MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Złamanie ręki w pracy jako Kp...

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Elchivo07

Post #1 Ocena: 0

2018-12-16 22:57:34 (5 lat temu)

Elchivo07

Posty: 8

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2018

Skąd: edinburgh

Witam
Piszę do was drodzy forumowicze czy mieliście wcześniej podobną sytuacje??
Dwa dni temu złamałem rękę w pracy. Szef kuchni kazał mi kupić bułki do hamburgera bo zabrakło i tak sie złożyło ze po wyjściu z restauracji połamałem rękę. Wylądowałem w szpitalu mam rękę na temblaku a menadżer i szef kuchni mówią ze to nie ich wina i co najwyżej będę miał odszkodowanie od państwa bo całe zajście miało miejsce na zewnątrz restauracji. Dodam ze będę wyłączony z podjęciem pracy na okres 2 miesięcy. Co możecie mi doradzić??
Ja osobiście uważam ze to jest wina Restauracji to nie leżało w moim zakresie obowiązków!! Gdzie mam sie udać aby ruszczyć swoje prawa ??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #2 Ocena: 0

2018-12-17 12:35:53 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Jesli Cie wyslano do sklepu w godzinach pracy w zwiazku z praca, to sie liczy jako wypadek przy pracy. Idz do ACAS, porozmawiaj.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

djtomi2

Post #3 Ocena: 0

2018-12-19 23:08:42 (5 lat temu)

djtomi2

Posty: 121

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2015

Skąd: Telford

Ja sobie złamałem parę lat temu łokieć w pracy. Też poza terenem. Jestem kierowcą i spadłem z naczepy podczas zabezpieczania ładunku.
Bardzo polecam firmę PHC Solicitors z Preston.
Działają na zasadzie no win no fee. Oprócz tego nic nie płacisz za prawnika, gdyż prawo angielskie stanowi, że w takich przypadkach honorarium twojego prawnika pokrywa ubezpieczyciel firmy. Dodatkowo mają parę osób rozmawiających po polsku, więc rozmawiając z prawnikiem cały czas masz tłumacza.
Niestety wszystko trochę trwa. W moim przypadku od wypadku do odszkodowania minęły trzy lata. Ale opłaca się . Ja za złamany łokieć kupiłem dom. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

djtomi2

Post #4 Ocena: 0

2018-12-19 23:10:27 (5 lat temu)

djtomi2

Posty: 121

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2015

Skąd: Telford

No i dodam jeszcze, że nie musisz jeździć do Preston. Wszystko było załatwiane listownie, mailowo i telefonicznie. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,