MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pytanie o rozwiązanie umowy najmu przed odebraniem kluczy.

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2018-08-30 13:54:25 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja wolałabym mieć tą rezygnację na piśmie. Żeby potem nie było jakiś niedomówień.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

NightFury

Post #2 Ocena: 0

2018-08-30 14:18:52 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

W kazdej wymowie wynajmu powinien byc zawarty okres wypowiedzenia (tydzien, cztery tygodnie, miesiac itd)
To ty wypowiadasz umowe wynajmu wiec ja na twoim miejscu napisalabym oficjalny list i nadala przesylka ktora wymaga podpisu przy odbiorze. Nie potrafie powiedziec czy data bedzie liczona od nadania przesylki czy od daty podpisu osoby z agencji. To sa inne niz moje regulacje prawne.
Agencja niczego nie wysle bo by to wygladalo na to ze to oni razwiazuja z toba umowe a jest przeciez odwrotnie.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2018-08-30 15:09:42 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Nie wiem, nie wynajmuje mieszkania. Nie sadzilam ze podpisujesz i juz natychmiast zobowiazujesz sie placic przez rok, kazdy moze sie rozmyslic, no ale widocznie nie przy wynajmie.


Jak sie rozmyslisz przy umowie na internet czy abonamencie na telefon to zobowiazujesz sie placic przez rok - lub placisz kare przy zerwaniu umowy. Tak samo jest przy wynajmie mieszkania. Na przyszlosc sprawdz zanim napiszesz cokolwiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2018-08-30 21:49:25 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Akurat te uslugi wspomniane przez Ciebie maja cooling off period 14 dni, w przeciwienstwie do umowy wynajmu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #5 Ocena: 0

2018-08-31 10:00:56 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Cytat:

2018-08-30 15:09:42, AgentOrange napisał(a):
Cytat:

Nie wiem, nie wynajmuje mieszkania. Nie sadzilam ze podpisujesz i juz natychmiast zobowiazujesz sie placic przez rok, kazdy moze sie rozmyslic, no ale widocznie nie przy wynajmie.


Jak sie rozmyslisz przy umowie na internet czy abonamencie na telefon to zobowiazujesz sie placic przez rok - lub placisz kare przy zerwaniu umowy. Tak samo jest przy wynajmie mieszkania. Na przyszlosc sprawdz zanim napiszesz cokolwiek.


Akurat ostatnie zdanie odnosi sie do Ciebie, sprawdz zanim napiszesz cokolwiek. Przy umowie na internet czy abonamencie na telefon masz wlasnie 14 dni na zrezygnowanie z umowy i w momencie zlozenia podpisuju wcale NIE zobowiazujesz sie placic przez rok bo jeszcze mozesz zrezygnowac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,