MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ktos zrealizowal za mnie czek z revenue

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adrian323

Post #1 Ocena: 0

2012-02-16 13:56:58 (12 lat temu)

Adrian323

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 16-02-2012

Skąd: londyn

Aby dlugo sie nie rozpisywac. Ktos wyplacil sobie za mnie czek z revenue za rozliczenie podatku. 2 lata bylem w anglii pozniej wrocilem do polski , po dwoch latach w polsce pojechalem spowrotem do anglii do kolegi. Znalazlem sobie tam prace, ale przepracowalem tylko 6 tygodni i wrocilem spowrotem do polski. No i sprawa wyglada tak---jak robilem w anglii i mieszkalem u tego znajomego- to Pracodawca dal mi dwa czeki i ja poszedlem do takiego typa ktory mial agencje wymiany czekow, ale co sie okazalo ktos go oszukal na pieniadze i on postanowil zamknac ten biznes wiec nie wymieni mi moich czekow. Z kumplem go wyprosilismy(bo to znajomy mojego kolegi), powiedzial ze ma znajomego co ma tez agencje wymiany czekow wiec moze cos poradzi- wziol odemnie te czeki zrobil zdjecie mojego dowodu i pojechal do tego znajomego i wieczorem przywiozl mi kase.
Miesiac pozniej bylem juz w Polsce. posiedzialem sobie w polsce pol roku i znow pojechalem do anglii. Tym razem zaczelem uczyc sie jezyka bo wczesniej bylo bardzo krucho z moim angielskim -- no i po roku pobytu w angli i podszkoleniu mojego angielskiego postanowilem zadzwonic do revenue i zapytac jak moj podatek za prace w anglii - czy mi sie cos nalezy czy trzeba im doplacic. No i mila pani powiedziala mi ze czek zostal wyslany w tym i w tym dniu. Powiedzialem jej ze ja czeku nigdy nie dostalem, wiec ona go sprubowala anulowac i po tygodniu przychodzi do mnie list ze czek zostal wyplacony. LOL jak dla mnie szok - suma nie byla mala. Sprawa zgloszona na policje. Policjant mi powiedzial ze musze im dostarczyc list z revenue : gdzie zostal czek wyslany na kogo zostal zrealizowany i w jakim miejscu byl zrealizowany. List ma przyjsc za ok dwa tygodnie. Tylko ze pani mi juz powiedziala gdzie zostal wyslany. Na ten adres gdzie bylem tylko 6 tygodni. Czek zostal zrealizowany na mnie (tylko ze mnie juz tam nie bylo). Domyslam sie ze to moj znajomy z tym kolesiem to zrobili. (czek zostal spieniezniony w agencji czekowej) W tym czasie kiedy byl zrealizowany czek ja bylem w polsce. Nie mam na to zadego papierka. Nie pracowalem , nie bylem zarejestrowany w urzedzie pracy ani nie bylem nigdzie gdzie moglbym otrzymac jakikoliwek papierek. Chyba tylko to ze dwa miesiace przed wymiana czeku pracowalem w fabryce w polsce. Mam swiadkow na to ze bylem w tym czasie w polsce. Powiedzcie mi czy jest jakas mozliwosc ze otrzymam te pieniadze spowrotem?? czy raczej juz nic z tego?? Jak moze wygladac ta sp0rawa bo bardzo mnie to denerwuje ze jakis frajer za mnie sobie wziol moje pieniadze i zrobil ze mnie mega frajera. Ogolnie tez nie wiedzialem ze musze powiadamiac nin i revenue o zmianie adresu. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #2 Ocena: 0

2012-02-16 14:17:06 (12 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

nic nie zrobisz... nie Ty pierwszy, nie ostatni - ot, nauczka, by uwazac komu i jakie dane personalne sie daje

ps. uwazaj, by i w tym roku nie bylo podobnie... 8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

emilia1979146

Post #3 Ocena: 0

2012-02-16 14:22:23 (12 lat temu)

emilia1979146

Posty: 512

Kobieta

Z nami od: 10-01-2011

Skąd: village

A ja nie rozumiem dlaczego nie realizowales czekow w banku tylko kombinacje...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adrian323

Post #4 Ocena: 0

2012-02-16 14:43:14 (12 lat temu)

Adrian323

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 16-02-2012

Skąd: londyn

w sumie moge udowodnic ze w tym czasie bylem w polsce moze to cos da

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2012-02-16 15:09:35 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2012-02-16 15:46:12 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adrian323

Post #7 Ocena: 0

2012-02-16 15:58:06 (12 lat temu)

Adrian323

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 16-02-2012

Skąd: londyn

Dzwonila przed chwila do mnie babka z revenue ze mam sie zglosic na palki bo wiedza gdzie co i kiedy wybrane--- Jak udowodnie ze w tym czasie bylem w pl to ten koles mi zwroci kase ktory wyplacil ten czek. Bo trzeba sie wykazac dowodem przy wymianie czeku a na dowodzie jest zdjecie. W kazdej agencji wymianie czekow wlasciciel musi zrobic kopie dowodu i podpisu. Jesli bylem w tym samym czasie w polsce to nie ma opcji ze osoba wygladajaca tak samo jak ja sie tam zjawila i ze niby wtedy wina jest wlasciciela. Ciekawe jak to sie zakonczy

[ Ostatnio edytowany przez: Adrian323 16-02-2012 16:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #8 Ocena: 0

2012-02-16 16:11:18 (12 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

hmm moze kiedys bylo inaczej, ale teraz to na czeku z HMRC jest notka ze platne tylko na konto...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

emilia1979146

Post #9 Ocena: 0

2012-02-16 16:15:15 (12 lat temu)

emilia1979146

Posty: 512

Kobieta

Z nami od: 10-01-2011

Skąd: village

Ja nie wiem jak bylo kiedys , ja poprostu nie rozumiem jak mozna dac komus swoje dane swoj czek. Ot tak i to komus kogo sie nie zna...
Przeciez po to sa banki, pewnie chodzi o to ze w banku sie czeka na realkizacje kilka dni..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adrian323

Post #10 Ocena: 0

2012-02-16 16:18:36 (12 lat temu)

Adrian323

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 16-02-2012

Skąd: londyn

radzik77 od kiedy bo tamten czek byl zrealizwoany w marzec 2011

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,