MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wypadek w uk

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dziuska014

Post #1 Ocena: 0

2017-03-20 20:29:55 (7 lat temu)

dziuska014

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 20-03-2017

Skąd: Doncaster

Witam. Ostatnio w sobotę mieliśmy z mężem wypadek, zatrzymaliśmy się na pasach przepuścić pieszych i dostaliśmy "w dupe". Była policja i stwierdzono że to nie nasza wina. Zgłosilismy dzisiaj do ubezpieczenia że mieliśmy wypadek itd, powiedzieli ze dzisiaj ktoś się z nami skontaktuje, no i mieli rację, zadzwonili że jutro przyjedzie laweta i zabiorą auto bo nadaje się ono do kasacji , z cancelowali nam ubezpieczenie no i mam kilka pytań . Odnośnie ; kiedy dostaniemy pieniądze za samochód? Czy możemy coś płacić za cancelowanie ubezpieczenia? I zapomniałam dodać, mój mąż zmienił zawód a zapomniał zmienić to w ubezpieczalni, dzisiaj wszystko zostało zmienione, ale czy nie będziemy mieć za to jakiejś kary ? Proszę o pomoc, bo nie wiemy co mamy robić..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #2 Ocena: 0

2017-03-20 20:50:28 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Kary może nie, najwyżej nie dostaniecie odszkodowania... no i w przyszłości problemy z ubezpieczeniem...
Może tak drastycznie nie będzie... wszystko zależy co powiedzieliście i jak to zinterpretują. Co do ubezpieczalni... to do jego czy waszej? Nie rozumiem dlaczego cancelowali ubezpieczenie? To chyba jest problem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dziuska014

Post #3 Ocena: 0

2017-03-20 21:06:23 (7 lat temu)

dziuska014

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 20-03-2017

Skąd: Doncaster

W ubezpieczalni powiedzieli ze auto zostanie odholowane na złom, bo mało co z niego zostało więc powiedzieli, że canceluja nam ubezpieczenie. No i nie wiemy co mamy dalej robic.. z zawodem w ubezpieczalni powiedzieli ze zostało zmienione.. więc nie wiem jak to wszystko rozumieć .. jutro mają zabrać auto a co potem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #4 Ocena: 0

2017-03-20 21:28:18 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Jak na razie to spij dobrze i nie przejmuj się, zdrowie i kości całe więc spokojnie.
Tej cancelacji nie rozumiem. Bo ubezpieczenie wykupujesz na rok. Po wypadku, aby mieć prawo do odszkodowania, musisz dokończyć opłaty tego ubezpieczenia. Niezrozumiała sprawa. Jeżeli zrobiliście jakąś "nieścisłość" z ubezpieczalnią no to wtedy mają prawo do unieważnienia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dziuska014

Post #5 Ocena: 0

2017-03-20 21:44:44 (7 lat temu)

dziuska014

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 20-03-2017

Skąd: Doncaster

No i chyba tak zrobię, odpoczne :) a co do tej cancelacji to myślę że zostali byśmy poinformowani o tym że unieważniaja nam je za coś, myślę że może mieli na myśli to - po co mamy płacić za coś czego nie ma. Bo auto naprawdę jest w okropnym stanie i nie ma szans na naprawę, dlatego mają je jutro zabrać. A zresztą gdyby uważali że np. Była jakaś nieścisłośc w ubezpieczeniu to by raczej nam autka nie zabrali .. Właśnie dlatego nie znam się tutaj na żadnym prawie :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #6 Ocena: 0

2017-03-20 22:04:30 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

A to nie jest tak, ze nalezy sie zglosic od firmy ubezpieczeniowej sprawcy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #7 Ocena: 0

2017-03-20 22:04:33 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Nie, to tak nie działa. To działa jak pisałem. Musisz zapłacić do końca. Cancelacja... to coś dziwnego... Jeżeli zrywasz umowę bo nie masz auta to po wpłaceniu opłaty umownej za zerwanie i wszystko jasne.
Dobranoc... myślę że się to wyjaśni.
Spodziewaj się telefonów od firm No win no fee.

[ Ostatnio edytowany przez: ie2ox4-2b 20-03-2017 22:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-03-20 22:05:29 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak zaplaciliscie za rok z gory, to po prosut zamkna Wasza umowe wraz z wyplata odszkodowania. Moze o to chodzilo. A z ta zmiana zawodu, to jak nie bylo to cos drastycznego, co znacznie wplywa na koszt ubezpieczenia, to nie bedzie mialo znaczenia.

Ostatnio bylo pare wyrokow, ktore sugerowaly, ze niescislosc w podanych danych, nie jest powodem do braku wyplaty odszkodowania.

Teraz to juz nie ma sie co przejmowac, tylko czekac na kolejne informacje.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gotman25

Post #9 Ocena: 0

2017-03-20 22:11:14 (7 lat temu)

gotman25

Posty: 424

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Mansfield

Kiedys mialem ubezpieczenie w Direct Line.

Ubezpieczenie zawsze place za caly rok z gory.

Samochod sie skasowal i ubezpieczalnia zabrala.
Zaproponowali jakas kwote i zapytali sie czy sie zgadzam z wycena.
Po akceptacji przyslali czek.

Co do ubezpieczenia przyslali mi czek ze zwrotem za okres niewykorzystany.
Tzn minelo 6 miesiecy ubezpieczenia to za drugie 6 mi oddali skladke.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

dziuska014

Post #10 Ocena: 0

2017-03-20 22:21:47 (7 lat temu)

dziuska014

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 20-03-2017

Skąd: Doncaster

Tak telefonów już miałam moc, bo też jestem poszkodowana w wypadku więc ciągle dzwonią jakieś firmy, które chcą zająć się moja sprawa. No może tak jak napisał gotman25 , że oddali mu pieniążki za pół roku więc może poprostu zamknęli nam to ubezpieczenie bo auta nie mamy już przecież, a opłacone jest do 6kwietnia .. mam nadzieję że się wszystko wyjaśni, bo człowiek głupi siedzi i myśli ciągle, a oni mają te swoje "prawo" . Dziękuję za odpowiedzi, troszke nas uspokoiliscie :) pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,