MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenia na zycie w Anglii

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 75 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 73 | 74 | 75 ] - Skocz do strony

Str 4 z 75

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

B0nkers

Post #1 Ocena: 0

2009-12-15 12:19:02 (14 lat temu)

B0nkers

Posty: 220

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 06-12-2009

Nie wydaje się wam że regulaminy polis są celowo skomplikowane, bo w mętnej wodzie najlepiej się łowi? Innymi słowy, ubezpieczalnie chcą ciągnąć przez wiele lat pieniądze z klientów, aby w momencie gdy wystąpimy z roszczeniem odrzucić pod jakimś pozorem.

Już sama nazwa polisa na życie jest fałszywa, bo istotą ubezpieczenia czegoś jest to, że ubezpieczalnia zwróci nam to co ubezpieczyliśmy a później straciliśmy, co w przypadku życia jest raczej niemożliwe.

Pieniądze z polisy po śmierci akurat będą mi potrzebne - o ile wiem u św. Piotra nie można się wykupić, wiadomo dostanie rodzina ale nie widzę powodu dla którego rodzina miałaby być nagradzana z powodu mojej śmierci, już nie wspominajac o tym że mogłoby to zrodzić u nich pokusę przyśpieszenia tejże ;-)
Mięso z psa przemielone razem z budą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #2 Ocena: 0

2009-12-15 12:24:27 (14 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Income Protection


oboje mamy 40 na licznikach-PALIMY!
"chorobowe",renta-500pounds/miesiecznie.
Wyplacane dopiero po 12 tyg.niezdolnosci do pracy(udokumentowane przez GP)
Skladka:moja 28.30/mc,a zony 44.30/mc(wieksze ryzyko urazu,choroby-jest carerem)
Okres:do2023

Critical Ilness with Life Cover

Okres ubezpieczenia:do 2033
Suma ubezp.:ja 15000-skladka 25.80/mc
zona 9500-skladka 14.90/mc

Przy okazji zauwazylem w papierach,ze ten doradca z Lloydsa wpisal jako moj zawod:carer:-( i dochod zony.
Musze sie z nim spotkac,bo moze wszystkie te wyliczenia sa do du..:-]
Jeszcze raz potwierdza sie znana prawda,ze trzeba czytac wszystkie papiery:-W(gruby segregator!!!)

Ps.Prawie 30 jest wymienionych critical illness.Zaczynajac od Alzheimer's Disease a konczac na Total Permanent Disability.Jest cancer,ale excluding less advanced cases.
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

paposki19

Post #3 Ocena: 0

2009-12-15 12:31:34 (14 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Zapomnialem dodac,ze ScottishWidows przyslal do nas pielegniarke,ktora robila nam badania,wywiad,pomiary np.wydychanej ilosci powietrza z pluc.Rowniez musielismy zgodzic sie na udostepnienie naszych danych z przychodni.kontaktowali sie z naszym GP.
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

hela878

Post #4 Ocena: 0

2009-12-15 12:52:37 (14 lat temu)

hela878

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 08-02-2009

super, temat ktory mnie interesuje. Co mi polecisz i gdzie. Spodziewam sie za kilka miesiecy operacji w UK, chce sie ubezpieczyc w razie gdyby cos poszlo lekarzom nie tak.( bo wlasnie czytalam, ze 3 osoby zmarly w zeszlym roku a mialy to samo co ja) I chce rowniez ubezpieczyc cala rodzine 2+2.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Andy10

Post #5 Ocena: 0

2009-12-15 13:01:09 (14 lat temu)

Andy10

Posty: 511

Mężczyzna

Z nami od: 09-12-2009

Skąd: Birmingham

paposki19, dzieki za info o kosztach swoich polis, jak widac nie jest to tanie, ja tydzien temu pisalem o swoich kosztach ubezpieczenia w podsumowaniu 3-letniego okresu splaty kredytu na kupno domu na innym poscie, ale przytocze je tutaj jeszcze raz aby uzmyslowic Wam jak bardzo koszty ubezpieczenia wzrastaja z wiekiem a jestem juz szczesliwym dziadkiem, mam pieknego wnuka Julka . Ubezpieczenie na zycie to znaczacy koszt miesieczny, poniewaz jestesmy 50+ (53) a wiec nasze ryzyko smierci lub powaznego zachorowania jest o wiele wyzsze od np. 30 latkow, to wprost przeklada sie na wysokosc indywidualnej skladki, mimo, ze jestesmy z zona rowiesnikami ja place wiecej niz moja zona poniewaz kobiety zyja dluzej niz mezczyzni i ich ryzyko jest nieco mniejsze, oboje nie palimy i mamy spokojna prace.
Nasze pierwsze ubezpieczenie zaproponowane przez brokera mialo nastepujaca konstrukcje, jedno ubezpieczenie na mnie i zone na sume 100k na wypadek smierci plus 5k z tytulu powaznego zachorowania, skladka miesieczna 223F. Szukajac mozliwosci obnizenia wydatkow domowych zdecydowalem sie zmienic ubezpieczyciela, pomogla mi w tym Sylwia z Londynu ktora zaproponowala mi ubezpieczenie w firmie CitiLife, lepsze i tansze od pierwszego. Po pierwsze mamy dwie odrebne polisy, obydwie na sume 100k i opcje powazne zachorowania na 20k, wytlumacze na czym polega roznica na rynku jest wiele polis wspolnych dla malzonkow, ktore oferuja w razie smierci pierwszego malzonka zostanie wyplacona suma ubezpieczenia, a gdy to umiera druga osoba, dzieci czy rodzina juz nie dostaja nic. Te ubezpieczenia wcale nie sa tansze,ja wlasnie mialem takie pierwsze ubezpieczenie. Element drugi to wartosc wyplaconej gotowki w przypadku powaznego zachorowania (wylew, zawal itp.) w pierwszym ubezpieczeniu byla to suma 5k, w drugim ubezpieczeniu wzrosla ona 4-krotnie do 20k te wazne zmiany maja jeszcze jedna kapitalna zalete sa tansze od wersji pierwszej o 76F miesiecznie i kosztuja nas po 2-krotnej indeksacji skladki lacznie 147F miesiecznie, (moja 79,5F a zony 67,3F) w ujeciu statystycznym oszczedzamy w stosunku do pierwszej polisy 76 x 12= 912F rocznie lub 76 x 144 miesiace do konca splaty kredytu =10.944F, wkrotce zamierzam ponownie porownac moja polise z ofertami innych firm ubezpieczeniowych przy tych samych parametrach ubezpieczenia znalesc z nizsza skladka miesieczna.
Pozdrawiam ,Andy
the future starts today

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

hela878

Post #6 Ocena: 0

2009-12-15 13:11:34 (14 lat temu)

hela878

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 08-02-2009

Andy, dodatkowo chcialam dodac, iz czesto podrozujemy z rodzina po swiecie. Wiec ubezpieczenie chcemy takie aby cos z tego tez mialo.
Z gory dzieki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #7 Ocena: 0

2009-12-15 13:16:07 (14 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Dodam rowniez ,ze my nie mamy takich wysokich sum ubezpieczenia,gdyz nie mamy kredytu hipotecznego
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

hela878

Post #8 Ocena: 0

2009-12-15 13:16:44 (14 lat temu)

hela878

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 08-02-2009

a do tego nie palimy, wiek 35 i 37 lat, mortgage na dom ma maz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Andy10

Post #9 Ocena: 0

2009-12-15 14:00:23 (14 lat temu)

Andy10

Posty: 511

Mężczyzna

Z nami od: 09-12-2009

Skąd: Birmingham

Hela878 wieczorem odpisze na twoje pytania oraz innych uczestnikow dyskusji ,teraz jestem zajety ,pozdrawiam Andy

ciag dalszy informacji o ubezpieczeniach.....
Kiedy podjęliśmy już decyzję o ubezpieczeniu naszego życia, następnym krokiem jest zrobienie rozeznania na rynku i wybór ubezpieczyciela. Dobrze jest poznac oferty różnych firmy ubezpieczeniowych, dokładnie zapoznać się z ofertą. Kiedy już zdecydujemy, w jakiej firmie chcemy się ubezpieczyć, na spotkaniu z agentem wypełniamy wniosek o ubezpieczenie wraz z ankietą medyczną. Badania nie są warunkiem zawarcia każdej umowy ubezpieczenia na życie, decyduje o tym wiek ubezpieczonego lub suma ubezpieczenia albo rodzaj ubezpieczenia. Zdarza się i tak, że jeśli klient zatai swój stan zdrowia, a śmierć nastąpi w krótkim okresie czasu od zawarcia umowy, firmy ubezpieczeniowe mogą odmówić wypłaty świadczenia. Wniosek ubezpieczeniowy trafi do rąk specjalisty zatrudnionego przez firmę ubezpieczeniową, który stosując metody rachunku prawdopodobieństwa i statystyki, oblicza ryzyko wypadków losowych i wysokość związanych z tym składek ubezpieczeniowych, wykorzystując znajomość matematyki finansowej, statystki, teorii ryzyka, demografii oraz rachunkowości ubezpieczeniowej. Po zaopiniowaniu przez aktuariusza naszego wniosku, towarzystwo ubezpieczeniowe przysyła nam polisę,w ciagu 2 do 4 tygodni która jest prawnym potwierdzeniem zawartej umowy.
the future starts today

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

paposki19

Post #10 Ocena: 0

2009-12-15 14:55:36 (14 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Porownujac Andy Wasza i nasza skladke miesieczna,to dochodze do wniosku,ze nasze sumy ubezpieczenia sa smiesznie niskie.Roznica ok.50Pounds/mies.,wiek ubezpieczonych i palenie...:-[:-[
Prawie siedmiokrotnie mniejsza(w miom przyp.)i dziesieciokrotnie(moja zona)suma ubezpieczenia:-W:-W:-WTylko dlatego,ze palimy i jeszcze troche mlodsi jestesmy.Cholernie drodzy sa w tym ScottishWidows.
Z uwaga sledzil bede dalsze Twoje informacje,bo moze warto zmienic ubezpieczyciela.W dodatku nie wymagany jest life insurance w naszym przypadku,bo nie mamy mortgage-ale to szczegol.Pozdrawiam
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Strona 4 z 75 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 73 | 74 | 75 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,