MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie typu "Food Insurance"

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Rozrabiaka

Post #1 Ocena: 0

2019-04-14 14:07:39 (5 lat temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

Witam
Czy ktokolwiek z was zajmuje się sprzedawaniem ubezpieczeń dla dostawców i mógłby mi pomóc w nabyciu takiego ubezpieczenia w normalnej cenie?
Sprawa wygląda tak, ze muszę czekać jeszcze 4 miesiące na pracę, którą sobie wymarzyłem.
No i wprawdzie pieniądze mam, mógłbym wytrzymać ten okres, ale chcę chodzić do pracy, bo nudno i wymyśliłem sobie, ze pojeżdżę w firmie, która wysyła mnie do restauracji, pubów i dostarczam jedzonko do domów.
Pomyślałem, czemu nie, mam czas, znam miasto, lubię ludzi, będę jeździł samochodem i rozwoził.
Ale okazuje się, ze potrzebuję dodatkowe ubezpieczenie, dla dostawców to się jakoś nazywa Food Insurance czy coś w tym stylu, to dla osób którzy dużo jeżdżą, więc są bardziej narażeni na kolizje, zdarzenia drogowe i ceny są kosmiczne, trzy miesiące to taka sama suma jak moje normalne ubezpieczenie comprehensive na cały rok.
To jakiś obłęd, ktoś z was sprzedaje ubezpieczenia, ma możliwość mi sprzedać coś takiego, ja rozumiem że to musi kosztować, ale nie to co wyczytałem, bo to jakaś masakra.
Pozdrawiam

[ Ostatnio edytowany przez: Rozrabiaka 14-04-2019 14:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2019-04-14 15:01:21 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Musisz mieć ubezpieczenie biznesowe , ale możesz się przesiąść na rower , tam wcale nie trzeba ubezpieczenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2019-04-14 15:17:27 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Masz na myśli lewe ubezpieczenie? A wiesz ile cię to będzie kosztować w realnej sytuacji kolizji drogowej?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rozrabiaka

Post #4 Ocena: 0

2019-04-14 15:29:12 (5 lat temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

Do powyżej
Nie wiem jakie masz doświadczenia życiowe i w jakich kręgach się obracasz, ze pomyślałaś o "lewym" ubezpieczeniu :-)
Czasami porównywarki podają cenę a ktoś kto siedzi w ubezpieczeniach, powie:
Stop, mam firmę taką i taką, ubezpieczenie identyczne a za 70% ceny, którą ci podano
I to jest własnie okazja, ktoś kto się tym zajmuje i doradza, ma większy wachlarz możliwości
Przy okazji, pozdrowienia dla chłopaków z Ferajny :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2019-04-14 15:43:11 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-04-14 15:29:12, Rozrabiaka napisał(a):
Do powyżej
Nie wiem jakie masz doświadczenia życiowe i w jakich kręgach się obracasz, ze pomyślałaś o "lewym" ubezpieczeniu :-)



Vice-versa.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #6 Ocena: 0

2019-04-16 12:31:45 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Sprawdzałeś opcję pay as you go?
W skali roku będzie to dużo, ale może się opłaca na krótki czas?
Znajomy znajomego, płaci £5 dziennie (skuter).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rozrabiaka

Post #7 Ocena: 0

2019-04-16 16:51:15 (5 lat temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

Zosia, najtaniej jak znalazłem jest prawie 1300 funtów rocznie na samochód, czyli delikatnie ponad 100 funtów miesięcznie, to i tak sukces, bo pierwsze sygnały były, ze będzie to około 200 funtów miesięcznie.
Będę musiał to wykupić, ale czekam na spotkanie z ich przedstawicielem, nie kupię wcześniej, bo się okaże, że będzie dla mnie miał czas za 2 miesiące, więc to bez sensu.
Jeżeli z nim się dogadam i będzie mi pasowało, to wykupię całoroczne w tym samym dniu.
Taniej chyba nie będzie, tłumaczą to tym, ze jest dużo jeżdżenia, ciągły pośpiech i zwiększone ryzyko

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,