MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ja mam to juz za soba, kupilem dom

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 459 z 650 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 458 | 459 | 460 ... 648 | 649 | 650 ] - Skocz do strony

Str 459 z 650

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2015-10-13 09:48:47 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Pewnie "Twoj" prawnik jest na urlopie ... Jak wyzej, dzwonic/pisac az uzyskasz odpowiedz. Ogolnie opinie o prawnikach rzadko sa pozytywne i bardzo czesto narzeka sie na brak komunikacji.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zawszetakasama

Post #2 Ocena: 0

2015-10-13 10:49:02 (9 lat temu)

Zawszetakasama

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 13-10-2015

Skąd: Man

Turefu, Richmond dziękuje. Wiem, że krótki czas za nami ale chyba coś już poczynili a tu nie ma się jak dowiedzieć.
W takim razie czeka mnie sporo dzwonienia i pisania do nich.
Jeszcze raz dziękuje i Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2015-10-13 11:00:44 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A jaki byl ostatni etap, o ktorym wiesz? Moze czekaja na jakies dokumenty? Oczywiscie powinni Cie o tym poinformowac. Agent nieruchomosci moze rowniez wiedziec czy jest jakis problem albo opoznienie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zawszetakasama

Post #4 Ocena: 0

2015-10-13 16:21:01 (9 lat temu)

Zawszetakasama

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 13-10-2015

Skąd: Man

Richmond udało mi się uzyskać informacje, które powiem szczerze przyprawily mnie prawie o zawał. Z dobrych wieści kancelaria dostała już kontrakt od strony sprzedającego i zaczęła search z tych złych natomiast z końcem tego miesiąca przestają istniec. Teraz mamy dwie opcję albo zostajemy z prawnikiem, który się zajmował naszą sprawą i idziemy za nim do innej kancelarii albo zmieniamy prawników. Obie wiążą się że zmianami w offer od loan i kolejną obsowka w czasie.
Spotkałas się kiedyś z podobną sytuacja?
Nie wiem co robic, co wybrać aby jak najszybciej zakończyć transakcje i nie stracić czasu, pieniędzy i nerwów.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2015-10-13 16:51:12 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja bym poszla z prawnikiem, ktory Was obsluguje, przynajmniej zna sprawe. Ale dowiedz sie czy ma juz wszytko ustawione i nie bedzie marnowal czasu na jakies sprawy organizacyjne.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FrancyskiPiesek

Post #6 Ocena: 0

2015-10-13 21:16:33 (9 lat temu)

FrancyskiPiesek

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2013

Skąd: Całe wyspy

Witam.
Moze ktos pomoze.Wraz z zona chcemy udac sie do banku sprawdzic nas credit score.Nigdy tego wczesniej nie robilismy.Wszystkie konta bankowe mamy w Lloyds i tu moje pytanie.Czy najlepiej bedzie jak udac sie do swojego banku i porozmawiamy o kredycie ktory chcemy wziasc, czy moze udac sie do innego banku? Kolega bardzo poleca mi Halifax.
Moze ktos cos podpowie co najlepiej zrobic w tej sytuacji?
Z gory dziekuje.Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #7 Ocena: 0

2015-10-13 21:24:49 (9 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

W temacie "bank nie chce mi przyznać karty kredytowej" znajdziesz wszystko o kredytach.
A swój credit score znajdziesz w necie. Nie musisz isc do banku.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FrancyskiPiesek

Post #8 Ocena: 0

2015-10-13 21:42:19 (9 lat temu)

FrancyskiPiesek

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2013

Skąd: Całe wyspy

Ok dziekuje za szybka odpowiedz.
Jesli mozna to zrobic przez internet to super !
A moze ktos sie wypowie w ktorym banku jest najlepiej i najkorzystniej wziasc kredyt?
Dodam ze mieszkamy w bardzo malej miejscowosci i wyjazd w takich sprawach wiaze sie z dniem wolnym w pracy.Takze moze ktos kto jest teraz troche "glebiej" w tym temacie cos podpowie gdzie najlepiej i najkorzystniej na ta chwile wziasc kredyt.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #9 Ocena: 0

2015-10-13 21:46:08 (9 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

W temacie kredytów pisz w tamtym temacie, bo tu ludzie piszą o kupnie domów. A pozniej sie to wszystko niepotrzebnie mieszka...

Tam naprawdę sa rożne przypadki opisane i wiele sie dowiesz. Co nie zmiana faktu, ze jesli nigdy nic nie braliście na raty to dostanie kredytu jest bardzo maloprawdopodobne. Ale to juz w temacie o którym pisałem wcześniej...
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FrancyskiPiesek

Post #10 Ocena: 0

2015-10-13 21:54:08 (9 lat temu)

FrancyskiPiesek

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2013

Skąd: Całe wyspy

Ok dziekuje i przepraszam ze sie tu rozpisuje.
Zaeaz znajde sobie ten temat i go przewertuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 459 z 650 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 458 | 459 | 460 ... 648 | 649 | 650 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,