tym przykrym temcie , POzdr

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-12-12 21:07:30 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

female81

Post #8 Ocena: 0

2015-12-12 21:07:31 (8 lat temu)

female81

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 11-12-2015

Skąd: london

CYTUJ ; NoNickname


Przestań denerwować się, bo nerwy nie rozwiążą Twojego problemu, a wręcz odwrotnie, może być tak, że pod ich wpływem podejmiesz błędną decyzję, która spowoduje nieodwracalne konsekwencje.

Proponuję wziąć się w przysłowiową garść, zebrać wszystko co masz w tej sprawie...- nie wiem czym dysponujesz, ale na pewno musisz mieć kontrakt, i wypowiedzenie, nie przez telefon, ale na piśmie od landlorda/agencji - i idź do CAB, żeby dowiedzieć się krok po kroku na czym polega procedura eksmisji i dlaczego wg. pracownika cauncilu masz na nią czekać.

Wiem, że słowo "eksmisja" może spowodować nieprzyjemne dreszcze, ale może jest to jakaś wskazówka, dzięki której Wasza sytuacja mieszkaniowa ulegnie poprawie(?)

dziekuje serdecznie
tak tak wszystko prawnie posprawdzane section 21, Wypowiedzenie na pismie zostalo zaakceptowane przez council . Wkurza mnie tylko ze jedyne co sa w stanie mi zaproponowac to nawamianie mnie do ignorowania listu z sadu z eksmisja i czekanie na komornika ktory nas wykapie hmmm i wtedy oni sobie wkraczaja do akcji biorac nas na te ich posiadlosci lol Ja naprawde nie che pojsc za ich rada !

[ Ostatnio edytowany przez: female81 12-12-2015 21:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

female81

Post #9 Ocena: 0

2015-12-12 21:09:36 (8 lat temu)

female81

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 11-12-2015

Skąd: london

GDZIE PLACI SIE TYLKO 360 F ZA 3 BED HOUSE WOW LOL


2015-12-12 08:28:05, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-12-11 23:16:53, AgentOrange napisał(a):
Drugie dziecko przy tak niskich zarobkach w Londynie? W sumie niczego nie ugracie - ostatnio widziałem w TV eksmisję na ulicę rumuńskiej rodziny z siódemką dzieci.


:-o kurde masakra normalnie, nastukac sobie tyle dzieci i czekaj na benefity bo mam tyyyle dzieci to mi sie nalezy. Masakra, dlatego ja zostaje przy 2 bez zadnych benefitow + ubezpieczenie od chorob krytycznych i wypadkow bo nie wiedomo jak sie zycie ulozy ( i bede sie zarzekac ze bede miec tylko 2 bo maz po wasektomii wiec szansa na kolejna ciaze jest jak 1 do 1000 ) :-M] autorko, nie napisalas na jakie zmiany pracuje maz? jesli w nocy jest w domu to ty poszukaj cos na nocki, najlepiej w zywnosci, gdzie jest chlodno bo tam jakszybciej mozna sie dostac. albo jesli on ma jakis kierunkowy zawod to poszukajcie pracy gdzies w centrum wyspy, my za 3 bed placimy 360f, nie wyobrazam sobie za sam czynsz dac ponad 1000F :-o do tego stac nas na 2 auta(mimo, ze moje sie lekko nawala) moze warto pomyslec o wyprowadzce, zwiekszyc kredyt na koncie i bedziecie miec na depozyt. Po co ludzie siedza w tym londynie? :-! zeby chyba miec krolowa za sasiadke

wow gdzie placi sie 360 F za 3 bed house lol

[ Ostatnio edytowany przez: female81 12-12-2015 21:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #10 Ocena: 0

2015-12-12 21:18:27 (8 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Robię aktualnie remortgage. Zanosi się na to że po nowym roku będę płacił miesiecznie 245 funtów raty kredytu za 3-bedroom house(kredyt będzie na 18 lat). A ceny wynajmu w mojej okolicy to 400-600 funtów.

Uciekajcie z tego Londonistanu. Te ceny wynajmu są chore. W tym mieście trzeba być super-fachowcem żeby żyć na w miarę normalnym poziomie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Strona 17 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,