MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z ubezpieczalnią.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Rozrabiaka

Post #1 Ocena: 0

2020-04-20 23:03:11 (4 lata temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

Potrzebuję pomocy, to co się wyrabia to jakis absurd
Ale do rzeczy
Ubezpieczyłem samochód w pewnej firmie, zostałem powiadomiony, ze w ciągu 7 dni dostanę certyikat pocztą tradycyjną na adres domowy.
Nie wysłali, więc napisałem email, odpowiedziano mi, ze tego się mailem nie załatwia i zebym pobrał, ze strony online.
Ale ta funkcja u nich nie działa, jest ciaglew informacja, ze jest to niedostepne.
Więc znowu piszę, a miła pani prosi mnie o dane: Imię, nazwisko, adres, numer rejestracyjny i .... numer polisy
Odpowiadam, ze nie mam numeru polisy, bo nikt mi go nie dał.
Kobieta stwierdza, ze nie moze mnie zlokalizować w systemie i odsyła mnie linkiem za pośrednictwem emaila do ...wirtualnego asystenta na stronie online.
Więc dzwonię na ich telefon, konsultantka ponownie o wszystko pyta i przy okazji o numer polisy.
Znów odpowiadam, jaki numer polisy, przecież mi go nie daliście
No to ona nic nie może pomóc, bez numeru (sic)
Przstraszyłem się, ze samochód nie ubezpieczony, sprawdzam na stronie askMID, jest ubezpieczony, no ale ja potrzebuję certyfikatu dla prtnera biznesowego.
Więc już wkurzony piszę, ze jak nie dojdziemy do porozumienia to zmieniam firmę ubezpieczeniową, bo mam dosyć.
W odpowiedzi odsyłają mnie do asystenta wirtualnego, który ciągle się cieszy że widzi mnie online.
Te wszystkie przygody, to oczywiście na przestrzeni miesiąca, bo nie odpowiadają odrazu, tylko na następny dzień roboczy.
Napisałem email, ze rezygnuję z ich usług i tego samego dnia online kupuje polisę w innej firmie i tego samego dnia polise mam do wydruku.
Ale ta felerna firma nie chce zamknąć mojej polisy, więc piszę oficjalną skargę, w odpowiedzi piszą, ze nie mogą zamknąć mojej polisy, bo nie dałem im numeru polisy.
Mam wrażenie ze rozmawiam z jakimiś automatami, nie chcą odpowiadać, odsyłają do wirtualnych doradców, nie chcą zamnknąć polisy i ciągle chcą numer polisy, której mi nie dali.
Czy jest jakaś zewnętrzna firma, która nadzoruje pracę takich instytucji.
Jestem u kresu wytrzymałości, doradźcie coś.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2020-04-21 07:44:33 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Musisz najpierw złożyć oficjalna skargę u nich i otrzymać odpowiedź, a dopiero potem możesz dalej.
Jak nazywa sie ta firma? Czy inni klienci pisza o takich problemach w internecie?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2020-04-21 07:57:17 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

A co z potwierdzeniem polisy na email? pieniądze z konta zeszły? Przecież musisz mieć jakiś log in do strony z której kupiłeś, a tam są wszystkie dane.
Teraz też czeka się dwa razy tyle na pocztę.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rozrabiaka

Post #4 Ocena: 0

2020-04-21 08:02:17 (4 lata temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

Firma nazywa się Churchill
Co rozumiesz przez oficjalną skargę, list tradycyjny do najważniejszego?
Bo jedynie co jest dostępne na stronie to "complain" co juz zrobiłem tydzień temu, bez odzewu, przyszedł tylko email z numerem jaki nadali skardze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rozrabiaka

Post #5 Ocena: 0

2020-04-21 08:08:40 (4 lata temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

@ZlotaPerla1
Na email, żadne potwierdzenie nie przyszło, oczywiście założyłem konto na stronie i jak wspomniałem, polisy nie pobierzesz.
A jak dzwonisz to będą rozmawiać, jak podasz numer polisy, sprawdziłem wszystko, spam, inne adresy pocztowe (mam trzy) nic, kompletnie nic.
Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: Rozrabiaka 21-04-2020 08:09 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #6 Ocena: 0

2020-04-21 08:42:33 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

A co z pieniędzmi na koncie - musisz mieć jakiś reference number przy płatności?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rozrabiaka

Post #7 Ocena: 0

2020-04-21 08:50:19 (4 lata temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

Różnica pomiędzy całością a płatnością ratalną na przestrzeni roku była tylko około 200 funtów
Wiec zdecydowałem się na raty, a to ogarnia firma zewnętrzna coś tam, coś tam brothers
Oni ustawili Direct Debits.
Boje się ich usuwać z konta bankowego, by brak płatności nie wpłynął źle na mój Credit Score
Oni pewnie rozliczyli się z ubezpieczalnią i mają całkowicie inne numery klienta.
Błędne koło, bo już wcześniej również do nich pisałem, to odpisali, ze sprawy polisy załatwiać z ubezpieczycielem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #8 Ocena: 0

2020-04-21 08:56:15 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Wygląda na to, że dałeś się oszukać - Churchill ma swoją stronę i trzeba było kupić bezpośrednio, jest też na każdej poważnej wyszukiwarce. Nie dostałeś potwierdzenia od Churchill bo nie kupiłeś żadnej polisy. Teraz reklamacje to do kogo?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rozrabiaka

Post #9 Ocena: 0

2020-04-21 09:15:14 (4 lata temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

@ZlotaPerla1
O czym ty mówisz?
Przecież pisałem wcześniej, ze samochód został ubezpieczony, co można było sprawdzić na askMID
Tyle, ze mają burdel i problemy z organizacją wokół siebie.
Myslałem ze wypytujesz, bo masz pomysł i potrzebujesz danych a ty wyskakujesz z tekstem, którego delikatnie się nie spodziewałem.
Tu nie ma mowy o oszustwie
Problem jest innej natury
Edit:
Dla twojej informacji
Firma "coś tam Brothers" to firma, która współpracuje z ubezpieczycielami i to z tego co wiem wieloma
Polisa była wyszukiwana za pośrednictwem porównywarki a następnie po zatwierdzeniu ceny przekierowanie na stronę ubezpieczyciela, to tak działa zawsze!
Firma ubezpieczeniowa, zebrała informacje i w przypadku kredytowania, firma zewnętrzna się uaktywnia i ustawia Direct Debits
To ubezpieczyciel ma bałagan i na podstawie, imienia, nazwiska, adresu, D.O.B, rejestracji samochodu nie jest wstanie cię znaleźć, tylko po numerze polisy, której nie są w stanie przesłać.
Ani mailowo, ani tradycyjnie, ani telefonicznie.
A żeby zakończyć ochronę trzeba podać numer polisy, której nie są w stanie podać.

[ Ostatnio edytowany przez: Rozrabiaka 21-04-2020 09:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2020-04-21 09:42:46 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Rzeczywiście, Churchill ma burdel. Kiedy dzwoniłem do swojej firmy ubezpieczeniowej i pytali mnie o numer polisy, a ja mówiłem, że nie pamiętam a śpieszy mi się, to zazwyczaj padało najpierw pytanie o post code, resztę adresu - i już mnie mieli - a później szereg pytań typu security, aby potwierdzić tożsamość.
Nie może być tak, aby polisę dało się znaleźć tylko po numerze polisy.

Napisz list, że w takiej sytuacji zrywasz umowę i o całej sprawie powiadamiasz rzecznika ubezpieczonych. Powiadom firmę kredytową. Zlikwiduj Direct Debit.
Oni z czasem zaczną ci grozić sądem, komornikiem, ale Ombudsman cię w końcu wybroni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,