MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenia samochodowe

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 14 z 16 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 13 | 14 | 15 | 16 ] - Skocz do strony

Str 14 z 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2011-06-04 23:07:07 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #2 Ocena: 0

2011-06-04 23:10:35 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Iza to że on tyle w jakiejś firmie płaci mało nie oznacza że Twój mąż zapłaci również mało. Szukać trzeba po prostu wszędzie i co roku.
Warto poświęcić parę godzin bo różnice mogą sięgać kilkuset a nawet tysięcy funtów...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #3 Ocena: 0

2011-06-04 23:32:09 (13 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

od kilku lat nie bawie sie w szukanie taniego ubezpieczenia.Szkoda czasu.
Wklepuje dane w:http://www.moneysupermarket.com/car-insurance/i mam co potrzeba.
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Dwunasty

Post #4 Ocena: 0

2011-06-04 23:39:22 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-06-04 23:32:09, paposki19 napisał(a):
od kilku lat nie bawie sie w szukanie taniego ubezpieczenia.Szkoda czasu.
Wklepuje dane w:http://www.moneysupermarket.com/car-insurance/i mam co potrzeba.


No to raz sprawdź również inne wyszukiwarki, chyba że dla Ciebie bez różnicy cz płacisz 600 cz np.400 funtów.
Moneysupermarket, go compare, comparthemarket i parę mniejszych warto sprawdzać co roku, ale i tutaj nie znajdziesz takich ubezpieczycieli jak directline czy aviva a kto wie może akurat w danym momencie inna firma ma promocje i cena może być niższa o kilkanaście procent. Warto szukać moim zdaniem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #5 Ocena: 0

2011-06-04 23:53:48 (13 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK



No to raz sprawdź również inne wyszukiwarki, chyba że dla Ciebie bez różnicy cz płacisz 600 cz np.400 funtów.
Moneysupermarket, go compare, comparthemarket i parę mniejszych warto sprawdzać co roku, ale i tutaj nie znajdziesz takich ubezpieczycieli jak directline czy aviva a kto wie może akurat w danym momencie inna firma ma promocje i cena może być niższa o kilkanaście procent. Warto szukać moim zdaniem.

Przed zakupem zawsze sprawdzam inne opcje,inne wyszukiwarki.jesli chodzi o directline,to za darmo nie chce ich ubezpieczenia:-Y
:-Y:-YJuz mialem z nimi przejscia,9 miesiecy nerwow,az po sprawe sadowa(taki bylem dobry klient do placenia skladek-a jak mieli dac kase,to bylem BE!....wole zapomniec i szukac gdzie jest taniej
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Dwunasty

Post #6 Ocena: 0

2011-06-05 00:01:06 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-06-04 23:53:48, paposki19 napisał(a):



Przed zakupem zawsze sprawdzam inne opcje,inne wyszukiwarki.jesli chodzi o directline,to za darmo nie chce ich ubezpieczenia:-Y
:-Y:-YJuz mialem z nimi przejscia,9 miesiecy nerwow,az po sprawe sadowa(taki bylem dobry klient do placenia skladek-a jak mieli dac kase,to bylem BE!....wole zapomniec i szukac gdzie jest taniej



A to źle zrozumiałem Twój poprzedni wpis.




Cytat:

2011-06-04 23:32:09, paposki19 napisał(a):
od kilku lat nie bawie sie w szukanie taniego ubezpieczenia.Szkoda czasu.
Wklepuje dane w:http://www.moneysupermarket.com/car-insurance/i mam co potrzeba.



No ja miałem w DL ale na szczęście nie miałem okazji się przekonać jak jest w przypadku odszkodowań.

Miałem kiedyś ze to z Kwit fit i bylem w szoku, szybko i w miarę dużo wypłacone, tyle tylko iż później się dowiedziałem że przepłaciłem na ubezpieczeniu hehhe. No ale to było pierwsze ubezpieczenie w UK wiec jestem trochę wytłumaczony:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #7 Ocena: 0

2011-06-05 00:13:38 (13 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Dwunasty jesli chcialbys ...http://www.mojawyspa.co.uk/forum/36/10609/wojna-z-Norwich-Union-Direct
Teraz to i ja jestem bogatszy o doswiadczenie...:-D
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2011-06-05 00:17:07 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Wyszukiwarki sa dobre, ale one wyszukuja tylko wsrod tych firm, ktore im placa za wstawienie swojego imienia w wyszukiwarce.

Kiedys znajomy zalamal mojego meza jak stawka ubezpieczenia jego syna (21 lat dwa lata prawo jazdy, wczesniej ubezpieczony tylko jako dodatkowy kierowca, ale przyznali punty za bezwypadkowa jazde) byla o polowe nizsza od mojego meza niby taniego ubezpieczenia (maz ma prawo jazdy dluzsze stazem niz kolegi syn wiek...). Ta firma nie figurowala w wyszukiwarkach. Czasem poczta pantoflowa jest lepsza niz internet.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #9 Ocena: 0

2011-06-05 00:18:55 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

No to od razu sprostujmy iż nie miałeś kłopotu z Direct lne tylko z Norwich Union które teraz jest pod nazwa Aviva.
Notabene od nich tez już miałem ubezpieczenie ale również nie musiałem występować o odszkodowanie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #10 Ocena: 0

2011-06-05 00:33:01 (13 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Szukac,szukac i jeszcze raz szkac
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Strona 14 z 16 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 13 | 14 | 15 | 16 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,