MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ja mam to juz za soba, kupilem dom

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 505 z 650 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 504 | 505 | 506 ... 648 | 649 | 650 ] - Skocz do strony

Str 505 z 650

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Marta2509

Post #1 Ocena: 0

2016-04-26 11:53:14 (8 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Szkoda, ale to znaczy ze dom nie byl Ci pisany :)

Znajdziesz inny, cierpliwosci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2016-04-26 12:57:38 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie ten do inny, i tak sa podobne do siebie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiapool

Post #3 Ocena: 0

2016-04-26 13:28:34 (8 lat temu)

kasiapool

Posty: 62

Kobieta

Z nami od: 14-01-2011

Skąd: watton

Tak wiem. Tylko córka już się cieszyła ,że będzie miała pieska.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2016-04-27 17:55:19 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

heja
Richmond a jak to jest z tymi kartami kredytowymi ktore mozna spacac po 12 miesiacach faktycznie takie istnieja bez zadnych kosztow?
chodzi o to ze jak uda sie kupic chate to na dzien dobry trzeba bedzie wydac z 5-7tys na rozne rzeczy
pomyslaem ze przy kredycie ofsetowym taka karta bylaby na wage zlota sianko dalej lezaloby sobie na koncie a mozna byloby kupic wszysstko na ta karte a w ostanti dzien splacic cala kwote

ogolnie to z naszym kredytem jest kilka niescislosc cay czas musze donosic jakies papiery jakby tego bylo malo jest jakis utrudniony kontakt z prawnikami niby maja super aplikacje www wszystkie formularze pobiera sie na ich stronie wysyla rowniez kilka bedzie do pospisu osobiscie ale czasami mam wrazenie ze pracuja tam sami stazysci I do tego hinduskiego pochodzenia sadzac po nazwiskach
zrobili blad w post kodzie poinformowalismy ich o tym teraz przychodza dalsze dokumenty z tym bledem :D ...masakra
wczoraj dzwonilem do nich to jakis koes powiedzial ze widzi ze jest zle ale on nie moze tego zmienic ale ktos do mnie oddzwoni jutro caly dzionek minal bez telefonu ...widocznie czlowiek musi sie troche nacierpiec I nie moze byc za latwo :P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2016-04-27 18:26:29 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Znaczy, ze wybrales firme typu internetowego, gdzie masz kilku prawnikow, a reszta to asystenci, ktorzy robia wszystko. Conveyancing factory.

Jedno moge doradzic, nie czekaj, tylko dzwon. No i rozwaz czy nie lepiej wziac jakis normalnych prawnikow, z ktorymi masz kontakt.

Co do kart kredytowych, to jak przeprowadzisz sie, to mozesz miec problem z wnioskowaniem o karty kredytowe, bo bedziesz mial bardzo krotka historie pod nowym adresem. Strategicznie byloby wnioskowac tuz przed przeprowadzka, na stary adres. Z drugiej strony nie spiesz sie, zeby nie wziac sobie nowych dlugow na glowe zanim kredyt Ci wyplaca.

Potrzebujesz karte z 0% na zakupy.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2016-04-27 19:01:06 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

kumam 0% nawet na 20pare miesiecy nawet z tego co widze to ma chyba sens co? taka operacja? skoro pojedziemy na offsecie (o ile pojedziemy hehe)

wlasnie dzwonil jakis zoltodziob I powiedzial ze ktos sie ze mna jutro rano skontaktuje no troche jest to do doopy inaczej to sobie wyobrazal ;) ogolnie to nie mialem nikogo takiego kto moglby mi polecic jakiegos prawnika I idac na latwizne zostawilem to dla babki od kredytu
wyglada na to ze trzeba ich pilnowac na kazdym kroku bo wczoraj nawet wyslali land transaction return I tam zamiast mojego I mojej dziewczyny adresu obecnego byl tylko jej adres pod jej nazwiskiem a pod moim adres chaty ktora chcemy kupic

ogolne mam wrazenie ze robia dobrym tempem kto wie wlasnie czy aby nie za predko...
w ogole jestesmy obecnie na etapie podpisywania podstawowego kontraktu ktory zobowiazuje do wplacenia jakies oplaty strone ktora zrezygnowalaby z jakiegos powodu z zakupu/sprzedazy chaty

ogolnie w agencji I od prawnikow dostalem taki taka gwarancje na pismie ze no purchase no legal fee wiec poki co sie jakos nie stresuje ze juzpobieraja oplaty za swoje uslugi

no na pewno nie bede ryzykowal z tymi kartami przed dostaniem kluczy a sa np jakies opcje wziecia takich urzadzen na raty 0% bezposrednio w sklepach np currys itd nie korzystajac z kredytowki?

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 27-04-2016 19:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2016-04-27 20:18:18 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

ogolnie w agencji I od prawnikow dostalem taki taka gwarancje na pismie ze no purchase no legal fee wiec poki co sie jakos nie stresuje ze juzpobieraja oplaty za swoje uslugi

Przeczytaj jeszcze warunki tego, to sie zdziwisz. To zapewne dziala tylko wtedy, gdy druga strona sie wycofa, a i tak musisz pokryc koszty osob trzecich, jak za searches, itp.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2016-04-28 19:06:33 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

zasialas u mnie niepokoj ;) ale wiadomo jak to jest z tymi umowami wszystkimi ...nie podpiszesz to nie ruszysz do przodu kazda jedna ma duzo punktow ktore kazdy chetnie by pominal
pare stow w plecy to jeszcze nie bedzie tragedii odpukac oczywiscie
niby jest juz ok wszystko pozmieniane rozmawialem dzisiaj z babeczka
z htb isa to jednak jest tak ze trzeba isc do banku dostaje sie list zamkniecia I po paru dniach przychodzi stejtment z banku wszystko skopiowalem wyslalem ona mowila ze teraz oni beda sie kontaktowac z bankiem I to tez troche potrwa

z survey nie bedziemy korzystac przyszedl tylko taki list z pytaniami TAK/NIE z ktorego wynika ze wszystko jest ok tylko teraz wystosowali pytanie o certyfikaty na boiler bo byl zmieniany w 2009
noi ci moi maja posprawdzac jakies rzeczy ale to jakies pierdoly typu czy powodzie sa obecne na tym terenie widac ze caly ten searches to tylko kolejny powod zeby im napchac kabze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2016-05-13 18:17:47 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Dzisiaj nastapil cud nad Tamiza i doszlo wreszcie do exchange w mojej transakcji, ktora ciagnela sie od listopada. 3 komplety prawnikow i wszyscy dawali ciala i zadnych z nich nie polecilabym. Dzisiaj byl deadline i rozwazalam wycofanie sie z tego wszystkiego, bo za duzo czasu i nerwow mnie to kosztowalo. Od tygodni czekalismy ciagle na cos i byly codziennie maile czy maja juz dokumenty czy nie.

Nigdy wiecej w tym kraju nie wejde w zaden chain, bo to jest pomylka. A mialo byc latwo, bo dom jest pusty od sierpnia 2015 i fundusz inwestycyjny go sprzedaje.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #10 Ocena: 0

2016-05-13 18:48:08 (8 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

No to super Richmond! Nareszcie!
Kiedy completion?

Na szczescie my nie mielismy chain, wszytsko poszlo szybko (6tyg).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 505 z 650 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 504 | 505 | 506 ... 648 | 649 | 650 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,