MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Cymru-Walia-> gdzie. osiasc, zalozyc rodzine, znalezc prace...

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

hogeharden

Post #1 Ocena: 0

2014-11-23 01:33:59 (9 lat temu)

hogeharden

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 21-11-2014

Skąd: Bangor

Czesc,
Jak w temacie, w połowie przyszłego roku zamierzamy podjąć ważna dla nas decyzje życiowa i zmienic miejsce zamieszkania, prace, otoczenie, czyli ogólnie wszystko. Obecnie mieszkamy w północnej Walii, jest tu pięknie, cicho i uroczo, ale niestety z praca nie za ciekawie. Pracujemy w małym hotelu i to nam zaczyna przeszkadzać gdyż w planie mamy powiększenie rodziny a do tego przydałaby się stabilna i ”prawdziwa” praca.
Moje pytanie kieruje do wszystkich którzy się orientują...Gdzie warto zamieszkać, jakie miasteczko/miasto walijskie jest warte zachodu. Które jest w miarę rozwinięte, posiada jakieś magazyny w których można znaleźć prace (kierowca wózka, busa , produkcja), sklepy itp.
Kolejna kwestia to mieszkanie, gdzie jest bezpiecznie mieszkać, rent nie jest wysoki a sąsiedzi życzliwi no i transport dogodny.
Jeżeli potraficie odpowiedzieć na moje pytanie to odpowiadajcie, bądźcie pomocni..., z góry dziękuje...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2014-11-23 11:37:11 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2014-11-23 11:40:43 (9 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ile watkow o twoich planach przeprowadzki zalozysz w ten weekend?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2014-11-23 11:47:12 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hogeharden

Post #5 Ocena: 0

2014-11-23 13:15:26 (9 lat temu)

hogeharden

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 21-11-2014

Skąd: Bangor

Po prostu chcę przeanalizować wszystkie za i przeciw odnośnie zmiany miejsca zamieszkania. Mam jeszcze troche czasu na podjęcie decyzji wiec dlatego zaczęłem mały research miedzy innymi tu na forum więc nie dziwcie sie że mam tyle pytań bo chcę się jak najwięcej dowiedzieć.
To ze tyle wątków zaczynam ... no cóż mobilizuję Was wszystkich do czynnego brania udziały w dyskusji....
Wątki dotyczą innych lokalizacji z racji tego że nie wiem czy zostanę w Walii czy nie, a jeżeli tak to na pewno nie w tym miejscu co jestem obecnie. Dobrzeby było wiedzieć za wczasu gdzie nie jechać aby nie zostać z reką w nocniku, a prawdopodobnie kady z Was dobrze wie że wyprowadzka i szukanie pracy jednocześnie to bardzo stresujący okres i chciałbym go jak najlepiej prztrwać. Dziekuje i pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,