MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podanie na studia

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

theblueberry

Post #1 Ocena: 0

2017-06-07 13:35:45 (7 lat temu)

theblueberry

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 03-06-2017

Skąd: Cardiff

Witam :D
W październiku składałam podanie na studia medyczne na jednym z uniwersytetów w Walii. W grudniu dostałam list, że odrzucają moje podanie. Pod koniec stycznia dostałam e-maila od menagera uczelni, w którym było napisane, że proponują mi inny kierunek (na który nie składałam podania). Wymagana była matematyka rozszerzona. Kiedy odpisałam, że nie zdaję jej na maturze, dostałam odpowiedź zwrotną, że nic nie szkodzi, w takim razie będę mieć ten przedmiot w pierwszym semestrze. W dodatku dostałam od menagera e-maila, że oprowadzi mnie w sierpniu po uczelni (nie będzie to grupa, będę tylko ja). Data i godzina spotkania została mi podana z pół rocznym wyprzedzeniem. Pytałam znajomych z tego uniwersytetu i nikt nigdy nie był oprowadzany. Moje pytanie do was- czy spotkaliscie się kiedyś z czymś takim?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2017-06-07 15:20:10 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Może mają za mało studentów na tym kierunku i muszą nałapać jakichś ludzi aby nie było trzeba go zamykać... jak zlikwidują kierunek to wykładowcy nie mają pracy i a jeść też coś muszą...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,