MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przekroczenie predkosci!

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrMaverick

Post #1 Ocena: 0

2017-10-20 18:03:51 (7 lat temu)

MrMaverick

Posty: 472

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: x

Cytat:

2017-10-20 10:33:15, andyopole napisał(a):
Cytat:

2017-10-19 20:33:02, MrMaverick napisał(a):
Cytat:

2017-10-19 20:25:14, andyopole napisał(a):
Po co Ci punkty jesli zostaniesz zdyskwalifikowany calkowicie.
Jako kierowca prestaniesz istniec, zaznacza jedynie w Twoim file za ile lat zostaniesz dopuszczony do kolejnego egzaminu.

Jesteś na bierząco z prawem drogowym w UK? Czy tak z "kapelusza" wydajesz werdykty?





Prawo prawem ale tak właśnie wycenilbym głupotę. Właśnie miałem okazję ostatnie trzy tygodnie pojeździć po Polsce. Może jesteśmy w UE ale jako kierowcy raczej gdzies w Turkmenistanie. 80% kierowców włącznie z moim pożal się Boże szwagrem (skądinąd wykształconym, 50+ facetem) nie potrafi zachować się w ruchu. Dużo by mówić ale mi się nie chce.

Masz rację Andy i zgadzam się z Tobą. Brawura i nadmierna prędkość to domena naszych Rodaków, bez względu na wiek. Coś w tym jest, że niektórzy polscy kierowcy mają za nic prawo drogowe i czują się "królami szos". Brak szacunku na drodze dla innych użytkowników, kultura jazdy (tak jak nadmieniłeś na poziomie Turkmenistanu). No cóż , mam nadzieję , że będzie tylko lepiej bo gorzej już być nie może.
Pozdrawiem Andy i miłego weekendu *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: MrMaverick 20-10-2017 18:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,