MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Deportacja - pomocy.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Postów: 80

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

sprezyna2017

Post #1 Ocena: 0

2017-08-12 00:22:23 (7 lat temu)

sprezyna2017

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 11-08-2017

Skąd: Leeds

Witam wszystkich! Znalazlam się pod ścianą. Moj narzeczony został zatrzymany w domu przez policję i obecnie jest w zakladzie deportacyjnym. Powodem zabrania go w to miejsce nastepnie deportacji jest to iz moze zagrażać społeczeństwu uk poniewaz dawno temu w Polsce odsiedzial kare wiezienia łącznie. 9 lat za kradzież samochodów odbyl ja od dech do dechy. Przyjezdzajac tu na wyspy zaczął nowe zycie ale pare razy jego nazwisko trafilo na policje. Nie raportowanych.zostalam sama z 5 miesiecznym dzieckiem czekam az go wypuszcza w branzolecie by mogl z wolnej stopy czekac na deportacje. I pytanie jest co mam robic od czego zacząć, mozr ktos byl w takiej sytuacji, moze komus udalo sie ich przekonac ze musi zostac... Synek ma miec operacje za jakies 10 miesiecy, nie wiem co robić. Tu mamy cale nasze zycie... Wynajelam prawnika ale narazie tylko pełnomocnictwo zalatwilismy... Prosze okierujcie opiszcie jesli mieliscie podobna sytuacje, nie krytykujcie bo i tak jestem strzepkiem nerwów. Pozdrawiam

Uwaga moderatora: Zmienilam temat, bo to nie jest forum dla nastolatkow tylko powazny temat. Richmond

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #2 Ocena: 0

2017-08-12 06:27:34 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Sprezyna2017, a dlaczego nie chcesz jechac do Polski gdzie nikt Ci juz facets nie zdeportuje?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-08-12 06:29:17 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

przepraszam za zdublowany post - zawsze cos glupiego zrobie na telefonie

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 12-08-2017 06:31 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2017-08-12 06:45:34 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-08-12 06:29:17, KatyD napisał(a):
przepraszam za zdublowany post - zawsze cos glupiego zrobie na telefonie

[ Ostatnio edytowany przez: <i>KatyD</i> 12-08-2017 06:31 ]




By uniknąć robienia głupich rzeczy najlepiej wogole się nie wypowiadaj

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sprezyna2017

Post #5 Ocena: 0

2017-08-12 07:59:33 (7 lat temu)

sprezyna2017

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 11-08-2017

Skąd: Leeds

Prosze pisac na temat jesli nie rozumiecie pytania w poscie to dajcie spokoj z dedukowaniem... Jak pisalam tu mamy zycie a wracac i zaczynac od nowa z malenkim dzieckiem to nie takie łatwe nie zycze nikomu by jego dotychczasowy byl zawisł na włosku...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

tomaszzet

Post #6 Ocena: 0

2017-08-12 08:21:00 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Deportacja, to nie koniec swiata.
Jestesmy tutaj goscmi, wiec nalezy uszanowac to, ze gospodarze nie chca trzymac u siebie ludzi z "przeszloscia". Ich kraj, ich wola.
Czasem przychodzi taki moment, ze cos zmusza do zmiany wszystkiego.
Jezeli da sie to przewalczyc, to warto bedzie sie tym podzielic. Nie z nami tutaj, ale gdzies gdy zajedzie taka potrzeba.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sprezyna2017

Post #7 Ocena: 0

2017-08-12 08:38:17 (7 lat temu)

sprezyna2017

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 11-08-2017

Skąd: Leeds

Tak oczywiście nie koniec świata ale mamy tu kredyty zobowiazania a gdy wrocimy nievbedzie mozna splacac bo to sie nie kalkuluje... Do tego kazde z nas pochodzi z dwoch końców kraju... W tych czasach trudno o wsoarcie rodziny... Wiecie jeszcze operacja syna ktora ma tu byc zrobiona bo tu odprowadzamy podatki a rywatnie w polsce bedzie to mnóstwo pieniedzy i nie zbierzemy tego w tak krótkim czasie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #8 Ocena: 0

2017-08-12 08:45:23 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

fajnie ze odsiedzial wyrok od dechy do dechy ale za kradziez aut tyle lat to sporo mowisz pare razy trafil tu na policje? dziwne bo lacnzie przemieszkalem w anglii tyle lat i jeszcze nie mialem takiej okazji ale mniejsza z tym
chodzi mi o to ze kase ktora wydacie na prawnika moze warto byloby wziac ze soba do pl na nowe zycie
plynelo z mediow duzo sygnalow ze ludzie z wyrokami w angli nie beda mieli latwego zycia nie wyrzuca go dzisiaj za byle przewinienie wroci za rok i takie sa fakty
raz czytalem nawet o tym bylym wiezniu ze stanow ktory zostal modelem gosc odsiedzial swoje i co? nie wpuscili go anglii na lotnisku zostal cofniety do stanow a nic nie zrobil typ jest medialny wiec watpie zeby twoj facet mial taryfe ulgowa w Pl obecnie najlepszy czas na powroty male bezrobocie wykorzystajcie to

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-08-12 09:00:14 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-12 08:38:17, sprezyna2017 napisał(a):
Wiecie jeszcze operacja syna ktora ma tu byc zrobiona bo tu odprowadzamy podatki a rywatnie w polsce bedzie to mnóstwo pieniedzy i nie zbierzemy tego w tak krótkim czasie...


Wedlug mnie po pierwsze rozwaz opcje.

1. W Polsce wcale nie musisz leczyc siebie i dziecka prywatnie. Po powrocie gdybys zarejestrowala sie natychmiast jako bezrobotna to mialabys ubezpieczenie automatycznie.

2. Czy bylaby opcja przyjechac tutaj tylko na operacje? Byc moze nie, ale warto sie zastanowic.

3. Ostatecznie, gdyby jego deportowali, czy nie chcialabys wystarac sie o tymczasowe mieszkanie z councilu dla siebie i dziecka w UK? Mam duzo znajomych ktore samotnie wychowywaly tu dzieci.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sprezyna2017

Post #10 Ocena: 0

2017-08-12 09:15:28 (7 lat temu)

sprezyna2017

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 11-08-2017

Skąd: Leeds

Tym ostatnim to mnie zabilas jak sama? Wiem ze to kraj samotnej matki ale ja do tej grupy nie naleze dziecku jest potrzebny ojciec tak samo jk matka... A nastena kwestia jak on moglby sie poczuc? Obierajac mu ojcostwo... A staralismy sie o dziecko bardzo dlugo, wspolczuje rozumowania i postrzegania rodziny... No ale chce go bronic nawet zeby oczyscic go z zarzutow i wiem ze sie uda... Moze w koncu mi ktos doradzi cos oprócz wyjazdu heh napewno chcecie dobrze dla nas... Moze ktos zna sie na tym i umie mi powiedziec co i jak jak to wyglada w sadzie jak argumentowac itp. Proszę konkrety bo odpowiadajac na kazda zbedna wiadomosc odbieram czas spędzony oby z dzieckiem. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,