MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Konto w banku problemy...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kneziu12

Post #1 Ocena: 0

2017-12-15 18:49:34 (6 lat temu)

kneziu12

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 25-11-2017

Skąd: Littleport

Cześć :)
W Uk jestem od lipca i pracuje tez od lipca, poczatkowo myslalem o pracy na wakacje jednak postanowilem zostac na dłużej, i chcialem zalozyc konto w banku bo wczesniej pieniadze przelewane byly na konto kolegi. Od ponad miesiaca próbowałem zalozyc konto w Loyds banku i sie udalo(jakims cudem) lecz bylem w nim 6 razy za kazdym razem mowili ze wszystko ok, a kilka godzin pozniej telefony i problemy za kazdym razem cos innego im nie pasowalo i teraz maja mi zamknac konto jesli nie przyniose jakiegos rachunku z potwierdzeniem zamieszkania bo list z pracy to za malo w przeciwnym razie konto zamkna(a dziala od kilku dni).Teraz na dniach udam sie do hsbc podobno tam nie robia az takich problemow, lecz mam pytanie bo dostalem list od nich czy moglby ktos pomoc w interpretacji czy to cos waznego z tym taxem czy olac ich? Wklejam screen:-T[

https://zapodaj.net/dab961e637e54.jpg.html



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-12-15 18:59:21 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Chca ustalic gdzie jest Twoja rezydencja podatkowa, bo teraz mysla, ze w Polsce. Maja obowiazek przeslac informacje na Twoj temat do kraju, gdzie jestes rezydentem podatkowym.

Jesli nie jestes rezydentem podatkowym, to masz odeslac zalaczony formularz razem z potwierdzeniem rezydencji podatkowej w innym kraju (czyli UK).

Musisz zobaczyc jakie sa wymagane dokumenty, lista w liscie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kneziu12

Post #3 Ocena: 0

2017-12-15 20:58:14 (6 lat temu)

kneziu12

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 25-11-2017

Skąd: Littleport

Mógłbyś mi pomoc? Jestem kompletnie zielony w tym temacie i nie wiem co mam zrobić.
Czy musze to wypelniac(jesli tak to jak) i odsylac skoro będę zakladal konto w innym banku(mozliwe ze tez chyba beda chcieli cos takiego)?
Co jesli tego nie zrobie? Nie wiem jak dlugo czasu spedze tutaj w Uk, poki co myślę jeszcze co najmniej pol roku, a co bedzie pozniej czas pokaże

https://zapodaj.net/0f0e9cbfe7d0b.jpg.html

Z góry dziękuję

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #4 Ocena: 0

2018-02-01 14:41:21 (6 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

moze nie problemy a zapytanie bo nie wiem czy sie zgodzic. Wczoraj dostalam list z banku ze proponuja mi konto platinium zamiast classic ktore mam teraz, za 17f mc a teraz mam za darmo. Oczywiscie jest tam ubezp turystyczne i na tel oraz laweta. maz mowi, zeby zmieniac konto bo wg nich jestem wiarygodnym klientem skoro mi to proponuja. On ma platinuim i mowi, ze dobze bylyby gdybym ja tez je miala, jak myslicie, bede miec wyzszy credit score przy koncie platinuim czy poprostu bank chce zarobic te 17f mc na mnie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #5 Ocena: 0

2018-02-01 14:47:55 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Jeżeli mąż ma platinium to po co wam drugie płatne konto? Wszystkie benefity w męża koncie przysługują też żonie.
A to, że bank wysłał ci ofertę nie znaczy, że masz u nich jakieś specjalne względy. Po prostu bank chce zarobić. Ty zdecuduj czy potrzebujesz tych benefitów.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 01-02-2018 14:50 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #6 Ocena: 0

2018-02-01 14:52:40 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

A ja myślałam, że macie problemy finansowe ... ;-) 17 x 12 = 204 x dwa takie wynalazki 408 :-o rocznie.

Ja mam konto bezpłatne całe życie i nie wyobrażam sobie za to płacić, to bank płaci mi że mam tam pieniądze ;-)
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #7 Ocena: 0

2018-02-01 14:56:42 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

maz mowi, zeby zmieniac konto bo wg nich jestem wiarygodnym klientem skoro mi to proponuja.


He, he bardzo naiwne myślwenie. To że dostałaś taką oferę oznacza, że chcą wycisnąć z Ciebie dodatkową kasę aby menago dostał premię za realizację targetów.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2018-02-01 15:00:07 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-01 14:56:42, AgentOrange napisał(a):
Cytat:

maz mowi, zeby zmieniac konto bo wg nich jestem wiarygodnym klientem skoro mi to proponuja.


He, he bardzo naiwne myślwenie. To że dostałaś taką oferę oznacza, że chcą wycisnąć z Ciebie dodatkową kasę aby menago dostał premię za realizację targetów.


Ha ha, dokładnie, jak ja bym brała wszystkie kredytówki na jakie mi przychodzą oferty do domu, to dopiero by mieli PROFIT :-]
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2018-02-01 16:17:29 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Cytat:

2018-02-01 14:52:40, Melanija napisał(a):
Ja mam konto bezpłatne całe życie i nie wyobrażam sobie za to płacić, to bank płaci mi że mam tam pieniądze ;-)

Kwestia doboru, potrzeb i wyboru :).
Mamy jedno konto platne w Barclays, z ubezpieczeniem podroznym, ubezpieczeniem telefonow i breakdown cover od tego roku na EU, wczesniej na terenie UK.
Za cene oferowana przez bank nie mamy szans uzyskania takiego pakietu, poza tym przetestowana usluga, bez zarzutu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-02-01 17:48:59 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

karjo, oczywiście, że kwestia potrzeb :-)
Nie zdarzyłoby mi się, jak do tej pory, tfu tfu odpukać z żadnych z wyżej opisanych benefitów. :-)
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,