MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Oszukany przez firme XXX na 20.000zl

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 2 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lysy321

Post #1 Ocena: 0

2016-10-07 11:47:51 (8 lat temu)

Lysy321

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 07-10-2016

Skąd: Londyn

Można jakoś się z Panem skontaktować? Mam ten sam problem na kwotę niecałe 5tys.
Jest jakaś opcja wiadomości do użytkownika na tym forum?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lysy321

Post #2 Ocena: 0

2016-10-07 11:49:43 (8 lat temu)

Lysy321

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 07-10-2016

Skąd: Londyn

Aktualnie zaproponowali mi, że w dniu dzisiejszym odeślą mi pieniądze na konto angielskie. Jezeli wystąpi podobna sytuacja co u Pana , będę miał potwierdzenie że firma oszukuje.
Teraz pytanie, czy ta firma rzeczywiście funkcjonuje pod tym adresem. Jest szansa skontaktować się z nimi fizycznie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #3 Ocena: 0

2016-10-07 14:04:33 (8 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2016-10-06 23:38:17, zibi12 napisał(a):

Jeszcze myslalem o jakims prawniku ze znajomoscia prawa bankowego i miedzynarodowego lub prywatnym biurze detektywistycznym, ciezko powiedziec co moge jeszzcze zrobic, pozostaje zglosic i czekac.



Szukając prawnika też musisz zachować ostrożność, bo możesz stracić o wiele więcej nerwów i pieniędzy niż do tej pory... na tym polu działa też spora grupka oszustów.

Nie kieruj się reklamami i profesjonalnie zrobionymi stronami poszczególnych firm, które mają na celu już na pierwszy rzut oka przekonać Cię, że masz do czynienia z poważną kancelarią o zasięgu międzynarodowym, bo wiele z tych "kancelarii" tak naprawdę prowadzi zwykłą działalność gospodarczą polegającą na udzielaniu porad prawnych, i konkretnie za nic nie odpowiada, i działalność ich nie jest regulowana przez SRA.


Unikaj jak ognia firm, które nie podają na swojej stronie nazwisk prawników, którzy reprezentują kancelarię, a jeżeli chcesz sprawdzić wiarygodność osoby podającej się za prawnika, lub kancelarie prawną wejdź na te strony:

Solicitors Regulation Authority

The Law Society

The Barristers Register




Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zibi12

Post #4 Ocena: 0

2016-10-07 14:19:57 (8 lat temu)

zibi12

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 06-10-2016

Skąd: Belfast

Dzieki bardzo za odpowoedzi. Tak,obracaja forsa od ponad miesiaca juz i teraz chca wrocic na moje konto bankowe w Belfascie. Ostatni email to szef firmy A.R.komunikuje sie ze mna(jak pisze) jest juz w Anglii w Banku Boc i Halifax i jest inwentaryzacja rachunku. Ciagle obiecuje ze kasa wplynie do jutra, a jak nie wplynie to uda sie do swojego kolegi do Aberdeen do polowni ryb w Szkocji gdzie pozyczy te £4000 i mi zwroci. Calosc brzmi bardzo dziecinnie i jak historyjka czy film fabularny. Wyszukalem goscia na stronie Companies House i wiem ze ma 28 lat a dzialalnosc swoja zarejestrowal tez w Londynie (adresu nie moge podac tu). Jesli chodzi o prawnikow, to tylko zalatwiam ich przez rodzine i z polecenis przyjaciol.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zibi12

Post #5 Ocena: 0

2016-10-07 14:27:43 (8 lat temu)

zibi12

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 06-10-2016

Skąd: Belfast

Dziwne jest rowniez to ze wlasciciel (A.R) pisze do mnie z Londynu a we wlasciwosciach skrzynki adres IP to jakas spolka Zoo z Polski

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2016-10-07 17:48:13 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

W Uk pewnie maja wirtualne biuro, jak maja takowe.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2016-10-07 18:35:21 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Fajnie, ze ni z tego ni z owego pojawia sie ktos z podobnym problemem. Temat sie rozwinie.

Ciekawe jakim cudem trafil na ten watek. Pewnie mu google wyszukalo.

;-)

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zibi12

Post #8 Ocena: 0

2016-10-08 01:59:07 (8 lat temu)

zibi12

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 06-10-2016

Skąd: Belfast

Cytat:



Ciekawe jakim cudem trafil na ten watek. Pewnie mu google wyszukalo.

;-)





Mam nadzieje, ze nie jest to aluzja do czegos i jestes (szczerze) zadowolony?

A teraz dodam jeszcze jedna sprawe...Z uwagi na to ze firma ta juz obserwuje ten watek i A.R sam w -e-mailu zwrocil mi uwage, ze oczernilem go na mojawyspa.pl (tak jak to ja bylbym winny wszystkiemu, bo po co)zrobilem male dochodzenie i wiem juz mniej wiecej na czym stoje, znam strategie tej firmy,wszystko zaczelo mi sie w glowie ukladac po kolei (wrocilem pamiecia do czasu kiedy A.R. naklonil mnie do tego aby anulowac pierwszy przelew i zrobic drugi z nastepnym numerem konta itp)Teraz, po analizie tego wydarzenia powiazalem to z czyms innym, i klocki ulozyly sie w calosc. Teraz jestem juz prawie pewien ze Policja ich zlapie i mam nadzieje ze zanim zamknie te firme, zawinie sie i otworzy nastepna.Jak ktos chce sie cos wiecej sie dowiedziec to pisac na priva bo Arkadiusz R. czyta juz te wiadomosci i wszysko wie.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lysy321

Post #9 Ocena: 0

2016-10-08 08:02:00 (8 lat temu)

Lysy321

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 07-10-2016

Skąd: Londyn

Jak znalazłem?
Wpisuje od jakiegoś czasu nazwę tej firmy w Google i zaznaczam żeby szukało w przeciagu ostatnich 24 godzin. W ten sposób wyskoczyło mi to forum pomimo że nazwa firmy była już usunięta.
Poczekam jeszcze kilka dni, jeżeli sprawa się nie zakończy również wybiore się na policję. Dziwne bo najpierw wykonalem przelew mniejszy i bez problemu doszedł , potem nieco większy i ten już miesiąc idzie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lysy321

Post #10 Ocena: 0

2016-10-08 08:03:57 (8 lat temu)

Lysy321

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 07-10-2016

Skąd: Londyn

Uważam że admin powinien przywrócić nazwę firmy do wątku, tak aby znaleźli się tez inni ludzie poszkodowani oraz żeby nie było kolejnych

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,