MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polnocna Walia

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kephir

Post #1 Ocena: 0

2012-09-06 22:26:04 (12 lat temu)

kephir

Posty: 363

Mężczyzna

Z nami od: 07-08-2011

Skąd: Londyn

Generalnie w weekendy jest ciezko z miejscami parkingowymi dla tych co lubia pospac - jak bedziecie kolo 7-mej, to nie powinno byc problemu ;-). Parkingi sa platne. W Llanberis, skad biegnie szlak wzdluz trasy kolejki jest wiecej parkingow, Gwastadnant - spory parking, ale z parkomatem, wiec trzeba zaopatrzyc sie w drobne, Pen-y-pass - maly parking, baza ratownictwa, barek, sklepik itp. Nantgwynant - (watkin path) maly parking z parkomatem. Jak bedziesz wiedzial, ze zblizasz sie do parkinku, a na poboczu widzisz zaparkowane auta, to zaczyna byc smiesznie, bo prawdopodobnie nie ma miejsc na parkingach, ale dobra wiadomosc to taka, ze po trasie dookola Snowdonu jezdza autobusy, ktore przewoza ludzi z parkingow w miejsca gdzie zaczynaja sie szlaki, wiec smialo mozesz wybrac sobie jakikolwiek parking, a za funta dojedziesz do szlaku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2012-09-14 22:42:04 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

TITANIUM

Post #3 Ocena: 0

2012-10-14 23:30:40 (12 lat temu)

TITANIUM

Posty: 447

Kobieta

Z nami od: 13-04-2012

Skąd: UK

My właśnie wróciliśmy z Walii. Wspięliśmy się na Snowdon *DANCE* Zaparkowaliśmy auto w Llanberis na parkingu poniżej Victorii Hotel - 6 Ł ( naprzeciwko Mountain Railway ), kilkadziesiąt metrów dalej jest inny parking za 4 Ł :-P Rozważałam czy wejść na nogach czy wjechać kolejką, zwłaszcza, że jesteśmy niewysportowani. Odważyliśmy się wejść, weszliśmy szlakiem Llanberis Path - najdłuższym i jednym z łatwiejszych. Powiem szczerze, że przez chwilę żałowałam ( bo ja nie znoszę się męczyć i być spocona :-P ). Mżyło, na górze padało ale satysfakcja gwarantowana.

Wsród wspinających/schodzących można było spotkać dziadków z psami, wycieczki szkolne, nawet gostek na rowerze górskim ( zjeżdżał w dół gdy my wchodziliśmy na górę ). Na tym szlaku są dwa momenty gdzie jest dosyć stromo ale da się wyżyć. Jak wchodziłam obiecałam sobie NIGDY WIĘCEJ ale teraz jestem w stanie wejść jeszcze raz ( niech mi tylko zakwasy przejdą ).

Gorzej się schodzi bo jednak kolana bardzo bolą ( w górę się tego nie czuje, przynajmniej ja nie czułam ). Bardzo żałuję, że widoków z góry nie można było uświadczyć - mega mgła, jak mleko. Ale może to i dobrze, bo na starość mi się przyplątał lęk wysokości *NO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

buszmen70

Post #4 Ocena: 0

2012-10-31 21:27:09 (11 lat temu)

buszmen70

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 31-10-2012

Skąd: Guildford

Witam :)
Czyli wycieczka się udała :) Miałem okazję być kilka razy na Snowdon, cudowne miejsce :) Mieszkam w małej miejscowości Criccieth, zamki, zamki, zamki ;) Trochę brakuje tzw rozrywek (muzyka na żywo itd) poza tym miejsce cudowne, polecam na wypady :)

Pozdrawiam :-):-)
Darek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

77Michal

Post #5 Ocena: 0

2012-12-19 06:12:54 (11 lat temu)

77Michal

Posty: 121

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 13-10-2012

Skąd: .

Cytat:

2010-09-17 23:50:48, Adacymru napisał(a):
Pozdrowienia.

Pewnie wiecej jest w okolicach Wrexham, ale to juz prawie nie Walia, zartuje oczywiscie. W Llandudno jest bardzo duzo Polakow, jak to w turystycznej miejscowosci.


Wrexham to prawie nie Walia?-dobre.....tak jak np Swiecko to prawie nie Polska a Dover to prawie nie UK

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2015-12-11 10:44:54 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Snowdonia - street view
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2017-02-12 16:49:23 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,