MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wypadki w Anglii

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2017-01-17 20:59:24 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Przeciez napisal wyzej, ze dostal list potwierdzajacy zgloszenie szkody przez prawnikow.

Cytat:

2017-01-17 17:40:48, krystus25 napisał(a):
Agencja powiadomila ubespieczalnie bo dostalem list. Ja chcialem zglosic alw agencja mowila ze sie tym zajmie.
nie przedluzylem umowy ubespieczalnia bo wypadek mial mijsce tydzien przed skonczeniem sie umowy.
Wydaje mi sie ze adwotak byl w bledzie mowiac tak. radzicie mi zadzwonic do ubespieczalni . czy poczekac az prawnik przekaze ubespieczalni papiery.?


Ja bym zadzwonila do ubezpieczyciela zapytac sie czy ma juz papiery i jaki jest dalszy proces. Nie ma co tutaj wymyslac, ze mu polise anulowali, bo w ogole nie ma o tym nigdzie mowy.

Czesto sie zdarza, ze strony nie moga sie zgodzic i sprawa idzie do sadu. To nie znaczy, ze on cos przeskrobal czy mial niewazne ubezpieczenie. Sad nie orzekal o waznosci jego ubezpieczenia tylko o tym, kto jest winny wypadkowi.

Skoro orzekl, ze wina jest jego, to teraz ubezpieczyciel bedzie wyplacic odszkodowanie drugiej stronie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2017-01-17 21:31:23 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Jezeli odbyla sie sprawa w sadzie, to temat juz sie chyba troche ciagnie.
Ubezpieczalnia powinna zadawac pytania.
Zadaja pytania o szczegoly zdarzenia.
Dla Kolegi powinno byc jasne czy cos robia czy nie. Powinien miec informacje na jakim etapie jest jego claim z ubezpieczenia.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2017-01-17 22:13:08 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zapewne byl pending w czasie trwania sprawy i teraz nastapilo rozwiazanie i zostana podjete dalsze kroki. Musi tylko potwierdzic dla wlasnego spokoju, ze ubezpieczenie zajmie sie dalsza czescia i nie musi sie przejmowac platnoscia dla strony przeciwnej.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krystus25

Post #4 Ocena: 0

2017-01-18 12:50:58 (7 lat temu)

krystus25

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 16-01-2017

Skąd: wton

Richmond
O to wlasnie mi chgodizlo porpsotu czy ktos sie spodkal miej wiecej z takim czyms. bo to tylko adwokar powiedzial nie bespieczlania . papiery do paitkyu maja trafic w rence ubespieczlani.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GalAnoniM1910

Post #5 Ocena: 0

2017-12-14 17:01:33 (6 lat temu)

GalAnoniM1910

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 14-12-2017

Skąd: West Bromwich

Witam. Mam pytanie w sprawie wypadku podczas meczu piłki nożnej. Wszystko odbyło się legalnie. Klub był ubezpieczony itd. Sprawa wygląda następująco. Podczas meczu doznalem złamania kostki z przemieszczeniem przeszedłem operacje na drugi dzień po całym incydencie. Mam 6 śrub i metalowa płytkę jestem 6 tyg po zabiegu i z tego co wstępnie zapewniał mnie lekarz po 3 miesiącach powinienem wrócić do sprawności fizycznej pozwalającej mi powrót do pracy. Złożyłem wszystkie dokumenty do ubezpieczyciela i po tyg dostałem odpowiedzi że moja wysokość odszkodowania wynosi 150f za złamanie i 40f za 2 noce w szpitalu. Poinformowali mnie także ze za każdy tydzień nie licząc 2ch pierwszych tyg będą płacić mi 30f za tydzień, co jest 1/10 mojej wypłaty. Otrzymuje takze od rządu statutory sick pay. Jestem przekonany, że to co otrzymałem od ubezpieczyciela jest minimalnym zadośćuczynieniem za poniesione szkody zdrowotne i także materialne. Proszę o radę co mogę zrobić w takiej sytuacji. Dodam jescze że rozmawiałem z polską agencja która odmówiła mi pomocy w związku z tym, że sam złożyłem wszystkie dokumenty i nie podejmą się współpracy ze mną na tym etapie. Proszę o jakieś sensowne rady. Pozdrawiam i dziękuję.

[ Ostatnio edytowany przez: GalAnoniM1910 14-12-2017 17:04 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2017-12-14 21:25:24 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Byc moze klub ubezpiecza na takie kwoty, widziales oficjalne dokumenty, polise ubezpieczeniowa i jej warunki?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,