MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenia na zycie w Anglii

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 66 z 75 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 65 | 66 | 67 ... 73 | 74 | 75 ] - Skocz do strony

Str 66 z 75

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2014-11-22 22:16:47 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Trzeba zmienić ubezpieczyciela.
Takie wzrosty to norma. Albo rośnie składka, albo obniża się kwotą ubezpieczenia
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

mirabelka77

Post #2 Ocena: 0

2014-11-22 22:26:20 (9 lat temu)

mirabelka77

Posty: 621

Kobieta

Z nami od: 25-04-2007

Skąd: londyn

ale to wlasnie kwoty od innego ubezpieczyciela sa takie wysokie...*DONT_KNOW*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MK2014

Post #3 Ocena: 0

2015-03-23 15:55:02 (9 lat temu)

MK2014

Posty: 36

Kobieta

Z nami od: 04-04-2014

Skąd: Milton Keynes

Witam, razem z mężem chcielibyśmy się ubezpieczyć. Interesuję nas accident protection. Czy mógłby ktoś polecić nam firmę ubezpieczeniową? Mamy oboje po 27 lat, niepalący i chcielibyśmy się ubezpieczyć na 20 lat - 35 lat, ze stałą stawką miesięczną, pobyt w szpitalu płacony od pierwszej doby. Czekamy na Wasze opinie i dziękujemy !

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sabriel

Post #4 Ocena: 0

2015-03-25 10:35:36 (9 lat temu)

sabriel

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestem wlasnie na etapie wyboru lub rezygnacji z ubezpieczen zaproponowanych nam przez naszego financial advisora przy zakupie domu. CPrzeczytalam ten watek na forum od poczatku I doszlam do konkretnych lecz malo praktycznych wnioskow:

1. Jesli wypowiada sie doradca ubezpieczeniowy, to wiadomo ze bedzie przekonywal o niezbednosci wszystkich ubezpieczen.
2. W ubezpieczeniach to chodzi tylko i wylacznie o kalkulacje ryzyka oraz o skonstrulowanie zapisow prawnych w taki sposob ze w razie co to I tak sie nie wyplaci. Im wieksze ryzyko, tym wieksza skladka. Jakby mieli wyplacic wszystkim to ten 'interes ubezpieczeniowy' by im sie nie oplacal.
3. Czlowiek/jak I uzytkownicy tego forum/ sie ludzi ze faktycznie jak bedzie ubezpieczony to w razie W dostanie odszkodowanie. ALE by je dostac musi splenic wszystkie kryteria ubezpieczyciela.
3. Np. zachorowanie na jedna z critical illness bedaca na liscie criticall illness insurance nie oznacza ze zostanie nam cokolwiek wyplacone. Rak rakowi nie rowny, a ten rak to go akurat nie ma na liscie itp.itd.

Wczoraj kolezanka powiedziala mi jedno bardzo proste i wazne zdanie:jesli cos sie stanie to w najgorszym wypadku sprzedarz dom I bedziesz wynajmowac lub kupisz male mieszkanie. I ze lepiej wykupic prywatne health insurance zby cie wyleczyli szybciej albo probowali choc wyleczyc bys mogla powrocic do zdrowia I pracy. W najgorszym najgorszym wypadku zawsze mozesz podnajac pokoje.

Ale to tylko moje przemyslenia i rady ludzi dookola.

Moze ktos inny wypowie sie w tej kwestii?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2015-03-25 11:00:32 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak sprzedasz dom, to splacisz kredyt przy zalozeniu, ze dom nie spadnie na wartosci. Wez jednak pod uwage, ze dom moze nie sprzedac sie przez dlugi czas. W miedzyczasie lub po sprzedazy ciagle musisz za cos zyc, placic za wynajem, itp. Jak dopadnie Cie powazna choroba, to mozesz nie miec czasu zajmowac sie sprzedaza, mozesz nie chciec przeprowadzac sie, itp.

Bez income protection bedziesz musiala zyc z oszczednosci ...

A sprawdzalas dokladnie co oferuja Wasi pracodawcy? Dobre firmy oferuja income protection do 75% zarobkow przez pare lat albo do wieku emerytalnego.

Ubezpieczenie na zycie czyli life assurance, to z kolei cos innego. Znowu warto sprawdzic czy pracodawca tego nie oferuje, zwykle jest to 2-4 x wysokosc rocznych zarobkow.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #6 Ocena: 0

2015-03-25 11:36:00 (9 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja na przykład mam tylko ubezpieczenie na życie. Wykupiłem je rok temu ale z zupełnie innego powodu niż zakup domu.

W chwili obecnej rownież kupujemy mieszkanie, ale nikt nam jeszcze dodatkowych ubezpieczeń nie proponował.

Podejrzewam, ze żona zdecyduje się na polisę na życie. Nie jestem jednak pewien nad cała reszta. Myśle, ze ubezpieczenie dochodów warto przemyśleć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirabelka77

Post #7 Ocena: 0

2015-03-25 12:37:49 (9 lat temu)

mirabelka77

Posty: 621

Kobieta

Z nami od: 25-04-2007

Skąd: londyn

ja sie wlasnie bije z myslami nad critical illness insurance i nie wiem co zrobic. za ubezpieczenie mnie i meza do £100 tys skladka jest £100 miesiecznie.
wykupilam ubezpieczenie na zycie pod kwote mortgage dla nas obydwojga, i mysle nad tym illness. ja sie widzi i slyszy jak ludzie zbieraja publicznie kase, zeby ratowac zycie chorych bliskich to chcialabym sie zabezpieczyc, ale z drugiej strony, jak wyzej napisane, rak rakowi nie rowny i boje sie tych kruczkow....

Moja firma placi sick paye pelna do 13 tyg i polowe na nastepne 13 tyg.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

taotka77

Post #8 Ocena: 0

2015-05-26 17:53:33 (9 lat temu)

taotka77

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 26-05-2015

Skąd: Luton

Mam pytanie. Od 6lat jestem ubezpieczona w Scottish Widow i place teraz ok. 21. Jak moge zrezygnowac z tego? Czy naleza mi się jskies pieniadze z tego tytulu?
Iza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #9 Ocena: 0

2015-05-26 18:04:25 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Jeśli to ubezpieczenie na życie to jak zrezygnujesz nic nie dostaniesz. A zrezygnować możesz chociażby kasując direct debet.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

misiekcafe

Post #10 Ocena: 0

2015-06-16 21:00:24 (9 lat temu)

misiekcafe

Posty: 100

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2015

Skąd: B-ham

Opłaca się bardziej zakupić polisę osobną jedną na żonę a drugą na mnie czy taką wspólną? Szukam czegoś co zawiera ubezpieczenie na życie, critical illness i income protection. Myślałem od utraty pracy dodać jeszcze ale drogo to wychodzi już :/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 66 z 75 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 65 | 66 | 67 ... 73 | 74 | 75 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,