MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyprzedaże,promocje ,kody zniżkowe

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 28 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 27 | 28 | 29 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 28 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZosiaS

Post #1 Ocena: 0

2019-05-08 20:30:44 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak, tak, nie wątpię, że zrobiłaś dobry interes.
Chodziło mi raczej o to, żeby podkreślić, że zawsze trzeba sprawdzić/porównać, bo jak pisze Richmond, różnie z tymi promocjami bywa.
Nie byłabym szczęśliwa gdyby vouchery poszły na wyrównanie różnicy w cenie, są długo ważne niech czekają.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #2 Ocena: 0

2019-05-08 21:20:45 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-08 20:30:44, ZosiaS napisał(a):
Tak, tak, nie wątpię, że zrobiłaś dobry interes.
Chodziło mi raczej o to, żeby podkreślić, że zawsze trzeba sprawdzić/porównać, bo jak pisze Richmond, różnie z tymi promocjami bywa.
Nie byłabym szczęśliwa gdyby vouchery poszły na wyrównanie różnicy w cenie, są długo ważne niech czekają.





Aaaaa, no jasne, ze trzeba sprawdzic najpierw wszystkie konfiguracje ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2019-05-15 18:51:14 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:
Cytat:

2019-05-07 14:30:17, gosian napisał(a):
Halfords ma promocje na MOT za £10. Idziesz do sklepu, bierzesz ulotkę z discount codes , która jest koło kasy i to wszystko. Nie trzeba nic kupować(mimo że piszą że powinno się coś kupić) MOT można rezerwować na cały rok, ale trzeba zarezerwować przed 15 maja.


MOT przeszlo , za £ 10 , w sumie to nie przeszło by , bo nie bylo plynu w spryskiwaczu ale dolali i przeszlo. Jutro ostatni dzien promocji , jadę po 2 ulotki na 2 auta na przyszly rok :)
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla1

Post #4 Ocena: 0

2019-05-15 18:57:12 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

No to super :-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2019-07-15 07:10:52 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Prime day zaczyna sie o 8.00 rano na Amazonie. Wyprzedaz rzeczy, ktorych nikt nie potrzebuje ;-)

Ja totalnie zniechęciłam sie do szukania produktow na Amazonie, bo jest zalany chińskimi produktami z falszywymi recenzjami. Kazdy nowy produkt ma od razu same piatkowe recenzje, a jak sie im przyjrzy, to recenzje napisane w hurcie w ostatnim okresie, a konta ktore je napisaly stosunkowo nowe.

Mozna poszukac czegos znanej marki, co chcieliśmy kupic, reszta to sciema.

Jest promocja na produkty dla zwierzat, kod pet10 daje znizke £10 przy zakupie na min. £35.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2019-07-15 07:31:43 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-07-15 07:10:52, Richmond napisał(a):
Prime day zaczyna sie o 8.00 rano na Amazonie. Wyprzedaz rzeczy, ktorych nikt nie potrzebuje ;-)

Ja totalnie zniechęciłam sie do szukania produktow na Amazonie, bo jest zalany chińskimi produktami z falszywymi recenzjami. Kazdy nowy produkt ma od razu same piatkowe recenzje, a jak sie im przyjrzy, to recenzje napisane w hurcie w ostatnim okresie, a konta ktore je napisaly stosunkowo nowe.

Mozna poszukac czegos znanej marki, co chcieliśmy kupic, reszta to sciema.

Jest promocja na produkty dla zwierzat, kod pet10 daje znizke £10 przy zakupie na min. £35.


Calyvswiat jest zalany tzw "chinese shit". Kwestia polega na tym jak zlecając produkcję wysoko utrzymuje poprzeczkę dotyczące jakości komponentów i wyrobu gotowego. Jest wiele produktów dobrych marek tam wyprodukowanych co do ktorych nie mozna miec zastrzezen. W "naszym" amazonie review piszą kupujący. Wiadomo, wszystko mozna sfakować ale po glupocie pytan widac ze to pytaja prawdziwi amerykanie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2019-07-15 07:42:05 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wszystkie te dobre recenzje sa: verified purchase. Ale jak posortujesz je po dacie, to widac, ze zostaly swiezo napisane dzien po dniu. A jak zaczniesz sprawdzac użytkowników, to glownie swieze konta, które wyprodukowaly duza ilosc recenzji w krotkim czasie.

Chcialam kupic materac do namiotu przed wyjazdem i dalam sobie spokoj z Amazonem, bo wszystkie produkty byly podobne i mialy świeże recenzje w hurcie. Specjalnie nawet poczytalam o tych fake reviews i products. Sprzedający pisali na forach, ze to jest plaga dla nich i nie moga z tym konkurowac. Ich produkty sa kopiowane, a chinska wersja ma od razu setki recenzji na 5. Do tego Chińczycy podczepiaja sie do kodow innych produktow niz ten co zaczynaja sprzedawac, ale tworzy im to historie i daje istniejace recenzje. Po przeczytaniu tego zrozumialam dlaczego ten sam produkt zamowiony drugi raz byl inny albo dlaczego recenzje totalnie nie pasuja do produktu.

https://sellercentral.amazon.com/forums/t/real-or-fake-verified-purchase-reviews/389652

https://www.which.co.uk/news/2019/07/exposed-the-tricks-sellers-use-to-post-fake-reviews-on-amazon/

Pytania mogą być prawdziwe, ale recenzje juz nie. Pisze tu o produktach nieznanych firm, kopiach produktow, itp. Nie o markowych produktach firm z jakas tam renoma. Latwo tez zauwazyc, ze duzo tych fake reviews ma obrazki, filmiki, itp. W przypadku tego materaca do namiotu recenzje byly napisane w sezonie zimowym, kiedy malo kto mial nawet szanse przetestowac go w prawdziwych warunkach. Bylo tylko duzo zdjęć jak jest rozlozony, dzieci na nim leza w domu, itp.

Te produkty sa windowane na szczyt danej kategorii i trudno potem znaleźć cos porzadnego.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2019-07-16 01:44:48 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-07-15 07:42:05, Richmond napisał(a):
Wszystkie te dobre recenzje sa: verified purchase. Ale jak posortujesz je po dacie, to widac, ze zostaly swiezo napisane dzien po dniu. A jak zaczniesz sprawdzac użytkowników, to glownie swieze konta, które wyprodukowaly duza ilosc recenzji w krotkim czasie.

Chcialam kupic materac do namiotu przed wyjazdem i dalam sobie spokoj z Amazonem, bo wszystkie produkty byly podobne i mialy świeże recenzje w hurcie. Specjalnie nawet poczytalam o tych fake reviews i products. Sprzedający pisali na forach, ze to jest plaga dla nich i nie moga z tym konkurowac. Ich produkty sa kopiowane, a chinska wersja ma od razu setki recenzji na 5. Do tego Chińczycy podczepiaja sie do kodow innych produktow niz ten co zaczynaja sprzedawac, ale tworzy im to historie i daje istniejace recenzje. Po przeczytaniu tego zrozumialam dlaczego ten sam produkt zamowiony drugi raz byl inny albo dlaczego recenzje totalnie nie pasuja do produktu.

https://sellercentral.amazon.com/forums/t/real-or-fake-verified-purchase-reviews/389652

https://www.which.co.uk/news/2019/07/exposed-the-tricks-sellers-use-to-post-fake-reviews-on-amazon/

Pytania mogą być prawdziwe, ale recenzje juz nie. Pisze tu o produktach nieznanych firm, kopiach produktow, itp. Nie o markowych produktach firm z jakas tam renoma. Latwo tez zauwazyc, ze duzo tych fake reviews ma obrazki, filmiki, itp. W przypadku tego materaca do namiotu recenzje byly napisane w sezonie zimowym, kiedy malo kto mial nawet szanse przetestowac go w prawdziwych warunkach. Bylo tylko duzo zdjęć jak jest rozlozony, dzieci na nim leza w domu, itp.

Te produkty sa windowane na szczyt danej kategorii i trudno potem znaleźć cos porzadnego.


Też masz rację. Kiedyś zamówiłem dla znajomej baterię do S7 i tylną ściankę bo miała pękniętą. Obiecałem jej to wymienić a gdy paczuszka przyszła okazało się że tylna ścianka przyszła potluczona. Przyczyną było idiotycznie bezmyślne zapakowanie. Gdy wysłałem krótki review z bardzo niepochlebnym komentarzem o braku profesjonalizmu, bez wulgaryzmów oczywiście, odmówili publikacji.
:-U

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2021-06-21 08:11:30 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Kolejny Prime Day. Ktoś cos kupił?

Ja mam dluga liste rzeczy zachowanych w koszyku i pare spadło w cenie. Dash cam z Warehouse spadł o 30%. Zobaczymy jaka będzie jakość, bo nigdzie nie ma filmików z tego modelu. Niestety żaden dobry 4K nie spadł w cenie.

Warehouse 30% off na wybrane produkty, daje naprawdę niezle deale. Do tego jest np promocja Samsunga na cashback na urządzenia elektroniczne i można wyrwać niezłą okazję. Ja oczywiście kupiłam tableta miesiąc wcześniej, a teraz mogłabym ze 150-200 funtów urwać z ceny.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2021-06-21 08:18:09 (3 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Ja chce kupic blender kuchenny, ale jakos nie widac. Musi miec dobry silnik, przynajmniej 1500 w.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 28 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 27 | 28 | 29 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,