MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Fallout 3 - zamówiliście już???

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bloby00

Post #1 Ocena: 0

2008-11-03 14:20:17 (15 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Ja namówiłem egzaminatora do zmiany wyników :-]

Superinteligentna kobieta :-o :-]:-]:-] Pewnie chcesz sprawdzić, czy są "usługi" dla kobiet, bo dla mężczyzn to widziałem - choć nie sprawdzałem.... jeszcze ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Oqular

Post #2 Ocena: 0

2008-11-03 16:38:09 (15 lat temu)

Oqular

Posty: 186

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2006

Skąd: Londyn

Co do uslug dla panow tez nie sprawdzalem - nie bylo mnie stac :(

Swoja droga wszedl juz ktos do cytadeli albo przystapil do bractwa?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bloby00

Post #3 Ocena: 0

2008-11-03 20:24:32 (15 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Uuuuu, Bractwo? Cytadela? Znalazłem power armor, ale się okazało, że muszę się jakoś przeszkolić do jego włożenia, damn! Na szczęście mam już nawet fajną broń :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Oqular

Post #4 Ocena: 0

2008-11-04 06:55:06 (15 lat temu)

Oqular

Posty: 186

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2006

Skąd: Londyn

No ja tez znalazlem kilka power armorow ale wlozyc jeszcze nie moge - za to znalazlem dobre miejsce zrby je opchnoc. W bazie Outcast placa stimpakami albo amunicja :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Cosmique

Post #5 Ocena: 0

2008-11-04 15:35:08 (15 lat temu)

Cosmique

Posty: 266

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2007

Skąd: Londyn

Cytat:

2008-11-03 14:20:17, bloby00 napisał(a):
Ja namówiłem egzaminatora do zmiany wyników :-]

Superinteligentna kobieta :-o :-]:-]:-] Pewnie chcesz sprawdzić, czy są "usługi" dla kobiet, bo dla mężczyzn to widziałem - choć nie sprawdzałem.... jeszcze ;-)

to tez :-] chce tez sprawdzic jak daleko mozna pojsc bez przemocy. podobno mozna przejsc cala gre zabijajac tylko robaczka w treningowej scenie jak udalo sie jednemu z developerow fallouta 3
w w w . m y s p a c e . c o m / c o s m i q u e d j

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

bloby00

Post #6 Ocena: 0

2008-11-04 17:04:22 (15 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Cytat:

2008-11-04 15:35:08, Cosmique napisał(a):
podobno mozna przejsc cala gre zabijajac tylko robaczka w treningowej scenie jak udalo sie jednemu z developerow fallouta 3

Taaaa - GOOD LUCK! :-]

Ja miałem przeprawę, jak chciałem tym sposobem dojść do gniazda mirelurków - było sporo save/load ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Oqular

Post #7 Ocena: 0

2008-11-04 21:42:26 (15 lat temu)

Oqular

Posty: 186

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2006

Skąd: Londyn

Tak tak tylko ze watku z pomaganiem tej wariatce przy pisaniu poradnika nie trzeba przechodzis zeby skonczyc gre :)
Z mirelurkami to po 30min zwatpilem i wszyskie...

[ Ostatnio edytowany przez: Oqular 04-11-2008 21:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Oqular

Post #8 Ocena: 0

2008-11-12 09:36:29 (15 lat temu)

Oqular

Posty: 186

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2006

Skąd: Londyn

Skonczylem juz a gierke na wszystkie mozliwe sposoby, ale jedno mnie wnerwia - ograniczenie rozwoju postaci max do 20 levelu :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gillian

Post #9 Ocena: 0

2008-11-14 04:22:16 (15 lat temu)

gillian

Posty: 30

Mężczyzna

Z nami od: 14-11-2008

Na tym dwudziestym poziomie to i tak każdy jest "kozak"... ;-)

Spokojnie, pewnie z czasem pojawią się jakieś interesujące mody poprawiające dalszą rozgrywkę - tak jak to miało miejsce z "Oscuro Oblivion's Overhaul" do TESIV, który wprowadził wiele pozytywnych zmian do gry.

Z tym że tutaj pojawia się problem z posiadaczami PS3 czy Xbox360 - oni bowiem skazani są na "level cap", co moim zdaniem jest troszkę dziwne - no bo skoro mody pisane są na podstawie udostępnionych przez programistów oryginalnych skryptów, to dlaczegóż by nie pozwolić posiadaczom konsol również z nich skorzystać?

W przypadku pierwszego Xboxa i Morrowinda wybuchła zresztą spora afera, gra niby nie pozwalała modów odpalać, ale kto konsolę przerobił, a następnie przerzucił pliki z komputera na dysk twardy urządzenia i do tego pogrzebał hex edytorem w ustawieniach konfiguracyjnych - ten mógł z łatwością zauważyć, że większość modyfikacji działa bez żadnych problemów.

W telegraficznym skrócie - mody działały, natomiast zostały sztucznie zablokowane przez producenta gry. Podejrzewam że w przypadku trzeciego Fallouta będzie identyczna sytuacja... :-?

Parodia, parodia. Zwłaszcza że nie każdy ma komputer wystarczająco silny by odpalić gierkę i z tego względu zmuszony jest do korzystania z wersji konsolowej. Dlaczego posiadaczom systemów gier wideo odmawia się tak istotnych opcji?

Jak już tak narzekam, to jeszcze pozwolę sobie przestrzec "pececiarzy" - nie kupujcie Fallouta jeśli pracujecie na systemie 64-bitowym. Gra nie zadziała. Zresztą proponuję przejrzenie forum Bethesdy, jaja niesamowite - setki ludzi czuje się oszukanych, a firma umywa rączki.
I had me a vision, there wasn’t any television! From looking into the sun, I’m looking into the sun !

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Cosmique

Post #10 Ocena: 0

2008-11-17 09:54:33 (15 lat temu)

Cosmique

Posty: 266

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2007

Skąd: Londyn

mody na konsole nigdy nie wyjda, problem z modami jest taki ze proiduycent konsoli/gry traci wtedy kontrole nad produktem i nie dostaje z tego zadnej kasy. Konsole to sposob na wiekszy zarobek gdzie zarabia gdzie producent zarabia nawet na sprzecie. dlatgo do x360 nie mozna podlaczyc normalnego HDD. trzeba zaplacic za przeceniony HDD od microsoftu.... z tego tez powodu jedynymi modami do obliviona byly te ktore mozna bylo oficjalnie kupic - shivering isles i knights of the nine. wychodza w oficjalnych pudelkach lub mozna je kupic na XBLA.

jak na razie gry nie skonczylem i daleko mi do tego, za duzo mam frajdy z side questow i sprawdzania roznych rozwiazan rozmow. jestem 15 godzin w grze i dopiero dotarlem do Underworld.

obecnie gram na x360, wkrotce kupuje nowego PC i wlasnie nieoficjalne darmowe mody do Fallout'a zachecilyby mnie do kupna wersji PC. dobre mody przedluzaja zywotnosc gry na dlugie lata.

ale numer z tym systemem 64bit! dzieki za ostrzezenie

[ Ostatnio edytowany przez: Cosmique 17-11-2008 09:58 ]

w w w . m y s p a c e . c o m / c o s m i q u e d j

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,