MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pielegniarstwo/studia/access diploma

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kinia811111

Post #1 Ocena: 0

2016-05-16 21:41:02 (8 lat temu)

kinia811111

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 16-05-2016

Skąd: belfast

Witam!
Czy kto moze ma dowiadczenia z ACCESS Diploma in Foundation Studies: Biological/Biomedical Science lub czyms podobnym? glownie chodzi mi o porade w jakim trybie go zrobic part time czy full time? zostalam przyjeta do szkoly i bylam na wstepnym spotkaniu na ktorym pewna Pani bardzo przekonywala ze full time jest strasznie trudny. Mowila ze najwazniejszy jest wynik egzaminow koncowych bo uniwerek przyjmuje na zasadzie najleprzych wynikow a nie na zasadzie "posiadania" access diploma i bardzo wszystkich przekonywala zeby jednak robic go part time.... dodam ze angielski akademicki nie jest dla mnie problemem oraz ze kurs jest w Belfascie ( Belfast MET) i dot dostania sie na Queens University w Irlandii Polnocnej. Dodam ze mam meza i 2 dzieci:-] ale czas na nauke raczej bede miec zapewniony poniewaz wynajmiemy opiekunke na moj czas pobytu w szkole plus ok 2h dziennie na nauke... czy waszym zdaniem z doswiadczeniem nauki w sredniej szkole w polsce i 2,5 roku na studiach ( przerwanych) jestem w stanie ten kurs zrobic normalnie czyli w rok czy jednak dac sobie spokoj i robic go w dwa lata part time? jakie sa wsze doswiadczenia w tutejszych szkolach i czy jako uczniowie tutaj z doswiadczeniem jakie mamy z nauki w Polsce bylo wal latwiej niz "tubylcom" tutajwink ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mala_Mi_1

Post #2 Ocena: 0

2016-06-19 11:47:27 (8 lat temu)

Mala_Mi_1

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 19-06-2016

Skąd: WGC

Witam
Ja w tym roku zrobilam Access to Nursing and Midwifery. Jesli interesuja Cie szczegoly to daj znac.
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

petlamb83

Post #3 Ocena: 0

2016-06-19 20:33:12 (8 lat temu)

petlamb83

Posty: 33

Kobieta

Z nami od: 08-12-2012

Skąd: Wallasey

Hej, ja wlasnie skonczylam access to social work. Byl to kurs distance learning ktory mial trac 12 miesiecy a mi zajal 8. Tez mam 2 malych dzieci i jakos dalam rade. Nie bede oszukiwac, jest to bardzo intensywny kurs. Glownie byl to coureswork : w formie pytan i essay'ow (1500, 2500 slow).Ja nidgy nie bylam systematyczna i zawsze bylam uczniem czworkowym a skonczylam z 30 distinction i merits. Wiec jak mozes zrobz full time, poradzisz sobie. Ten kurs bardo dobrze przygotowywuje do studiowania, pod koniec bedziesz miala referencing w jednym palcu haha. Co do uczelni wybierajacych najleprzych to nie moge sie zgodzic. Moje doswiadczenia sa inne. Ja aplikowalam na rok akademicki 16/17 , social work i nursing sa bardzo popularne dlatego oprocz entry requirements sa tez selection days . Ja bylam razem na 3 w trzech roznych Uniwersytetach.Dostalam oferty od trzech, tzw conditional, czyli musze spelnic entry reuirements 30 merits at level 3 or above, wyniki oficjalne dopiero bede w Sierpniu a te oferty dostalam w kwietniu wiec nie znaja jeszcze moich wynikow a juz mi zaoferowali miejsce ( moj point jest taki ze nie martw sie o bycie najleprzym, w nursing i social work bardo liczy sie ten selection day bo sprawdzaja czy jestes suitable nie tylko pod wzgledem akademickim ale i personlnym) Dasz rade, mowie ci, dla chcacego nic trudnego !!

Sorry dopiero doczytalam ze ty nie idziesz raczej na nursing ani social work. Ale oferty wysylaja juz w styczniu, oficjalnie maja czas do czerwca a wiekszasc osob ( te co dopiero pisaly A levels , bede miec wyniki w sierpniu )wiec jesli spelnisz entry requiraments i napiszesz dobre personal statement to raczej nie masz sie o co martwic, powodzenia.

[ Ostatnio edytowany przez: petlamb83 19-06-2016 20:39 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Midasa

Post #4 Ocena: 0

2023-12-01 08:01:02 (5 miesięcy temu)

Midasa

Posty: 10

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 13-11-2023

Skąd: Kiev

In the vast online realm, I discovered a game-changing essay writing service. Let me share my story: buried https://royalwriter.co.uk/ under a mountain of coursework, I sought refuge in this virtual haven. The writers not only crafted impeccable essays but also tailored them to my unique voice. It was like having a literary twin! If you're yearning for academic liberation, look no further.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,