MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Lease fee pomocy

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Mala1510

Post #1 Ocena: 0

2018-08-01 17:28:35 (6 lat temu)

Mala1510

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 01-08-2018

Skąd: Edynburgh


Witam, chciałam przejąć mieszkanie po moim koledze który wrócił do Polski, poszliśmy do agencji przepisać umowę na mnie, musiałam zapłacić 210 £ opłaty za przejęcie mieszkania. Słabo mówię po angielsku i gdy Pani w agencji zapytała ile osób się wprowadza to powiedziałam że tylko ja, po podpisaniu umowy następnego dnia poszłam po kopie tej umowy i pani zapytała ile tam będzie osób mieszkać i powiedziałam że razem ze mną 3 bo 2 moich znajomych dojedzie z Polski. Po tym wszystkim skontaktowała się z Landlordem i on nie wyraził zgody na 3 osoby mimo że są tam 2 sypialnie, agencja nie chce oddać kasy bo twierdzi że zrobili swoją robotę a ja ich oklamalam. Czy jest jakaś szansa na zwrot tych pieniędzy bo przecież nie przejęłam mieszkania i się tam nie wprowadziłam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-08-01 17:51:45 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Z punktu widzenia landlorda sklamalas, gdybys od raz powiedziala o 3 osobach, to mogliby powiedziec, ze nie zgadzaja sie i nie zaplacilabys nic. A na dwie sie zgadzaja?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mala1510

Post #3 Ocena: 0

2018-08-01 18:38:46 (6 lat temu)

Mala1510

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 01-08-2018

Skąd: Edynburgh

No właśnie, moja wina źle zrozumiałam bo zapytała ile osób się przeprowadza to powiedziałam że tylko ja, a jak później przyszłam po kopie to zapytała ile osób będzie tam mieszkać to powiedziałam że 3 bo znajomi z Polski dojada w piątek. Wyniknelo to z nieznajomości angielskiego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,