MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Piekielni sąsiedzi

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 2 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2016-08-29 08:25:57 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skarbskarb

Post #2 Ocena: 0

2016-08-29 18:57:45 (8 lat temu)

skarbskarb

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 28-08-2016

Skąd: Antrim

Wszystko zaczęło się pogarszać po prośbie od nas o trochę ciszy ,chodzenie a tupanie i skakanie to nie to samo ,włączanie pralki z wirowaniem jak udar po 21 która chodzi 3 h też nie jest fajne ,walenie w ściany i specjalne trzaskanie w pokoju w którym akurat śpiewam dziecku też nie zalicza sie naszym zdaniem do codziennego hałasu .To jest robienie nam po złości z premedytacją i o to chodzi czy można coś z nimi zrobić za to .Na nagraniach z sensora od councilu było na pewno dobrze słychać co robili ci ludzie akurat jak śpiewałam dzieciom a mimo tego tłumacza ich i bronią .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skarbskarb

Post #3 Ocena: 0

2016-08-29 19:00:07 (8 lat temu)

skarbskarb

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 28-08-2016

Skąd: Antrim

Jak widzi mnie z chlopakiem to patrzy tylko na mne i dziecko jak na coś gorszego ,łatwo sobie to wyobrazić i nie jest to mile ,potemz głupim uśmieszkiem na niego patrzy . To tylko pierwszy od ręki przykład .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skarbskarb

Post #4 Ocena: 0

2016-08-29 19:03:05 (8 lat temu)

skarbskarb

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 28-08-2016

Skąd: Antrim

I nie tylko w ten sposób ,czasem gry chodzę z wózkiem a ta krowa jedzie gdzieś samochodem to potrafi się zatrzymać i patrzyć na mnie mówiąc coś pod nosem.Dla osoby która nie doświadcza takiego zachowania może się to wydać banalne ,niestety nie jest .My rozumiemy ,ze to sa cienkie ściany ale to co robią Ci ludzie przechodzi ludzkie granice. Nic im nie zrobiliśmy złego ,od początku prosilismy grzecznie i byliśmy mili a w zamian dostajemy coraz to większe złośliwości

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skarbskarb

Post #5 Ocena: 0

2016-08-29 19:09:08 (8 lat temu)

skarbskarb

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 28-08-2016

Skąd: Antrim

Co do dzienniczkow prowadziliśmy i wysłaliśmy zarówno do councilu jak i housingu ,housing zgodził się na transfer dopiero po liście od lekarza a czekać będziemy niewiadomo ile,juz 5 miesięcy czekamy .Jest jeszcze coś ,jak mówię w housingu ,ze nie dajemy rady już z tymi ludźmi oni mówią " imię sąsiada ,tez jest zmęczony ta sytuacja " jak mówię ,ze czuje się zaczepiana zastraszana orzez ta kobietę odpowiadają " ona tez się boi mojego chłopaka " gdy mówię o tym jak się zavhowuje sąsiad względem mnie i dziecka twierdzą " oni sa pewni,ze nic by złego nie zrobił" to na co mam czekac ?az ta baba wjedzie mi w wózek samochodem ,czy jak on podniesie na mnie rękę bo już sama nie wiem ,ci ludzie mają 100% ochronę housingu a to nie jest fair.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skarbskarb

Post #6 Ocena: 0

2016-08-29 19:10:11 (8 lat temu)

skarbskarb

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 28-08-2016

Skąd: Antrim

Co do dzienniczkow prowadziliśmy i wysłaliśmy zarówno do councilu jak i housingu ,housing zgodził się na transfer dopiero po liście od lekarza a czekać będziemy niewiadomo ile,juz 5 miesięcy czekamy .Jest jeszcze coś ,jak mówię w housingu ,ze nie dajemy rady już z tymi ludźmi oni mówią " imię sąsiada ,tez jest zmęczony ta sytuacja " jak mówię ,ze czuje się zaczepiana zastraszana orzez ta kobietę odpowiadają " ona tez się boi mojego chłopaka " gdy mówię o tym jak się zavhowuje sąsiad względem mnie i dziecka twierdzą " oni sa pewni,ze nic by złego nie zrobił" to na co mam czekac ?az ta baba wjedzie mi w wózek samochodem ,czy jak on podniesie na mnie rękę bo już sama nie wiem ,ci ludzie mają 100% ochronę housingu a to nie jest fair.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2016-08-29 19:17:01 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2016-08-29 19:00:07, skarbskarb napisał(a):
Jak widzi mnie z chlopakiem to patrzy tylko na mne i dziecko jak na coś gorszego ,łatwo sobie to wyobrazić i nie jest to mile ,potemz głupim uśmieszkiem na niego patrzy . To tylko pierwszy od ręki przykład .

Pozwalasz sie zastraszac, musisz zmienic podejscie do tego wszystkiego. Olewasz to jak patrzy na Ciebie sasiadka, nie widzisz jej, masz wszystko gdzies. Moze sobie mowic pod nosem co chce, rozgladaj sie jak przechodzisz przez ulice, itp.

A z czego sa te sciany, jesli sasiad slyszy, ze Ty spiewasz dziecku? Jestes spiewaczka operowa, ze slychac Cie wszedzie? Brzmi to jakbyscie mieli kamery w swoim mieszkaniach i podsluchiwali sie nawzajem.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-08-29 19:21:24 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skarbskarb

Post #9 Ocena: 0

2016-08-29 19:31:29 (8 lat temu)

skarbskarb

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 28-08-2016

Skąd: Antrim

Proszę bez głupich tekstów. Śpiewam cicho jak to dziecku i skoro za każdym razem gdy zaczynam usypiac dziecko a ktoś w tym samym czasie zaczyna skakać centralnie nade mną albo tupac to chyba nie jest normalne ,w szczególności ,ze to sa sytuację notoryczne a nie wyrywkowe.Ostatnio ukladalam rzeczy w szafie ,i miałam zabawkę dziecka ,jak mi upadła i zaczęła grac to ktoś nade mną zaczął obijac ścianę i tupac ,normalne ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2016-08-29 19:34:35 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Z tym wjechaniem samochodem w wózek wcale nie taka daleka droga . Świat jest pełen psycholi. Co do tamtych może nie chodzi tu konkretnie o Was tylko może ogólnie nie lubią Polaków. Chociaż zazwyczaj Irlandczycy lubią Polaków , chyba że Ci z Irlandii Północnej to już niekoniecznie pałaja do nas miłością. .. jeżeli rozwiązanie siłowe nie wchodzi w grę i może tylko bardziej zaszkodzić olewaj to , gdy oni tupaja w sufit ty włączając muzykę głośniej, gdy oni piora o 22 (pranie o 21 to żadne przewinienie gdy cisza nocna jest po 22) to ty włączaj o 3 rano. Mało tego po 6 godzinie włączając głośno radio itp itd

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,