MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Numery do Polski - Orange

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

adamcio

Post #1 Ocena: 0

2007-06-23 18:31 (17 lat temu)

adamcio

Posty: 222

Mężczyzna

Z nami od: 23-06-2007

Skąd: prawdopodobnie Anglia...

Witam Orange znów zakołowało ludzi:-Y podobno naliczają za rozmowy do Polski 20 p / min. podajcie, proszę jakieś nowe numery (o ile takie są) do Polski. chyba zablokowali te numery 7744 i 7755.
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

sziwona85

Post #2 Ocena: 0

2007-06-24 00:42 (17 lat temu)

sziwona85

Posty: 63

Z nami od: 19-08-2006

czesc:) wydaje mi sie choc nie jestem pewna ze numerow dostepowych do Polski juz nie bedzie. Z tego co wiem(bo znajoma angielka dzwonila dzis do orange i rozmawiala z pania,panem itd o tym ze to jest nie fair ze Orange zlikwidoala numery, napisalam otym na wczesniejszym forum
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/36/8127/ORANGE-OSZUKUJE

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sziwona85

Post #3 Ocena: 0

2007-06-24 00:45 (17 lat temu)

sziwona85

Posty: 63

Z nami od: 19-08-2006

ja i moi znajomi postanowilismy ze tak tego nie pozostawimy, wkontraktach ktore zawarlismy mielismy dostep do international calls z naszych darmowek, a Orange tak poprostu je zlikwidowala. Tak nie moze byc. Taki kontraktktory teraz mam(18 miesieczny/35funtow) moge sobie....TO JEST OSZUSTWOOO

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sziwona85

Post #4 Ocena: 0

2007-06-24 00:50 (17 lat temu)

sziwona85

Posty: 63

Z nami od: 19-08-2006

a takich ludzi jak my jest napewnooo duuzo duuzo wiecej ktorzy maja cudowne kontrakty z cudowna sieciA orange za super pieniadze(tylko szkoda ze mozemy tylko do uk dzwonic za darmo:(:(:(:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #5 Ocena: 0

2007-06-24 07:26 (17 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough


http://www.yourcallworld.com/orange/news.aspx

moze to Wam troszke pomoze...
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

adamcio

Post #6 Ocena: 0

2007-06-24 09:24 (17 lat temu)

adamcio

Posty: 222

Mężczyzna

Z nami od: 23-06-2007

Skąd: prawdopodobnie Anglia...

dzieki za info. wlasnie rozmawialem z kumplami anglikami na ten temat. jeden mowi, ze w tym wypadku (jednostronna zmiana umowy) mam prawo zrezygnowac z dalszego abonamentu, nastepny stwierdzil, ze musze z tym zyc do konca kontraktu. Moze macie jakies wiarygodne info na ten temat. Podejrzewam, ze w cust. servis powiedza, ze kontreakt dalej obowiazuje. a ja mam zamiar im rzucic tym telefonerm prosto w ten tlusty pysk:-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2007-06-24 10:04 (17 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zgodnie z tym co ponizej, powinniscie miec mozliwosc rezygnacji z kontraktu:

"4.3 terminating your Contract because Orange has changed its terms

You may also terminate your Contract if we vary its terms, resulting in an excessive increase in the Charges or changes that alter your rights under this Contract to your detriment. In such cases you would need to give us at least 14 days written notice prior to your Billing Date (and within one month of us telling you about the changes). However this option does not apply if: 4.3.1 we have increased the Charges by an amount equal to or less than the percentage increase in the All Items Index of Retail Prices published by the Central Statistical Office in the Monthly Digest of Statistics in any 12 month period; or
4.3.2 the variations we have made have been imposed on us as a direct result of new legislation, statutory instrument, government regulation or licence; or
4.3.3 the variation relates solely to an Orange Additional Service, in which case you may cancel that Orange Additional Service in accordance with Condition 15.1. "

Aczkolwiek na jednym z for pisza, ze Orange mowi, ze numery 07744 i 07755 zawsze byly platne, tylko nie pobierano za to oplaty z powodow technicznych.

W kontrakcie jest dokladnie napisane jakie numery beda wliczane w darmowe minuty:

"Your Anytime Any Network Minutes include UK calls to Orange phones, standard UK landlines (those beginning with 01/02), other UK mobile networks and Orange Answer Phone."

Przykladowy list, ktory mozna wyslac do Orange:

"Dear Sir/Madam,
I have recently been informed by youselves that you have increased you charges for calls to 0774/0775 numbers to 20p per minute. These were previously included in the inclusive minutes. Therefore I wish to cancel my contract under you terms and conditions.

4.3 terminating your Contract because Orange has changed its terms
You may also terminate your Contract if we vary its terms, resulting in an excessive increase in the Charges or changes that alter your rights under this Contract to your detriment. In such cases you would need to give us at least 14 days written notice prior to your Billing Date (and within one month of us telling you about the changes). However this option does not apply if: 4.3.1 we have increased the Charges by an amount equal to or less than the percentage increase in the All Items Index of Retail Prices published by the Central Statistical Office in the Monthly Digest of Statistics in any 12 month period.

Please could you ring me to arrange an appropriate date for cancellation."

Adres:
St James Court,
Great Park Road,
Almondsbury Park,
Bradley Stoke,
Bristol
BS32 4QJ

Jak ktos podpisal kontrakt, w ktorym byly juz nowe warunki to nie ma wyjscia, zadne zapewnienia sprzedawcy, ze jest inaczej nie licza sie, wazne jest to na co sie zgodziliscie swoim podpisem.

Powodzenia.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adamcio

Post #8 Ocena: 0

2007-06-24 13:01 (17 lat temu)

adamcio

Posty: 222

Mężczyzna

Z nami od: 23-06-2007

Skąd: prawdopodobnie Anglia...

dzięki serdeczne za radę.. Jutro z rana biegnę na pocztę. Nie wiem, czy coś to da, ale spróbować można. A swoją drogą, ciekawe, ilu Polaków zrobili tą decyzją w konia??
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2007-06-24 13:57 (17 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie tylko Polacy korzystali z tych tanich numerow. Na wielu angielskich forach sa bardzo dlugie dyskusje na ten temat.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sziwona85

Post #10 Ocena: 0

2007-06-24 19:12 (17 lat temu)

sziwona85

Posty: 63

Z nami od: 19-08-2006

taknas wlasnieoszukuja wtej je..... Anglii. Nie chodzi tu tylko o telefony na abonament( ja naprzyklad podpisalam umowe z Vergin o internet),niedosc ze pobrali mi 2 razy depozyt(2x25f), na podlaczenie neta,za ktory placilam czekalam ponad 3 tyg, to przez ostatnie 2 miesiace pobierali mi za internet podwojnie(tzn okazalo sie ze Vergin na moin koncie w banku otwarla sobie 5 roznych kat, z ktorych pobiera pieniadze, za jeden glupi ineternet ktory mam. Oczywiscie godzinne rozmowy z sympatycznymi osobami z Vergin(ktorzy kompletnie nie maja pojecia o czym rozmawiaja) nic dotychczas nie pomogly,ciagle mowia ze tylko zwroca, a nic nie zwracaja:";) takie uroki zycia w UK, Jak nie znasz prawa to cie wszedzie maja w du...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,