MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Uciążliwi sąsiedzi

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 22

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Blafouri

Post #1 Ocena: 0

2018-09-19 23:59:43 (6 lat temu)

Blafouri

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 24-06-2016

Skąd: Scunthorpe

Jeśli zły dział to przepraszam i proszę mnie ew. pokierować gdzie mogę takie pytanie zamieścić.

Otóż od ponad 2lat wynajmujemy mieszkanie z councilu na 1 piętrze. Wcześniej pod nami mieszkała para z dzieckiem, później mieszkanie z pół roku stało puste a teraz od ok 4-5mc mieszka parka anglik z jakas pania i od kąd zamieszkali pod nami skończyły się spokojne noce na początku remont od 23 do ok 3rano wiercenie, szuranie, trzaskanie i cała reszta, potem imprezki a teraz notoryczne nocne hałasy pt. kłótnie, trzaskanie jakby coś notorycznie rzucali albo trzaskali drzwiami, muzyka i to typowo w godzinach nocnych właśnie między 23 - 3rano się ukatywniają najbardziej w dzień prawdopodobnie śpią raczej nie pracują bo nigdy z domu nie wychodzą. Z początku próbowaliśmy znimi rozmawiać, że remontować powinni w dzień, że pracujemy, że jestem w ciąży i chciałabym się wysypiać przed tą pracą to zaprzeczali w żywe oczy, że to nie oni (?!) chyba między parterem a 1 piętrem mamy dodatkowy lokal bo inaczej tego nie wyjaśnie skoro tylko mamy ich przylegających do nas (po bokach żadnych sąsiadów) w councilu byliśmy 2x i nic z tym nie robia. Szlag mnie trafia bo ja pracuje wstaje o 4rano a w nocy potrafie spac nawet po 2h przez sasiadów + fakt, że jestem w 7miesiącu to już w ogóle nie mam sił na nic jak usne wcześniej to mnie budzą hałasami czy kłótnia + trzaskaniem drzwiami, a jak w nocy schodze na dol i wale im do drzwi to udaja ze ich nie ma/albo że nie słyszą..
Poradzcie prosze co moge zrobic bo psychocznie jestem wykonczona walka z nimi. Nawet zamienic mieszkania council nam nie chce bo mamy dobre warunki 2pokojowe mieszkanko na nasza dwojke + malucha ktory przyjdzie na swiat wystarczy.

Opinia moderatora: Post edytowany. Na forum inne narodowości nazywamy z szacunkiem. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2018-09-20 07:25:11 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Skoro pracujecie wynajmuje sobie normalne mieszkanie to nie będzie patologii. Są tysiące ogłoszeń na zoopla i rightmove

Opinia moderatora: Post edytowany. Wielim zachowaj pewne spostrzeżenia dla siebie i trzymaj się tematu. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #3 Ocena: 0

2018-09-20 07:26:12 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

W złe miejsce trafiłaś - jak nie chcesz się denerwować- a nie powinnaś to oszczędź sobie czytania komentarzy które niebawem się posypią.

Co do Twojego problemu- musisz sprawę zgłaszać do councilu, fakt że jesteś w ciąży może być pomocny - napisz też pismo i maila na pewno nie zaszkodzi a będziesz miała podkładkę.

Gdzieś na forum był już poruszany taki temat- coś mi się kojarzy o jakichś urządzeniach zakładanych przez council i mierzących poziom głośności.

Oprócz policji( jak są nocne imprezy czy awantury to mam nadzieję zgłaszasz?)council jest instytucją odpowiedzialną za ten temat- w umowie powinnaś mieć to napisane,sprawdź.

Nie zaszkodzi też w dzień, kiedy szanowna para wypoczywa po nocnych wrażeniach ,posłuchać głośno muzyki albo przed wyjściem porannym do pracy postepować troszkę dla dobrego krążenia;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: -1

2018-09-20 07:51:10 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-20 07:25:11, Wielim napisał(a):
Skoro pracujecie wynajmuje sobie normalne mieszkanie to nie będzie patologii . Podatnicy za was płacą a wy jeszcze narzekacie . Nie podoba się? Są tysiące ogłoszeń na zoopla i rightmove


Ty akurat nie placisz podatkow, bo chwaliles sie ze oszukujesz ile mozesz, wiec wejdz z moralnej sceny. Pracuja i placa czynsz jaki maja, chyba ze ty masz inne informacje. Uciazliwe sasiedztwo nie jest zarezerwowane do mieszkan specjalnych.

Sprawe zachowania sasiadow zglos do gminy. Jak nie wiesz gdzie, to zglos to swojej pielegniarce.

Ps, zakladam ze sasiadka jest azjatka, to takie okreslenie osoby z ten czesci swiata, jak nie wiesz z jakiego dokladnie jest kraju.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #5 Ocena: 0

2018-09-20 08:02:03 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Ada pisząc gmina masz na myśli council ? czy jest jeszcze jakaś instytucja o której ja i być może autorka postu nie wie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Blafouri

Post #6 Ocena: 0

2018-09-20 09:56:00 (6 lat temu)

Blafouri

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 24-06-2016

Skąd: Scunthorpe

Tzn ona nie jest azjatką może Indie te sprawy..

Do councilu zgłaszamy, na policje było dzwonione to policja zawsze powtarza, że to nie jest ich sprawa i mamy się kontaktować z councilem a sam council rozkłada ręce.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #7 Ocena: 0

2018-09-20 10:56:03 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Cytat:

2018-09-20 09:56:00, Blafouri napisał(a):
Tzn ona nie jest azjatką może Indie te sprawy..




A Indie nie sa w Azji? *ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: -1

2018-09-20 11:11:06 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

czy ty czasami nie nasmiewasz sie z innego uzytkownika marta? mamy tutaj paragraf na takich urwisow lepiej licz sie ze slowami*


*-czyt.wlasnie dostalas ostrzezenie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #9 Ocena: 0

2018-09-20 11:21:42 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Cytat:

2018-09-20 11:11:06, cris82 napisał(a):
czy ty czasami nie nasmiewasz sie z innego uzytkownika marta? mamy tutaj paragraf na takich urwisow lepiej licz sie ze slowami*


*-czyt.wlasnie dostalas ostrzezenie


Nie, zadalam uzytkowniczce pytanie czy Indie nie sa w Azji :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: -1

2018-09-20 11:26:29 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

pamietaj marta wielki brat patrzy na twoim miejscu ostrozniej dobieralbym emotki na koniec zdania 0+)

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 20-09-2018 11:26 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,