MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prezent na ślub (Polski w UK)

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 7 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-07-23 02:44:07 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vivienne

Post #2 Ocena: 0

2010-07-23 07:56:06 (14 lat temu)

Vivienne

Posty: 2665

Kobieta

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: London

Przed moim slubem odwiedzilismy kilka wedding fair i nieopacznie podalismy w jakis ankietach nasze adresy emailowe. I zaczelo sie...
przysylanie ofert od magika, fontann z szampana i czekolady po fajerwerki i lot balonem/helikopterem. Lekka reka mozna bylo na poczatku wydac okolo 10 000 tysiecy za caly ten cyrk.
Koszt fotografa (angielskiego): okolo 1000 za 4-4 godzin pstykania aparatem, album weselny (bardzo atrakcyjny) to kolejne 800 - 1000 funtow.
Wynajecie samochodu (jesli nie zdecydujemy sie na lot balonem/helikopterem)
I najwazniejsze: koszt lokalu - mozna zbankrutowac. W ksiegarniach mozna kupic przewodniki po najbardziej atrakcyjnych(czytaj najdrozszych) miejscach na przyjecia slubne w Londynie (np. HMS Belfast, palace, zamki).
I jeszcze suknia slubna...
Ale wracajac do tematu prezenty slubne: z moich bylam i jestem zadowolona: goscie po prostu zapytali mnie co chcielibysmy dostac.
Dostalismy kupony do John Lewis, komplet garnkow, komplet sztuccow z JL i niepoczekiwanie pieniadze.
Najwazniejsze dla nas nie byly prezenty, tylko obecnosc mojej rodziny, ktora przyleciala z Polski (rodzice i rodzenstwo).

Czy zauwazyliscie, ze Anglicy nie daja kwiatow pannie mlodej?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anuna

Post #3 Ocena: 0

2010-07-23 09:48:30 (14 lat temu)

anuna

Posty: 336

Kobieta

Z nami od: 03-08-2007

Skąd: Cheltenham

Tak zauwazylam. Oni daja kartki zamiast kwiatow. Jak sie pytalam w pracy przed pierwszym weselem, na jakim bylam, czy tu sie kupuje kwiaty, to powiedzieli, ze nie - tylko kartki.
Adas 12/5/12

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2010-07-23 10:23:43 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marco_polo

Post #5 Ocena: 0

2010-07-23 13:07:32 (14 lat temu)

marco_polo

Posty: 246

Kobieta

Z nami od: 25-02-2010

Cytat:

2010-07-23 10:23:43, BarbieGirl napisał(a):
Ja jutro jade do na slub lesbijek, musze przyznac ze na takim jeszcze nie bylam. ;-)


o matko! napisz koniecznie o tym! :-W

A wiecie co mnie jeszcze dziwi? To że niektórzy dobierają gości według zasobności portfela. Byłam kiedyś w takiej sytuacji więc wiem o czym mówię.
Mamy taką "bogatą" rodzinka, ich syn żenił się i robili wesele w jakimś dworku, weselisko na 150 osób, zabawa 2 dni + poprawiny. Jest to baaardzo bliska rodzina!

Nam się akurat żyło skromnie, ja na studiach, dziecko, mąż pracował na utrzymanie całej rodziny i czasem było rzeczywiście ciężko. Ale dawaliśmy sobie radę. Więc nie zostaliśmy zaproszeni bo oni stwierdzili że nie mamy pieniędzy na wesele. A zapraszali cała rodzinę, nawet tą dalszą z zagranicy. Później sami powiedzieli że przecież nie chcieli robić nam kłopotu, bo wiedza że mamy ciężką sytuację finansową.
Ale byłam w szoku! Oni z góry założyli że nie damy im dużo więc nie ma sensu nas zapraszać!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-07-23 19:41:35 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-07-23 19:44:01 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #8 Ocena: 0

2018-05-07 13:49:21 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Odgrzeję kotleta z przed 8 lat z tym że to ślub Polki z Walijczykiem w Polsce ale na co dzień mieszkają w UK.
W zaproszeniu jest sugestia że kopertki mile widziane.
Co do mnie to wiem co zrobię ale mnie się inni dopytują o poradę i sugestie.
jakie są wasze doświadczenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2018-05-07 13:53:16 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

jak nasz przyjaciel Anglik sie nie tak dawno zenil i spodziewal sie pierwzego dziecka to na kazda z tych okazji dostal od nas kase decyzja mojego faceta Szkota. tak sie chyba tu robi, Walia czy nie Walia.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-05-07 14:11:58 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

ale ile?
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,