MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2013-09-22 23:01:00 (11 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Znawcy tematu wiedzą ze 17 września odbyła się premiera kolejnej już części tej kultowej gry, zapraszam do komentowania

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Serail

Post #2 Ocena: 0

2013-09-22 23:22:28 (11 lat temu)

Serail

Posty: 106

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2012

Skąd: Barnsley

Cóż, gra która w 3 dni zarabia miliard dolarów nie wymaga chyba komentowania. I chociaż nie znoszę tutejszych tabloidów, w pracy miałem okazję zerknąć na The Sun z 17-tego lub 18-tego. Gdzieś w Londynie, w którymś z hipermarketów ASDA, po północy zaczęto sprzedawać pierwsze egzemplarze. Niektórzy tak napalili się na tę grę, że gość który wyszedł z pudełkiem ze sklepu został po prostu zadźgany i pozbawiony egzemplarza.

Gdzieś w USA trójka nastolatków przebrała się za gliniarzy i pod pretekstem ochrony sklepu podczas premiery kupili swoje egzemplarze. Wszystko po to, aby nie czekać w kolejce.

Gra budzi emocje. Nigdy nie było jeszcze takiej podniety na cokolwiek z naszej branży. Nigdy jeszcze żadna gra nie zarobiła tyle pieniędzy. Żaden film, żadna książka, ani Avatar, ani uwielbiany przez nastolatki Zmierzch, ani nawet Harry Potter.

Lubimy wcielać się w złych kolesi, gramy aby poczuć prawdziwe emocje i życie, którego nie możemy doświadczyć w realu. Jeśli do tego dodać aspekty, dzięki którym seria GTA jest kultowa, czyli świetny soundtrack, genialny engine, całkiem atrakcyjny model jazdy i perfekcyjnie skonstruowaną fabułę - nie trzeba żadnej kampanii reklamowej, aby zachęcić do kupna i zagrania.

Na szczegółowe recenzje i refleksje dotyczące wykonania tej konkretnej części przyjdzie czas, kiedy każdy upora się z tą produkcją na spokojnie, ale teraz wiadomo tylko jedno. Chłopaki z Rockstar odwalili kawał solidnej roboty i jedyne, czego teraz bym chciał, to posiadać akcje wydawcy "piątki", bo czuję, że nieźle bym się wzbogacił.

Peace.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #3 Ocena: 0

2013-09-23 06:49:13 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Z tego co widzę to na razie na konsole, a kiedy na PC, kiedy na Steamie?

No zabawne, gra która wystartowała z platformówki gdzie grało się z widoku ptaka ... zamieniła się w ogromną produkcje z rozmachem.

Choć Mafia jest też ciekawa, choć faktycznie tam brakuje tego czegoś.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #4 Ocena: 0

2013-09-23 07:13:21 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2013-09-23 07:19:42 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

a gdzie ty pracujesz?
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

minicab

Post #6 Ocena: 0

2013-09-23 07:47:59 (11 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Jako wielki fan tej gry z czasow dziecinstwa / szkolnych to rowniez tym razem nabylem kolejna czesc GTA.

Co do grafiki (ps3) to nie rozni sie zbytnio od poprzedniej czesci. slyszalem opinie od osob majacych xbox ze sa bardzo niezadowoleni z grafiki na ich konsolach.

Na ten moment jestem w polowie gry i musze przyznac ze fabula gry jest calkiem ciekawa. Podczas gry mamy mozliwosc przelaczania postaci ktora chcemy grac co jest nowoscia w GTA. a tak pozatym to wielkich roznic nie widze. Ogolnie to gierka fajna ale mogliby popracowac nad ulepszeniem grafiki - moze na PS4.
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2013-09-23 08:19:02 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2013-09-23 08:26:24 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Również mam SA, w zasadzie to niewiele w nią grałem, po prostu brak czasu, nawet nie wyszedłem z pierwszej planszy, ale mam :-)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

minicab

Post #9 Ocena: 0

2013-09-23 09:14:21 (11 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

United... to fakt, sa tortury i jest to dosc SPORE przegiecie. swoja droga zastanawiam sie jak oni dostali zgode na wypuszczenie tej gry jak widze niektore sceny :/

A i jeszcze z tymi kosmitami to dla mnie bzdura
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Argosman

Post #10 Ocena: 0

2013-09-23 09:22:32 (11 lat temu)

Argosman

Posty: 479

Mężczyzna

Z nami od: 07-09-2010

Skąd: Basildon

Nie, no gra kosztowała 265 baniek, w pierwszy dzień zarobiła 800. Co ciekawe w dniu premiery można ją było kupić wszędzie,a teraz jest problem. W sumie typowe dla tego rodzaju hitów.

Myślę, że ten cały szał napędził świetny marketing. Popatrzmy - 160 milionów wydane na produkcję, 105 własnie na reklamę, która trafiła do wszystkich i wszędzie. Z pewnością jest to przełom, ponieważ podobnymi wynikami nie może pochwalic się nie tylko żadna inna gra, ale i producenci filmowi z pewnością zazdrośnie zerkają na zyski Rockstara. Mam nadzieję, że to początek nowej ery. Niedługo pojawią się konsole nowej generacji i twórcy gier musza zrozumiec, że lepiej poświęcic czas i fundusze i stworzyc cos naprawdę dobrego, niż klecić na szybko glupie gierki oparte na filmowych hitach, czy serialach.

Czy GTA 5 jest dobra? Po kilkunastu godzinach gry stwierdzam, że jest doskonała. Wszystko, czego oczekujemy od tego rodzaju gry, dostaniemy, a nawet więcej. Samo przejście wszystkich misji ma zając ponad 100 godzin, a przeciez ja od kilku godzin robię to, co w GTA najwazniejsze - zwiedzam miasto, kradnę auta, rozjeżdżam przechodniów, gram w tenis, golfa, jeżdżę na kolejce, pływam, biegam itp. Misje sąważne, ale chcę siępodelektowac ta grą. Misje w ogóle sa niesamote, można rzec - epickie. Każda daje ogrom frajdy.
Za kilka tygodni ma ruszyć tryb online, gdzie dostaniemy (uwaga!) około 700 misji! Będziemy mogli podróżować ze znajomymi po całym świecie GTA. Brzmi niesamowicie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,