MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ponowne zatrzymanie przez policje bedac pod wplywem alkoholu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Postów: 111

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Konik2

Post #1 Ocena: 0

2018-04-06 14:06:22 (6 lat temu)

Konik2

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 06-04-2018

Skąd: birmingham

Witam. Otoz mam taki problem, zostalem zatrzymany po raz drugi bedac pod wplywem alkoholu i majac zakaz prowadzenia pojazdow w uk. Czy orientuje sie ktos jakie konsekwencje moga mi grozic? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jeremyfisher

Post #2 Ocena: 0

2018-04-06 14:30:44 (6 lat temu)

jeremyfisher

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2018

Skąd: Birmingham

Mam nadzieje, ze jak najgorsze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sate777

Post #3 Ocena: +2

2018-04-06 14:34:12 (6 lat temu)

Sate777

Posty: 89

Mężczyzna

Z nami od: 11-11-2014

Skąd: Liverpool

Może być ostro, tutaj żartów nie ma. Staniesz przed sadem,grozi Ci kara pozbawienia wolnosci, grzywna, a w praktyce nawet deportacja. Oczywiście z prawkiem żegnasz się na kilka lat.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #4 Ocena: 0

2018-04-06 15:05:21 (6 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Oby.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: +1

2018-04-06 15:20:15 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak dlugo minelo od czasu poprzedniej sprawy? Ile miales alkoholu? Gdzie jechales (pora dnia, ruch na drodze, odcinek jaki przejechales? doszlo do jakiegos zderzenia?

Problem masz powiekszony od pierwszej sprawy, bo ponowna jazda po spozyciu alcoholu i zlamanie zakazu jazdy. Do tego rowniez dojdzie jazda bez prawa, jazda bez ubezpieczenia.

Masz problem z powstrzymaniem sie od picia ogolnie, czy nie potrafisz zastosowac odpowiednich systemow myslenia jak (czasem) wypijesz? Ja to pierwsze, to zglos sie na leczenie, przynajmniej wykazesz pewna odpowiedzialnosc.

Kara pozbawienia wolnosci jest realna bardzo, ale wszystko jeszcze zalezy od detali i tej i poprzedniej sprawy.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #6 Ocena: 0

2018-04-06 15:47:28 (6 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

bedzesz miec duzo problemow. ale bedac z natury ciekawska to o czym myslales wsiadajac za kolko po pijaku wiedzac, ze zabrali ci prawko i miales zakaz? ze dojedziesz na miejsca bez problemow? ze jestes zajebisty kierowca i moze nikogo nie zabijesz? ze cie nie zlapia? prawdopodobnie pojdziesz siedziec na kilka mc (takie kary dostaja ci z road wars ktorzy mieli takie same problemy jak ty no i kupe kasy do zaplaty jako grzywna).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Konik2

Post #7 Ocena: 0

2018-04-06 15:54:38 (6 lat temu)

Konik2

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 06-04-2018

Skąd: birmingham

Od poprzedniej rozprawy minelo 13 miesiecy, a za 4 miesiace mieli mi zwrocic prawko. Alkoholu mialem 0.67 i odwozilem kolege do domu o 3 w nocy gdzie nie bylo ruchu. Jedynymi samochodami na drodze byl moj pojazd i radiowoz. Jechalem spokojnie i ostroznie nie stwarzajac zadnego zagrozenia na drodze. Dodam ze na pierwszej sprawie tez zostalem skazany za jazde bez ubezpieczenia bo samochod ktorymjechalem nie byl moj heh. Do tej pory myslalem ze nie mam problemow z alkoholem ale jednak wychodzi co innego. Wlasnie mam taki zamiar do tego planuje wyrejstrowac auto z obiegu. Chce zrobic wszystko zeby uniknac wizyty w wiezieniu. Dzieki za odpowiedz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

acton

Post #8 Ocena: +1

2018-04-06 15:55:42 (6 lat temu)

acton

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 01-05-2004

Skąd: Swadlincote

Weż po prostu adwokata,zapłać mu,a może ciebie wyciągnie z tego,a ty wyciągniesz z tego wnioski.Po prostu.
Andrzej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer Skype

Konik2

Post #9 Ocena: 0

2018-04-06 15:59:18 (6 lat temu)

Konik2

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 06-04-2018

Skąd: birmingham

Wsiadajac za kolko po alkoholu sie nie mysli. Mam nadzieje ze obejdzie sie bez pozbawienia wolnosci a jezeli juz to trudno. Za bledy trzeba placic.

Tak zrobie. Dzieki Andrzej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #10 Ocena: 0

2018-04-06 16:14:52 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2018-04-06 15:59:18, Konik2 napisał(a):
Wsiadajac za kolko po alkoholu sie nie mysli. Mam nadzieje ze obejdzie sie bez pozbawienia wolnosci a jezeli juz to trudno. Za bledy trzeba placic.


Adwokat nic Ci nie da prócz tego ze skasuje kilka tysiecy. Najlepszym rowiazaniem dla Ciebie bedzie opuszczenie UK i juz nie wracanie tutaj. Niezaleznie od tego czy wiazesz swoja przyszlosc z UK czy nie to bedziesz mial ciezko: mozes miec problemy z rejestracja sie tutaj jako obywatel UE bedacy rezydentem przed Brexitem a na pewno nie dostaniesz obywatelstwa tutaj.

https://www.gov.uk/guidance/status-of-eu-nationals-in-the-uk-what-you-need-to-know

W sekcji 'Applying for settled status' punkt 'declare any criminal convictions'. Smród bédzie sie ciagnal za Toba do deportacji albo dobrowolnego wyjazdu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,