MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Fallout 3 - zamówiliście już???

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 46

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bloby00

Post #1 Ocena: 0

2008-10-16 16:04:36 (16 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Hej. Witam fanów Fallouta. Z pewnością ciężko takim było nie zauważyć nowej produkcji Fallouta, z dumnym (mam nadzieję) numerem części - 3.

Jak już może niektórzy wiedzą, F3 wychodzi pod koniec miesiąca (jakoś 28 października). Niecierpliwi mogą już teraz zamówić grę z kilku źródeł, ot chociażby, żeby mieć pewność :-]

Są trzy rodzaje wersji gry:
1. Sama gra
2. Collector's edition (gra + bajery)
3. Survival edition (gra, bajery + replika PipBoya)

Niestety. Najbardziej wypasiona wersja jest dostępna tylko w USA, chociażby poprzez amazon.com My, tutaj na wyspach możemy kupić wersje Collectors (amazon.co.uk), chociaż, jak teraz patrzę to jest ona już chyba wyprzedana (na PC) amazon/f3

Dla chcących. Można poszukać na necie innych źródeł. Ja znalazłem na eBayu wersje Survival RTQ:US:1123#ebayphotohosting" target="_blank">ebay/f3. Oczywiście cena jest wyższa, ale sprzedawca wygląda na zaufanego, chociaż, trzeba się go zapytać o cło ;-) Sam więc wybrałem ten zakup, bo nie wiem czy po premierze ceny będą niższe/wyższe, a może w ogóle ciężko będzie dostać.... a co tam :-]

Na necie znalazłem jeszcze taki sklepik z wersją Survival bestprice..., który, DZIWNE, ma nawet taniej niż na amerykańskim amazonie. Zachęcam jednak wcześniej poczytać komentarze ludzi odnośnie tego sklepu, który, niby sprzedaje produkty, ale jakoś coś tak jest nie do końca....

OK. Mam nadzieje, że garść powyższych porad wam pomoże w zakupie :-]

No i pamiętajcie... "War, war never changes...." :-D

[ Ostatnio edytowany przez: bloby00 17-10-2008 16:06 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bloby00

Post #2 Ocena: 0

2008-10-16 16:07:44 (16 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Aha. Gra jest dostępna na trzech platformach: PC, Xbox 360 i PS3. Tak więc przy zamawianiu nie zapomnijcie sprawdzić jaką wersję gry bierzecie!

Użytkownik "Yanovitz" - zachęcam do zmiany avatarka Fallout3/avatarki, ot chociażby na jakiś czas :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

yanovitz

Post #3 Ocena: 0

2008-10-16 16:27:43 (16 lat temu)

yanovitz

Posty: 629

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Kulna Blobby tylko ze mi sie podoba moj awatarek ;-)

Jakie wymagania sprzetowe?
Jeśli pracujesz z oddaniem przez osiem godzin, możesz w końcu zostać szefem, by pracować przez dwanaście. Robert Frost

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bloby00

Post #4 Ocena: 0

2008-10-16 16:44:43 (16 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Cytat:

2008-10-16 16:27:43, yanovitz napisał(a):
Kulna Blobby tylko ze mi sie podoba moj awatarek ;-)

Jakie wymagania sprzetowe?

Mi się mój też bardziej podoba niż ten najnowszy, ale niech to będzie taki mój tribute :-]

Wymagania

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2008-10-16 21:37:33 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

yanovitz

Post #6 Ocena: 0

2008-10-17 09:41:47 (16 lat temu)

yanovitz

Posty: 629

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Jak na razie to raczej nic nie kupie bo wlasnie wczoraj moj laptop wzial i zdechl. Windows kompletnie nie dziala. Do tego CD-rom nie domaga, czyta plyty ale nie bardzo chce wypluwac, przycisk sie zepsul - jedyna opcja to myszka-prawy-eject ;-) Szkoda tylkoo ze winde mam na trzech plytach.
Zostaje jeszcze Ubuntu ;-) Myslisz ze Fallout 3 na to wyjdzie?
Jeśli pracujesz z oddaniem przez osiem godzin, możesz w końcu zostać szefem, by pracować przez dwanaście. Robert Frost

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Cosmique

Post #7 Ocena: 0

2008-10-17 11:36:10 (16 lat temu)

Cosmique

Posty: 266

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2007

Skąd: Londyn

kupie wersje na x360 lub PC. nie kupuje w przedsprzedazy bo juz raz na tym sie przejechalem - GTA4, gra na ktora czekalem lata okazala sie byc cholernie przereklamowana. warta polowy £40 ktora na nia wydalem.
w w w . m y s p a c e . c o m / c o s m i q u e d j

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

bloby00

Post #8 Ocena: 0

2008-10-17 12:06:36 (16 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Cytat:

2008-10-16 21:37:33, Trunk89 napisał(a):
Polecam te stronke do sprawdzenia czy gra zadziala na twojej maszynie ;]

Mi coś te sprawdzanie nie działa, ale powinno być OK - GeForce 7300GT, Pentium D 2.8 i 3GB Ramu - raczej na maxa nie puszczę, ale średnio powinno pójść ;-)

Cytat:

A co do Fallout-a 3 to nie wiem :|
To juz nie to samo co kiedys...
Nie lepiej wydac kase na Far Cry 2? ;D

Nie to samo co kiedyś. No cóż. Normalka. Zresztą, jaki sens byłby w wydawaniu tego samego? :-] Pogramy, zobaczymy.... chociaż, jak na razie wygląda to wszystko baaardzo obiecująco :-)

Poza tym. Fallout to Fallout! Wspomnienia są takie, że żadna inna nowa gra takich nie wywoła... nawet nie wiem co to ten Far Cry 2 :-P

Cytat:

Obu gier raczej nie kupie (L40/ea x.X na PS3) a nie wiem jak z wersja na PC ;) Pewnie z 20 funciakow.

No bez przesady. Na taką grę się nie oszczędza :-W

Cytat:

2008-10-17 09:41:47, yanovitz napisał(a):
Jak na razie to raczej nic nie kupie bo wlasnie wczoraj moj laptop wzial i zdechl.
Zostaje jeszcze Ubuntu ;-) Myslisz ze Fallout 3 na to wyjdzie?

Ojjj i tak nie wiem czy na lapie by poszło :-] Zostanie wymiana sprzętu.... ;-)

Cytat:

2008-10-17 11:36:10, Cosmique napisał(a):
kupie wersje na x360 lub PC. nie kupuje w przedsprzedazy bo juz raz na tym sie przejechalem - GTA4, gra na ktora czekalem lata okazala sie byc cholernie przereklamowana. warta polowy £40 ktora na nia wydalem.

Taaa, tylko, że ciężko powiedzieć czy gra jest przereklamowana czy nie dopóki się w nią nie zagra :-] W dodatku, nawet jak gra będzie do kitu, to zostanie Fallout boy bobblehead..... ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Cosmique

Post #9 Ocena: 0

2008-10-17 12:23:13 (16 lat temu)

Cosmique

Posty: 266

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2007

Skąd: Londyn

FarCry 2 zapowiada sie elegancko wiec warto zebys sie blobby zainteresowal, tak jak ja :) moje plany na ta jesien to w ogole Fallout 3, Call of Duty 5, FarCry 2 i Fable 2.

Co do faktycznej jakosci gier - nie trzeba wcale kupowac wystarczy poczekac tydzien po premierze jak wszystkie strony internetowe wydadza oficjalne recenzje i na podstawie tego ocenic czy warto wydawac kase. Sa ludzie ktorzy twierdza ze nie mozna wierzyc w recenzje, ja uwazam inaczej, kiedy wszyscy sie zgadzaja ze cos jest do kitu, srednie lub niesamowite to na pewno nie bezpodstawnie;) Mam nadzieje ze Fallout wpadnie do 3 kategorii.
w w w . m y s p a c e . c o m / c o s m i q u e d j

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Webmaster

Post #10 Ocena: 0

2008-10-18 11:25:24 (16 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Ja też się szarpnę na F3. Mam cichą nadzieję, że znajdę czas na grę, bo z tego co widać po zapowiedziach i oficjalnych trailerach, to naprawdę pozycja obowiązkowa. Na pewno opiszę pierwsze (i kolejne) wrażenia :-]
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,