MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prawo jazdy help

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

lussi100

Post #1 Ocena: 0

2007-03-11 22:01 (17 lat temu)

lussi100

Posty: 265

Kobieta

Z nami od: 22-01-2007

Skąd: stoke-on-trent

czesc mam prosbe,czy ktos moze mi napisac pokoleji jak wypelnic druk d1 na tymczasowe prawko??czy jest moze gdzies na necie przetlumaczony ten druk w j.polskim
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

4happy

Post #2 Ocena: 0

2007-04-11 20:18 (17 lat temu)

4happy

Posty: 10

Z nami od: 06-03-2007

hej
ciezko ci bedzie, ale znam kogos kto moze ci to odpłatnie zalatwic, ja to tak załatwiałam. Jak chcesz moge ci dac namiary, skontaktuj sie ze mna , moje gg 1256367 albo mail ewelina@4happy.pl

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

edzio

Post #3 Ocena: 0

2007-04-11 21:54 (17 lat temu)

edzio

Posty: 2

Z nami od: 11-04-2007

Czesc,bez problemu wypelnisz je przez internet na stronie dvla.Pozdrowionka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

edzio

Post #4 Ocena: 0

2007-04-11 21:59 (17 lat temu)

edzio

Posty: 2

Z nami od: 11-04-2007

Jak bedziesz miala jakis problem to napisz,nie plac nikomu za cos takiego:-omozesz krok po kroku wypelnic,i zaplacic onlain.Wciagu paru dni przysla Ci forme do podpisania,dolacz zdjecie i odeslij.Nie powinnas miec problemu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lorry_driver

Post #5 Ocena: 0

2007-04-11 22:24 (17 lat temu)

lorry_driver

Posty: 88

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2006

Skąd: KIRKCALDY

Będe podawał pokolei sekcje numerami i co pisać. sekcja 1- nazwisko, imiona, title, płeć, data urodzenia, aktualny adres z nr telefonu, w ostatnim kwadraciku zaznacz no. sekcja 2-zaznacz no, poland, datę wpisz np 01/02/2005 . sekcja 3-punkt a zaznacz yes, punkt b zaznacz no. sekcja 3-datę startu wpisz datę wypełniania formy,następnie jeśli potrzebujesz PROVISIONAL (to jest tylko potwierdzenie adresu jeśli niemasz polskiego prawa jazdy przydatne np w banku przy zakładaniu konta)zaznacz pierwszy kwadracik (first application for a provisional), jaśli wymieniasz polskie prawko na brytyjskie to zaznacz pierwszy kwadracik (exchange my foreign licence for a British one.), poniżej wpisz poland poniżej yes. Sekcja 4-(wypełniasz tylko jeśli wymieniasz polskie prawko na brytyjskie przy PROVISIONAL pomijasz) was your last licence a- zaznacz czy jest to fotocard czy stare papierowe ,i w punkcie are you currently... zaznacz no. na tej stronie w górnym prawym rogu jest prostokąt official use only zaznacz passport. Sekcja 5- partA zaznacz no, i nic więcej w tej sekcji. Sekcja 6-PartB zaznacz passport i poniżej jego numer. Sekcja 7-(najważniejsza wypełnia ją jakiś twój znajomy ważne aby znał dobrze angielski bo czasami dzwonią spokojnie może to być polak mieszkający tu od dłuższego czasu) w kwadraciku niech wpisze 2 lub więcej no i adres telefon podpis i date (zdjęcie też musi podpisać, wpisać tą samą datę i najlepiej formułką: this is a true likeness to TWOJE IMIE I NAZWISKO). Sekcja 8- data i podpis . no i prostokąt u dołu,amount- 38 , forma płatności cheque albo postal order w zalażności jak płacisz, identity doc... zaznacz , i jeśli wymieniasz prawko zaznacz your last licence. NO I PO ROBOCIE. Na kopercie napisz DVLA SWANSEA i kod bocztowy jeśli chcesz provisional to napisz SA99 1AD , a jeśli wymieniasz to napisz SA99 1BT . Mam nadzieję że Ci pomogłem nie zapomnij załączyć paszportu ,prawka i czeku albo postal order(do kupienia na poczcie) oczywiście list wyślij pomarańczowym przekazem RECORDED 1st or 2nd class. Pozdrowionka :-]
Papa milego wypisywania;-)
byle do piątku i weekend !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

lorry_driver

Post #6 Ocena: 0

2007-04-12 20:00 (17 lat temu)

lorry_driver

Posty: 88

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2006

Skąd: KIRKCALDY

Sorki wprowadzilem Cie w blad z provisional, masz polski paszport lub ID wiec wyslij na adres: DVLA SWANSEA SA99 1AF, jesli wyslales na SA99 1DA to nie problem niedawno wprowadzili zmiane, poprostu przyjdzie troche szybciej odpowiedz. Pozdrawiam PaPa. ;-)
byle do piątku i weekend !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

lussi100

Post #7 Ocena: 0

2007-04-12 21:51 (17 lat temu)

lussi100

Posty: 265

Kobieta

Z nami od: 22-01-2007

Skąd: stoke-on-trent

dziekuje bardzo za odp, bardzo mi to pomoglo. pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

lussi100

Post #8 Ocena: 0

2007-04-13 10:27 (17 lat temu)

lussi100

Posty: 265

Kobieta

Z nami od: 22-01-2007

Skąd: stoke-on-trent

czesc jeszcze jedno pytanko mianowicie platnosci jak to przebiega np czekiem jak bym chciala placic,nie bardzo sie orientuje co wpisac na tym czeku bo nie ma podanego nr konta dvla itd ktos wie jak wypelnic taki czek,a postal order to cos podobnego czy na poczcie sie placi ta kwote 38 f ??
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

lorry_driver

Post #9 Ocena: 0

2007-04-13 11:06 (17 lat temu)

lorry_driver

Posty: 88

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2006

Skąd: KIRKCALDY

Frontowa strona na czeku wpisz kwote: thirty eight pounds only, a ponizej: DVLA Swansea, no oczywiscie data i podpis, na postal order wpisz tylko: DVLA Swensea, bo kwota juz jest. Na odwrocie napisz swoje imie i nazwisko oraz date urodzenia. Pamietaj aby w kwadracie "DOCUMENT CHECKLIST" w rubryce "Cheque or postal order number" wpisac numer czeku lub numery postal orderow. Pozdrawiam PaPa. :-P
Postal order to cos w rodzaju pieniedzy tylko adresowane na konkretna osobe lub firme tak jak czek, zaplacisz troche wiecej niepamietam tylko o ile jakies 2 moze 4funty (od tej kwoty)to prowizja poczty.

[ Wiadomość edytowana przez : lorry_driver on 13-04-2007 11:15 ]

byle do piątku i weekend !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

gromikd

Post #10 Ocena: 0

2007-04-16 12:52 (17 lat temu)

gromikd

Posty: 1

Z nami od: 16-04-2007

Czy jest jakas polska szkola jazdy w Londynie?
Te angielksie pytania mnie przerazaja i szukam jakiejs innej opcji niz zdawanie egzaminu w jezyku ang...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,