MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Depozyt , kradzież i wyrzucenie z domu

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

XXJERYCHOXX

Post #1 Ocena: 0

2017-09-30 15:00:28 (7 lat temu)

XXJERYCHOXX

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2017

Skąd: Tauton

Witam wszystkich , Niedawno przydarzyła mi się wraz z dziewczyną taka oto sytuacja . Wynająłem wraz z dziewczyną pokój w angli na okres pół roku wpłacając depozyt 450 funtów . W czasie trwania umowy dowiedzieliśmy się że mamy możliwość lepszej pracy w niemczech dlatego też zapytałem landlorda czy możemy zakończyć umowę tydzień i kilka dni wcześniej on się na to zgodził . Kilka dni przed wyjazdem prosiłem landlorda o sprawdzenie pokoju w celu oddania depozytu a on się wymigiwał że to nie ma czasu itd . Gdy postawiłem sprawę jasno aby sprawdził bo w następnym dniu (dzień przed wyjazdem nie będę miał czasu ten odpowiedział że on nie musi sprawdzać pokoju ponieważ depozytu nie odda bo zerwaliśmy umowę . Dnia następnego gdy byłem w pracy chciał wymusić na mojej dziewczynie oddanie kluczy gdy ta się nie zgodziła pod jej nie obecność wszedł do naszego pokoju i ukradł laptopa . Gdy wróciłem odrazu dzwoniłem na policje w tym czasie landlord ponownie wtargnoł do pokoju i siłą wyrzucił nas z domu . Czy ktoś może doradzić co zrobić w tej sytuacj ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #2 Ocena: 0

2017-09-30 17:36:53 (7 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

No wiec tak:
jesli jedziesz faktycznie do Niemiec to po prostu odpusc gdyz raczej szkoda zachodu. Domyslam sie, ze to raczej jakis stary lapek wiec nie mowimy tu o tysiacach funtow za niego..


Za to na pewno mozesz mu bardzo uprzykrzyc zycie materialnie, domysl sie o co chodzi. Rozwiazanie prymitywne, ale jakze poprawia humor i na pewno warte tych 450 funtow:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaBabka

Post #3 Ocena: 0

2017-09-30 17:46:59 (7 lat temu)

ZlotaBabka

Posty: 123

Kobieta

Z nami od: 25-07-2017

Skąd: West Yorkshire

Zglos go do Shelter
Shelter

[ Ostatnio edytowany przez: ZlotaBabka 30-09-2017 17:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

XXJERYCHOXX

Post #4 Ocena: 0

2017-10-01 12:34:36 (7 lat temu)

XXJERYCHOXX

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2017

Skąd: Tauton

Dadam - dziękuje za odpowiedz :) Nie odpuszczę im tego ponieważ jak wiem oni na tym żerują i się bogacą nie jedną osobę tak w konia zrobili to para litfinów kombinująca jak mogą żeby tylko oszukać . A ten pomysł ... to się nasuwa automatycznie jesteśmy Polakami mamy to w naturze :) ale ja rozegram to prawnie :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

XXJERYCHOXX

Post #5 Ocena: 0

2017-10-01 12:35:42 (7 lat temu)

XXJERYCHOXX

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2017

Skąd: Tauton

Dziękuje za pomocny link :) Pójdę tym tropem w rozwiązaniu tej sytuacji :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,