MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zwrot podatku, problem z weryfikacją na stronie gov.uk (brak P60)

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dominika19n

Post #1 Ocena: 0

2018-06-04 20:20:10 (6 lat temu)

dominika19n

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 04-06-2018

Skąd: Wrexham

Witam, zakładam nowy wątek, ponieważ nie mogłam znaleźć odpowiedzi, jeśli taki temat już istnieje bardzo przepraszam i proszę o przekierowanie.

Mój problem wygląda następująco: w miesiącach lipiec-wrzesień 2017 roku pracowałam w Walii przez agencję, później wróciłam do Polski, otrzymałam P45. Chciałabym ubiegać się o zwrot potrąconego podatku, ale mam problem z zalogowaniem się na stronie. Serwis prosi o potwierdzenie tożsamości poprzez wybranie jednej z dwóch opcji: P60 lub UK Passport, ani jednego ani drugiego nie posiadam, a system nie "puści" mnie dalej, dopóki nie wybiorę jakiejś opcji.

Czy ktoś z Państwa wie jak przejść przez weryfikację nie posiadając P60, jak rozwiązać ten problem? Ewentualnie proszę o wskazówkę jeśli źle to robię w jaki sposób online mogę uzyskać zwrot.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Moniczka75

Post #2 Ocena: 0

2018-06-27 17:04:09 (6 lat temu)

Moniczka75

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 27-06-2018

Skąd: SWANSEA

Jeśli masz ostatni payslip to wszystko tam masz Nie potrzebujesz P60 ani paszportu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lukendo

Post #3 Ocena: 0

2018-07-15 21:49:20 (6 lat temu)

Lukendo

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 15-07-2018

Skąd: Cambridge

Hej podczepienia się do tematu mianowicie chodzi mi o taką kwestie....
Ubiegłego roku wysłałem p 45 I p 85 po 2 miesiacach przyszła informacja że zanotowali moje wnioski ale żeby zalogował się online i zrobił do końca rozliczenie droga elektroniczna.zrobilem tak zwrot otrzymałem.wrocilem w tym roku spowrotem do UK ale haseł nie pamiętam zablokowałem się co 24 góra mam po 1 próbie.do odblokowania potrzebne mi jest p 60 pub UK passport nie posiadam ani jednego ani drugiego.czy ktoś może wie jak można coś z tym zrobić? Mam wypełnione pit gotowe do wysłania ale boje się że może być jak ubiegłego roku że każą mi zrobić online.a ja nie mogę się zarejestrować.pozdrawiam
Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malgosia_s

Post #4 Ocena: 0

2023-10-18 14:39:48 (6 miesięcy temu)

malgosia_s

Posty: 11

Z nami od: 01-02-2008

Czy moge się podpiac pod temat ? Niestety te dokumenty nie wystarczają i ciagle wyskakuje brak mozliwosci logowania

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,