MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mandat za prywatny parking- sprawa w sadzie

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

pawellxmen1981

Post #1 Ocena: 0

2016-12-12 15:40:00 (7 lat temu)

pawellxmen1981

Posty: 1

Z nami od: 01-01-1970

Witam, mam maly problem, ostatnio przy sprawdzaniu zdolnosci kredytowej wyszlo mi ze jej nie posiadam, jak sie okazalo wisze prywatnej firmie parkingowej za niezaplacony mandat niecale 200f, ktora oddala sprawe do sadu. Nigdy nie placilem mandatow za prywatne parkingu a bylo ich kilka przez ostatnie kilka lat z tego wzgledu, ze wyczytalem gdzies na necie ze prywatna firma nie poda mnie do sadu i nie bedzie to mialo wplywu na moja zdolnosc kredytowa. Jak sie okazalo jest inaczej. Nie wiem czy prawo w tej kwestii sie zmienilo, czy po prostu mialem pecha, w kazdym badz razie szukam kogos kto moglby mi pomoc w tej sprawie. Co mozna tutaj z tym zrobic, czy zaplacic te 200f, czy odwolac sie? Termin zaplaty juz minal wiec i tak najprawdopodobniej moja zdolnosc kredytowa na kilka lat poszla sie j..., chyba ze mozna to jeszcze jakos odkrecic? Jak macie jakies namiary na kogos kto sie na tym zna to bardzo bym prosil o namiary. Z gory dzieki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2016-12-12 15:54:23 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wyglada na to, ze firmy wyslaly wniosek do sadu i nie mialy Twojego aktualnego adresu. Sprawa sie odbyla bez Twojej wiedzy i nie miales mozliwosci obrony.

Musisz skontaktowac sie z sadem i przejsc prodecure odrzucenia tego wyroku "set aside county court judgment".

Na tej stronie jest wszystko wyjasnione:

http://parkingeye.parkingfine-appeals.co.uk/i-got-a-parking-eye-ccj/

Jak zaplacisz, to bedziesz mial wpis o CCJ przez 6 lat, lepiej starac sie o odrzucenie tego wyroku.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,